Serie A 18/19 (33): JUVENTUS 2-1 Fiorentina (37 SCUDETTO!)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:47

Ludzie, zrzygam sie za chwile... Nie da sie na to patrzec (nadal), <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> decyzje trenerskie (kontynuacja), idiotyczne gatki, ze scudetto jeszcze nie wywalczone, to bedzie najmocniejszy sklad - a ze SPAL bylo juz wywalczone, ze wystawil pol-rezerwowy? Co sie w tym klubie wyrabia?! I jeszcze co chwila slysze: "calma, calma!". Przez swoj zakuty łeb, gosciu rozpieprzyl druzyne.
Rugani, to jest dramat... A Cuadrado prezentuje poziom jakiegos randomowego Błażeja z Orlika. Obrony nie ma wcale, pomocy tez nie. Ronaldo, to strzelec wyborowy, ale na "9" sie nie nadaje - tylko lewe skrzydelko.



:sciana: :sciana: :sciana:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:49

Nie wiem jak mecz przed tv ale w Lubinie mecz na trybunach całkiem całkiem, pewnie ciekawszy jak w wykonaniu asów Allegriego :-)


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:49

Can miał podobną sytuację na uderzenie lewą nogą jak Chiesa ale wolał wycofać do tyłu...


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:50

Wiem, że offtop ale sprawdzcie sobie skrót Boloni z Sampdorią dzisiaj. To co Audero odwalił w bramce to łał... :shock:


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:51

Viola powinna w tym meczu strzelić jeszcze ze 2 bramki, zasługiwali po pierwszej połowie na to.
Allegri w tym sezonie rozpieprzył całą drużynę, bo jak inaczej można nazwać to co oni robią? Mamy piłke i zamiast parcie do przodu to nikt nie wychodzi po za CR7, a ten co ma piłke puka się po czole i myśli co tu zrobić.

Kean siedzi na ławce, a nasza ofensywa Matuidi biega jak kurczak.

Allegriout


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:51

Dla postronnego widza bardzo dobry mecz, ale dla nas bardzo irytujący...Viola wyprowadza takie kontry jak Ajax...Chiesa :bravo: Widać, że chce od sierpnia tutaj grać :D Szczęsny i jego wyjścia za pole karne :facepalm:


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:53

Błagam, niech ktoś w szatni zamknie Kałdrado w kiblu, i niech ten patafian więcej nie szarga moich nerwów. Można mu do kabiny jeszcze podrzucić Pawełka Dybałe i Mandzukica o kulach i całej trójce zakupić bilety do Mediolanu, niech sobie tam inter sabotują.
Z jednej strony takiej gry się spodziewałem, z drugiej... oglądam ten mecz tylko dla jakiegoś pojedynczego błysku któregoś z naszych. Może Pjanic strzeli cudownie z wolnego, może Berna zrobi cudowny rajd przez pół boiska, może Ronaldo strzeli z przewrotki... Moja dziewczyna oglądająca ze mną mecze Juventusu od września, stwierdziła w przypływie szczerości że nasi grają jak amatorzy i są nic nie warci...
Chiesa to diament, ale u nas pół roku przesiedziałby na ławce, zaś drugie pół roku wchodził na ostatnie 5-10 minut za przygłupiego Kolumbijczyka. Berna w jego wieku zapowiadał się chyba nawet lepiej, u nas poza przebłyskami gra z ewidentną blokadą.
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2019, 18:55 przez Baczu, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:53

Czytam ciekawe rzeczy, oby Viola wygrała bo wychodzi na to że Juventus nie zasługuje na dobry wynik.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:53

Mam nadzieję, że uda nam się dzisiaj jakimś cudem wywalczyć ten 1 punkt i zaklepać mistrza. Później z taką piłkę marzę, że będziemy przegrywać wszystko, bo może to choć trochę przybliży naszych włodarzy do wykopania na zbity pysk tego trenerskiego dyzmy.

Każdy kolejny klub zweryfikuje jego poziom trenerski. Z Realu zostałby wywalony maksymalnie po połowie sezonu prezentując taką kupę.

Na prawdę nie ma w europie brzydziej grającej drużyny niż Juventus. Pierdyliard wrzutek w pole karne na gościa, który ma 2 świetne nogi i potrafi zrobić z piłką przy nodze cuda...

Bramka jak zwykle nie po składnej akcji, a z dupy... Ronaldo zirytowany na maxa.

:giveup:

Szkoda tego Chiesy, mógł mieć 2 ładne bramki dzisiaj.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:54

A taki fachowiec miał być z Wybitnego Stratega z Toskanii. Nie pykło. Nie oglądam meczu, flashscore dwa razy zapikał i po pierwszym nawet się uśmiechnąłem.


:allegri: na śmietnik
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:55

Wyraźnie chłopaki grają na zwolnienie trenera a tu Sandro taki niefart. Wyglądał jakby chciał kolegów przeprosić za to, że wpadło.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 19:02

Hołek pisze:Wyraźnie chłopaki grają na zwolnienie trenera a tu Sandro taki niefart. Wyglądał jakby chciał kolegów przeprosić za to, że wpadło.
Cały sezon ? :laugh:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 19:04

Sila Spokoju pisze:
Hołek pisze:Wyraźnie chłopaki grają na zwolnienie trenera a tu Sandro taki niefart. Wyglądał jakby chciał kolegów przeprosić za to, że wpadło.
Cały sezon ? :laugh:
Rugani już nawet od czterech lat.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 19:31

Viola już olewa ten mecz. Nie udało się po kozackiej 1 połowie. Ważniejszy mecz mają w czwartek. Dziękuję, dobranoc kolejne scudetto wygrane. Pora na zmiany.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 19:52

Niby wygrana i człowiek powinien się cieszyć, bo powinien doceniać, co ma, czyli 8 z rzędu scudetto, ale jakoś średnio jednak. Nie, żeby pójść w hasło, że za dużo w tyłku i od dobroci się w głowie poobracało, ale styl, odpadnięcie z CI i LM... to boli.

Dzięki Max, ale pls odejdź. Zarządzie - czas na transfery!


Zablokowany