Serie A 18/19 (35): JUVENTUS F.C 1-1 Torino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 21:31

CR źle podaje do Cuadrado piętką, za plecy i ma pretensje do niego :facepalm:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 21:33

Czy to normalne, że w meczu derbowym, który odbywa się w piątek, na naszym niewielkim stadionie jest tyle wolnych miejsc?

Pjanic gra na zwolnienie trenera czy swój transfer? :D


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 21:33

Może ten Allegri nie jest taki głupi na jakiego wygląda - nie wystawia Pjanicia wyżej, ponieważ widzi, że facet nie ma ani wytrzymałości (a do obrony wracać trzeba) ani szybkości, żeby tam grać :think:

Na regiście można maskować jego powolność, jak to kiedyś miało miejsce z Pirlo.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 21:37

Gra wygląda dokładnie tak jak przed przyjściem Pirlo ,który to poukładał i sprawił że zaczeliśmy grać w piłkę.

Potrzeba rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 21:44

LordJuve pisze:Pjanic gra na zwolnienie trenera czy swój transfer? :D
Znakomite pytanie. Tak czy inaczej - nie daje się patrzeć na niego :bad:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 21:49

Dramat, normalnie dramat...niech najlepiej wszystkie pozostałe mecze te pipy walkowerem oddadzą. Po co nadal robić durni z kibiców ? Przejść obok meczu z Toro ? Robić im prezenty ? Jeden już dostali w postaci zgody na przełożenie meczu, z jakiej okazji ?


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 21:50

Sorek21 pisze:Berna na początku sezonu miał formę to nie grał zbyt często.

Teraz jest kompletnie bez formybi gra cały czas.Teraz chyba bardziej podoba się trenerowi.
To jest właśnie dosyć ciekawa rzecz. Federico nie jest wyjątkiem:
-Sandro gdy był w najwyższej formie, to był zmiennikiem starego i zardzewiałego Evry.
-Cuadrado gdy miał dobre wejście w Juve, to siedział na ławce kosztem Lichtsteinera. Gdy jest od 2 lat parodią piłkarza jest podstawowym wyborem na prawym skrzydle.
-Rugani po serii niezłych spotkań rok temu, poszedł w odstawkę. Dziś, gdy jest w kiepskiej dyspozycji Allegri częściej mu ufa.
-Kean jest w gazie, więc kibluje na ławie. Gdy złapie zadyszkę, pewnie dostanie więcej szans.
Widocznie Ci wszyscy zawodnicy musieli nauczyć się taktyki Maxa i zacząć grać gównopiłkę jaką Włoch uwielbia. Oczywiście zawodnicy którzy umożliwiają pielęgnacje paskudnej gry, czyli Matuidi, Bonucci, Khedira i Mandzukic są absolutnie nietykalni.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 21:51

Powiadam Wam, ze Allegri zostanie zwolniony. Pójdzie do PSG a wraz z nim Pjanic.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 21:51

Sila Spokoju pisze: Gość jest totalnym <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, który formy nie ma już od dobrego roku.
No i po co obrażasz gościa, który bądź co bądź coś nam dał w przeszłości? to, że facet ewidentnie jest u nas o jeden sezon za dużo i powinien był zostac odpalony w zeszłym lecie to jasne, ale chyba nie jest jego winą, że Allegri go wpuszcza.


A niech to przegrają w ciorty, mam nadzieje ze wlasnie takie derby przegrane na własnym stadionie doszczętnie wybiją z głowy naszemu prezydentowi zostawianie Allegriego na stanowisku trenera.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 21:56

Przynajmniej ładne zachowanie kibiców.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 21:57

Piti pisze:
Sila Spokoju pisze: Gość jest totalnym <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, który formy nie ma już od dobrego roku.
No i po co obrażasz gościa, który bądź co bądź coś nam dał w przeszłości? to, że facet ewidentnie jest u nas o jeden sezon za dużo i powinien był zostac odpalony w zeszłym lecie to jasne, ale chyba nie jest jego winą, że Allegri go wpuszcza.


A niech to przegrają w ciorty, mam nadzieje ze wlasnie takie derby przegrane na własnym stadionie doszczętnie wybiją z głowy naszemu prezydentowi zostawianie Allegriego na stanowisku trenera.
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to nie obraza. To po prostu człowiek o niskim poziomie IQ - coś jak Cuadrado. Póki był w formie to jego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> aż tak nie przeszkadzał, jak jest bez formy to widać go ze zdwojoną siłą.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 21:58

Może jak przegramy resztę meczy to Agnelli przejrzy na oczy i wywali Allegriego?
Pjanic to obok trenera i Mandzukica największa gwiazda tego sezonu. Ile on zagrał dobrych meczy w tym sezonie? Ciekawe czy znowu wpadnie alina, powie że nikt się nie zna i rzuci jakimś mega fachowym filmem z youtube.


#AllegriOut
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 22:04

jarmel pisze:Może jak przegramy resztę meczy to Agnelli przejrzy na oczy i wywali Allegriego?
Myślę, że nie. Decyzja została już podjęta i reszta meczów tego nie zmieni.

Pytanie tylko jak wygląda decyzja - czy jest pozytywna dla nas kibiców, czy pozytywna Allegriemu :whistle:


Mistrz, którego zdobyliśmy jest chyba najsłabszym od 8 lat - pomimo faktu, że skład jakby najbardziej ofensywny.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 22:06

Sila Spokoju pisze:
jarmel pisze:Może jak przegramy resztę meczy to Agnelli przejrzy na oczy i wywali Allegriego?
Myślę, że nie. Decyzja została już podjęta i reszta meczów tego nie zmieni.

Pytanie tylko jak wygląda decyzja - czy jest pozytywna dla nas kibiców, czy pozytywna Allegriemu :whistle:
Agnelli i Nedved wyglądają jakby za karę oglądali ten mecz.


Vego

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 22:06

Ta drużyna nie ma pomysłu na strzelanie, kiedyś było podaj Dybalo/Igle, a teraz podaj Ronaldo on coś wykombinuje. Genialna taktyka gry na 0 z tyłu i coś się uda strzelić z przodu.


Vanitas vanitatum
Zablokowany