Serie A 18/19 (35): JUVENTUS F.C 1-1 Torino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 04 maja 2019, 21:59

dawid91 pisze:Moim zdaniem Allegri nie ponosi całej winy za te całe szambo. Za dużo złych wyborów widzę u tych piłkarzy. Stracili ewidentnie formę, chęć do gry, cokolwiek innego.
Kurde, tylko wiesz, czy za te złe wybory u piłkarzy też nie jest odpowiedzialny trener wraz ze swoim sztabem? Ja to widzę tak: trafiają do nas piłkarze wyróżniający się w lidze, z potencjałem na bycie europejskimi topami, tacy jak Dybala, Bernardeschi czy potencjalnie Chiesa. Ale w Palermo czy Violi to są nadal tylko piłkarze, którzy posiadają ponadprzeciętne umiejętności piłkarskie. W momencie, kiedy trafiają do takiego klubu jak Juve, teoretycznie powinno się ich nauczyć kolejnych rzeczy, dzięki którym mogliby zrobić krok w przód: zdecydowania, utrzymania formy przez dłuższy czas, zgrania, jakichś schematów, które budowały by ich pewność siebie i pozwoliły by zostać liderami. Jeśli ten okres zostaje "przespany", to piłkarz zatrzymuje się w rozwoju. Obawiam się, czy właśnie to nie dotknęło Dybali i obawiam się, czy to samo nie spotka Bernardeschiego. Bo umiejętności czysto piłkarskich im nie odmawiam.

I tutaj znów wracamy do tego, że Allegri nie umie kreować i budować zawodników. Ba, nawet w jakikolwiek sposób nie ułatwia im tego, by oni rozwijali się na własną rękę. Dlatego tak długo jak Allegri pozostanie na stanowisku, wszelkie doniesienia o Felixach i Chiesach nie wywołają u mnie żadnych emocji. Dla ich dobra niech idą do City, Realu czy Barcy, gdzie ich ofensywne zdolności zostaną docenione.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 maja 2019, 22:06

Poprostu pisze:@lord

Jakiś czas temu był artykuł wrzucony na tuz.com o tym, że gówno piłka i wysokie ceny spowodowały, że zmalało zainteresowanie na nasze mecze wśród ludzi odwiedzających Turyn i dlatego często widać dużo wolnych miejsc na trybunach.
Ciekaw jestem, czy transfer Ronaldo cokolwiek zmienił in plus? Nie znam szczegółów, ale WYDAJE mi się, że obecność CR7 powinna zwiększyć zainteresowanie wśród miejscowych, ale też przyjezdnych.

Czyżby podwyższenie cen zniosło efekt CR7?


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2019, 22:46

LordJuve pisze:
Poprostu pisze:@lord

Jakiś czas temu był artykuł wrzucony na tuz.com o tym, że gówno piłka i wysokie ceny spowodowały, że zmalało zainteresowanie na nasze mecze wśród ludzi odwiedzających Turyn i dlatego często widać dużo wolnych miejsc na trybunach.
Ciekaw jestem, czy transfer Ronaldo cokolwiek zmienił in plus? Nie znam szczegółów, ale WYDAJE mi się, że obecność CR7 powinna zwiększyć zainteresowanie wśród miejscowych, ale też przyjezdnych.

Czyżby podwyższenie cen zniosło efekt CR7?
o ile na początku sezonu jeszcze można to było jakoś przełknąć tak teraz normalne miejsce (nie narożnik) kosztuje na średni mecz 150-180 euro czasami

na mecze typu z Interem, Napoli czy LM faza pucharowa to ponad 200 euro.

co gorsza na mecze np. z Interem potrafią się sprzedać wszystkie wejściówki - więc obstawiam że puste miejsca to często po prostu karnety sezonowe


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 19:00

Nasz mecz z Atalantą po którym odbędzie się feta i wręczenie scudetto został przeniesiony na 20:30 (pierwotnie miała być 15:00).


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 20:12

Wojtek pisze:Nasz mecz z Atalantą po którym odbędzie się feta i wręczenie scudetto został przeniesiony na 20:30 (pierwotnie miała być 15:00).
To chyba nie planują długiej fety... Fatalna decyzja.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 20:40

Vanquish pisze:
Wojtek pisze:Nasz mecz z Atalantą po którym odbędzie się feta i wręczenie scudetto został przeniesiony na 20:30 (pierwotnie miała być 15:00).
To chyba nie planują długiej fety... Fatalna decyzja.
Dokładnie. Nie będzie przejazdu przez miasto. Ciekawe czemu? Może uznali, że ten sezon to jednak porażka i nie ma się z czego cieszyć? :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 20:50

Wojtek pisze:
Vanquish pisze:
Wojtek pisze:Nasz mecz z Atalantą po którym odbędzie się feta i wręczenie scudetto został przeniesiony na 20:30 (pierwotnie miała być 15:00).
To chyba nie planują długiej fety... Fatalna decyzja.
Dokładnie. Nie będzie przejazdu przez miasto. Ciekawe czemu? Może uznali, że ten sezon to jednak porażka i nie ma się z czego cieszyć? :D
Dokładnie tak uznali z tego co dziś czytałem.

Ponadto w przerwie meczu ma być niby ceremonia rozdania medali dla .... kobiet. Za Scudetto. Nie wiem jak oni chcą to czasowo ogarnąć.


Obrazek
Zablokowany