Serie A 18/19 (33): JUVENTUS 2-1 Fiorentina (37 SCUDETTO!)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 11:53

Mehehehe pisze:Wg TJ: Juventus (4-3-3): Szczesny; Cancelo, Bonucci, Rugani, Alex Sandro; Can, Pjanic, Matuidi; Cuadrado, Cristiano Ronaldo, Bernardeschi.

Skład mocniejszy, niż na LM xD
Jeśli wyjdziemy takim składem, to mnie chyba rozniesie. Po odpadnięciu z Ajaxem miałem chociaż nadzieję, że do końca sezonu szansę dostanę młodsi gracze (Rugani, Bentancur, Kean i może ktoś z grona Caviglia, Gozzi, Kastanos czy Mavididi), a nie pupilki Allegriego, zwłaszcza, że duża ich część jest kontuzjowana (Mandżu, Khedira). Oczywiście zapomniałem, że po kontuzji wrócił Cuadrado, więc z góry należy mu się wyjściowa jedenastka :( Na miejscu Raioli zabierałbym Keana z Juve już w najbliższym okienku, bo chłopak nie ma u nas szans na regularne występy (co potwierdziły ostatnie zdarzenia, gdzie i tak grał Mandżukić mimo, że miał jakiś uraz), a jak nie chce sobie zmarnować kariery to niech idzie chociażby do Ajaxu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 16:05

ehhh, beton na zawsze pozostanie betonem. Zamiast dać Keanowi się wykazać, to sadza go na ławce. Jest głodny gry, strzela, to Max w nagrodę posadzi go na ławce.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 16:35

Betony to raczej w Waszych głowach są.

Bardzo fajny ofensywny skład, Kean już wygrał ten sezon, zostanie na kolejny i ma możliwość rozwijać się wśród najlepszych, a nie latać z piłkarzami pokroju Hellas.

Ronaldo będzie grał teraz częściej, walczy o koronę króla strzelców Serie A. Ma coś sobie i innym do udowodnienia. Ten chłop jest mega ambitny i chwała mu za to, Kean swoje jeszcze się nakopie.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 17:08

dimebag11 pisze:
Mehehehe pisze:Wg TJ: Juventus (4-3-3): Szczesny; Cancelo, Bonucci, Rugani, Alex Sandro; Can, Pjanic, Matuidi; Cuadrado, Cristiano Ronaldo, Bernardeschi.

Skład mocniejszy, niż na LM xD
Jeśli wyjdziemy takim składem, to mnie chyba rozniesie. Po odpadnięciu z Ajaxem miałem chociaż nadzieję, że do końca sezonu szansę dostanę młodsi gracze (Rugani, Bentancur, Kean i może ktoś z grona Caviglia, Gozzi, Kastanos czy Mavididi), a nie pupilki Allegriego, zwłaszcza, że duża ich część jest kontuzjowana (Mandżu, Khedira). Oczywiście zapomniałem, że po kontuzji wrócił Cuadrado, więc z góry należy mu się wyjściowa jedenastka :( Na miejscu Raioli zabierałbym Keana z Juve już w najbliższym okienku, bo chłopak nie ma u nas szans na regularne występy (co potwierdziły ostatnie zdarzenia, gdzie i tak grał Mandżukić mimo, że miał jakiś uraz), a jak nie chce sobie zmarnować kariery to niech idzie chociażby do Ajaxu.
Grube miliony zarabiaja nie Kean i młodzież tylko pupilki Allegriego. Na pewno trzeba sprawdzić kto się nadaje na następny sezon a kto nie, ale dotyczy to i tych i tych.

Nawet Mandzukica mimo, że przedłużył kontrakt może skończyć w Chinach, pytanie tylko jak Allegri tam pod kopułą rozumuje, czy w ogóle...


FORZA JUVE!!!
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 17:31

Czy ktoś mi jest w stanie wyjaśnić jaka jest idea pominięcia Spinazzolli i Keana w podstawowym składzie?

Skoro już o nic nie gramy to nie warto by ich ogrywać w pierwszym składzie, obok tych "podstawowych" ?


Dawniej Virus[Mauro].
gimlos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 maja 2011
Posty: 15
Rejestracja: 15 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 17:56

ahojekk pisze:Czy ktoś mi jest w stanie wyjaśnić jaka jest idea pominięcia Spinazzolli i Keana w podstawowym składzie?

Skoro już o nic nie gramy to nie warto by ich ogrywać w pierwszym składzie, obok tych "podstawowych" ?
Tak. Allegri powiedział że dopóki mistrzostwo nie zostanie zapewnione, wychodzą najmocniejszym składem. Ma to sens, chociażby ze względu na szacunek dla rywali. Pewnie po oficjalnym zapewnieniu mistrzostwa skład będzie bardziej rotowany.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:07

ahojekk pisze:Czy ktoś mi jest w stanie wyjaśnić jaka jest idea pominięcia Spinazzolli i Keana w podstawowym składzie?

Skoro już o nic nie gramy to nie warto by ich ogrywać w pierwszym składzie, obok tych "podstawowych" ?
Allegri przed meczem z Ajaxem powiedział, iż mecz z Atleti tak wymeczył Spinne psychicznie i fizycznie, że ten potrzebuje jeszcze odpoczynku.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:09

Kontynuujemy marsz po mistrzostwo :dance:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:18

Rugani to jest dramat dramatów..co ta postać tutaj jeszcze robi to ja nie mam pojęcia :co?:


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:24

Oczy krwawią, :(( Maksiu odejdź i bierz ze sobą Ruganiego.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:29

Mati1990 pisze:Oczy krwawią, :(( Maksiu odejdź i bierz ze sobą Ruganiego.
A co takiego zrobił Rugani? Pytam bo widzę krytykę, a oglądanie tych dramatów odpuściłem sobie dawno temu.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:34

Ronaldo totalnie zażenowany tym głównemu i poziomem zaangażowania. Odejdź chłopie bo tylko szkoda Twojego czasu.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:36

Kolejny mecz za ataki lewą stroną odpowiada defensywny pomocnik Blaise Matuidi ,na którego nominalnej pozycji gra ofensywny pomocnik Miralem Pjanić.

Skrzydłowy Bernardeschi błąka się na 9 bo Ronaldo ciągnie na skrzydło.Z kolei Moise Kean powinien grać w pierwszym składzie skoro jego konkurent nie może grać nawet z kontuzją ale jest na to za młody więc ławka.

O beznadziejnym Sandro aż szkoda pisać. Cisną nas jego stroną aż miło.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:42

O, Sandro wrócił z dwuletnich wagarów. Serio, Ronaldo odejdzie widząc takie flaki z olejem. Powinniśmy przegrywać 1-3.

Ile nam brakuje do mistrzostwa? Pls, powiedzcie, że remis, bo z ynterem znowu będzie padaka.

Albo drużyna gra na zwolnienie Maxa, albo Pavel sam go wysadzi.

Also, jak Chiesa ma nam się zareklamować, to robi to w najlepszy możliwy sposób.
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2019, 18:44 przez Osgiliath, łącznie zmieniany 1 raz.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:44

Wynik lepszy niż gra i napisałbym tak nawet jeśli przegrywalibyśmy 1-4 :facepalm:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany