Serie A 18/19 (33): JUVENTUS 2-1 Fiorentina (37 SCUDETTO!)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 19:58

Dobra siadło. Teraz Allegri won.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 19:59

Niestety w ogóle mnie to nie cieszy.
Ten sukces jest zbyt mocno obciążony gównopiłką.
Ktoś kiedyś tutaj na forum brutalnie podsumował - skoro liczy się tylko efekt końcowy to nie ma różnicy jak , to tak jakby facet zrobił ci loda.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 19:59

Rugani, co za DNO :facepalm: Wiadomo, że nie odejdzie, ale mam nadzieje, że od nowego sezonu będzie ostatnim naszym obrońcą.

CAMPIONI!! :juveflag:


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1033
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 20:06

Cieszy nie cieszy, ale to zawsze Scudetto, dziękujęmy :juveflag:

Czas na młodych w pierwszym składzie. Potem Allegri won :hi:

#37 :uklon: :czytaj:
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2019, 20:07 przez lenor, łącznie zmieniany 1 raz.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 20:06

Włączyłem na ostatnie pięć minut, aby zobaczyć świętowanie scudetto, po komentarzach widzę, że nic mnie wcześniej ciekawego nie ominęło. Cieszy ten uśmiech Ronaldo na koniec, bo mam nadzieję, że oznacza to, że jednak nie myśli o odejściu.

Allegri, Panu już dziękujemy. Brawa dla wszystkich za to kolejne scudetto, aczkolwiek jak dla mnie radość miesza się z goryczą. Mimo wszystko Forza Juve :juveflag: . I oby w przyszłym sezonie z nowym trenerem i częstszym sprawianiem przyjemności kibicom z oglądania meczów.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 20:08

Mimo kolejnego mistrzostwa, czuje ogromny niedosyt. Jak pomyślę, że genialny strateg ma pozostać, to szlak mnie trafia.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 20:10

8 scudetto z rzędu. Ależ seria. To bezdyskusyjnie coś pięknego i należy się z tego cieszyć.

Z drugiej strony naszym największym rywalem jest klub, który w całej swojej historii zdobył mistrza dwa razy. Z tego się należy smucić.

Jak to sobie człowiek zrównoważy to jednak szczypie pupcia, że to maks naszych możliwości...


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 20:12

Nicram_93 pisze:Cieszy ten uśmiech Ronaldo na koniec, bo mam nadzieję, że oznacza to, że jednak nie myśli o odejściu.
Nawet potwierdził w wywiadzie.

Cristiano Ronaldo: "I will stay to #Juventus next season for sure, 1000%" 🇵🇹✔️


hohe

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 sierpnia 2006
Posty: 14
Rejestracja: 17 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 20:13

Wojtek pisze:Rugani, co za DNO :facepalm: Wiadomo, że nie odejdzie, ale mam nadzieje, że od nowego sezonu będzie ostatnim naszym obrońcą.

CAMPIONI!! :juveflag:
A ja liczę, że przyjdzie trener, który i z Niego i z reszty wykrzesa o wiele więcej. Jeśli wszyscy zaliczyli taki spadek (Dybała, Pjanic, Ronaldo i prawie cała reszta) to nie wierzę, że to przypadek


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 20:19

Wojtek pisze:
Nicram_93 pisze:Cieszy ten uśmiech Ronaldo na koniec, bo mam nadzieję, że oznacza to, że jednak nie myśli o odejściu.
Nawet potwierdził w wywiadzie.

Cristiano Ronaldo: "I will stay to #Juventus next season for sure, 1000%" 🇵🇹✔️
To było pewne nawet tuż po meczu z Ajaxem. Media znalazły sobe tanią sensację opartą na domysłach, a owce za tym ślepo ruszyły. Tak samo działają pudełko i inne gówna bazujące na ludzkim lenistwie i braku refleksji. Klikając się kontrowersyjne nagłówki bo ludzie są w większości zbyt leniwi by przeczytać więcej niż dwa zadania. Witamy w świecie cyfrowych zombie.

Scudetto zawsze smakuje wyśmienicie. Forza Juve. :juveflag:


Juve per sempre sara...!!!!
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 20:29

jakis link do cieszących sie zawodników ?


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 20:34

Sorek21 pisze:Niestety w ogóle mnie to nie cieszy.
Ten sukces jest zbyt mocno obciążony gównopiłką.
Ktoś kiedyś tutaj na forum brutalnie podsumował - skoro liczy się tylko efekt końcowy to nie ma różnicy jak , to tak jakby facet zrobił ci loda.
Dokladnie, końcowa sentencja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :D . Przykro mi to pisac, ale zwisa mi to scudetto. Zbyt mocno irytowała mnie gra, kontuzje i beton, zebym się z niego cieszył. Poza tym co znaczy mistrz w tej śmiesznej lidze.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 21:08

Mnie też wali po jajach to scudetto, zresztą kibicuję samym przegrywom...pojechałem dziś do Lubina na Zagłębie a ci też z jakimiś pyrami ze Szczecina przerżnęli :D
Ale mecz był pewnie ciekawszy jak ten dziś w Turynie pod batuta Maxa. Ale jest scudetto, szczyt ambicji Agnellego spełniony więc zmiany szkoleniowca nie będzie bo po co ? W kolejnym sezonie znowu będziemy włosy rwać...


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 21:50

Radość po Mistrzostwie - 10 min. Rak oczu w trakcie sezonu - 10 miesięcy

:scarf:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
czaszka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 81
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 22:47

8 Scudetto z rzędu, a na JP wszyscy leją na to :D Ale co się dziwić jak mistrz jest znany już nawet przed startem sezonu. Mnie po tej porażce z Ajaxem interesuje już tylko jedna rzecz, a mianowicie kiedy Allegri odejdzie razem ze swoim sztabem i Ruganim, który jest parodią piłkarza ale niestety wydaje mi się że kolejny sezon będzie trzeba się męczyć, bo naszemu prezydentowi wystarcza co roku Scudetto w paskudnym stylu i całą plagą kontuzji, a nasz trenejro co roku sobie dopisuje krajowe osiągnięcia do cv, kaska leci na konto i niby wszystko gra, mimo tych kompromitacji w Europie. Latem myślałem po tym zakupie Cristiano że będziemy głównie celować w LM, a tutaj dostaliśmy cały sezon na zaciągniętym ręcznym, odpadamy jak jakieś leszcze z Atalanta w Coppa Italia, a na koniec czeka na nas truskawka na torcie i dostajemy wpierdziel u siebie w LM od gówniarzy z Amsterdamu i mamy się niby jeszcze cieszyć że tylko 1:2 :sciana:
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2019, 22:48 przez czaszka, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany