Serie A 18/19 (33): JUVENTUS 2-1 Fiorentina (37 SCUDETTO!)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
czaszka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 81
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 22:47

8 Scudetto z rzędu, a na JP wszyscy leją na to :D Ale co się dziwić jak mistrz jest znany już nawet przed startem sezonu. Mnie po tej porażce z Ajaxem interesuje już tylko jedna rzecz, a mianowicie kiedy Allegri odejdzie razem ze swoim sztabem i Ruganim, który jest parodią piłkarza ale niestety wydaje mi się że kolejny sezon będzie trzeba się męczyć bo naszemu prezydentowi wystarcza co roku Scudetto w paskudnym stylu i całą plagą kontuzji, a nasz trenejro co roku sobie dopisuje krajowe osiągnięcia do cv, kaska leci na konto i niby wszystko gra, mimo tych kompromitacji w Europie. Latem myślałem po tym zakupie Cristiano że będziemy głównie celować w LM, a tutaj dostaliśmy cały sezon na zaciągniętym ręcznym, odpadamy jak jakieś leszcze z Atalanta w Coppa Italia, a na koniec czeka na nas truskawka na torcie i dostajemy wpierdziel u siebie w LM od gówniarzy z Amsterdamu i mamy się niby jeszcze cieszyć że tylko 1:2 :sciana:


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2019, 00:02

Miałem nie golądać tego meczu ale pomyślałem, że w końcu 8 scudetto, feta i naiwnie założyłem pewnie będą się chcieli zrehabilitować po LM, a tu jak zwykle kupa. Ten mecz w naszym wykonaniu był tak słaby, że jak dla mnie oni muszą robić to celowo. To nie jest możliwe nie ważne z jak słabym trenerem żeby nie potrafić po całym sezonie gry z sobą sklecić jednej składaj akcji. Oni na boisku wyglądają jak losowa grupka 11 piłkarzy tu każdy gra co chce zero zgrania jakiegoś pomysłu na grę. To musi być gra na zwolnienie Maksa czy może mają inny powód ale to musi być celowe...

Rugani jeśli ma zostać w klubie to max jako 3-4 obrońca i to tylko ze względu na status wychowanka.

Cuadrado rozumiem po kontuzji ale to się w głowie nie mieści co on wyczynia na tym boisku, on już nawet przestaje by szczególnie szybki co było jego jedynym atutem. Musi odejść po sezonie. Wymienić go na Chiese z dopłatą z naszej strony bo innej możliwości zarobienia na nim nie widzę.

Matuidi to całkowicie nie widoczny, pokazywał się tylko tych swoich żałosnych próbach ataku. W kolejnym sezonie tylko jako opcja na ławce rezerwowej.

Tak na prawdę jedynymi którzy coś pokazali w tym meczu i widać, że im zależy to Can, Ronaldo i Szczęsny reszta wychodzi na boisko odbębnić 90 minut.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2019, 00:38

:juveflag: :juveflag:

No super 8!

Ech, przynajmniej jakieś trofeum...

Wiem że niedawno byliśmy w Serie B, wiem że niedawno było 2x7, no ale ile można patrzeć wstecz i używać tego jako argumentów. Od tego czasu minęło już wiele lat i świat poszedł do przodu.
wieczorek00 pisze:Rugani jeśli ma zostać w klubie to max jako 3-4 obrońca i to tylko ze względu na status wychowanka..
Ma status wychowanka ale tylko na ligę.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2019, 09:41

Ja się przyznam, że po odpadnięciu z LM przeszła mi ochota na oglądanie meczy do końca tego sezonu, więc śledziłem wynik na livescore. Niemniej ósme scudetto z rzędu mnie cieszy. Pomimo całej kasztany jaką prezentowaliśmy przez ten sezon - dzięki drużyno, dzięki Allegri. Niech teraz zarząd przemyśli co jest dla nas najlepsze i oby następny sezon przyniósł więcej radości.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2019, 16:01

Obrazek


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2019, 10:25

Idealne podsumowanie tego sezonu.


Zablokowany