LM 18/19 (1/4) : JUVENTUS F.C 1-2 Ajax Amsterdam

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 09:55

Adrian27th pisze:Na dzień dzisiejszy to Totki są w półfinale, wiec potencjalnie gramy z nimi, o ile awansujemy.

Chciałbym amatorów z Tottenhamu
Podziwiam optymizm.

Najpierw to musimy przejść Ajax, żeby w ogóle zająknąć się cokolwiek o potencjalnym rywalu w 1/2.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 10:24

Mażecie się jak baby. Jeżeli odpadniemy z takim Ajaxem z całym szacunkiem dla tej drużyny to znaczy że nie zasługujemy na awans i Max powinien wylecieć szczególnie po tych rewelacjach na temat Mandżukićia. Jaką motywację mają inni zawodnicy do pracy skoro i tak kontuzjowany Chorwat gra ?


Obrazek
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 10:31

Fed2012 pisze:Ja z kolei nie jestem spokojny o losy rywalizacji, Ajax nie przegrał w tym sezonie meczu na wyjeździe w Lidze Mistrzów, a przeciwników mieli zacnych. Wierzę, że sobie poradzą, ale będzie ciężko. De Jong pewnie nie zagra. Wiadomo co z Chiellinim?
jakku1 pisze:
Adrian27th pisze:Na dzień dzisiejszy to Totki są w półfinale, wiec potencjalnie gramy z nimi, o ile awansujemy.

Chciałbym amatorów z Tottenhamu
Podziwiam optymizm.

Najpierw to musimy przejść Ajax, żeby w ogóle zająknąć się cokolwiek o potencjalnym rywalu w 1/2.
Gównoburza z JP zaraz wleje sie do Turynu, rozumiem szacunek do przeciwnika i inne banialuki ale nie bylo tutaj takiej paniki przed rewanzem z Atletico ( 3/4 pogodzilo sie w przerwie miedzy meczami ze odpaniemy) teraz przyjezdza banda młodych i w duzej ilosci bardzo dobrych chlopakow a tu wychodzi na to ze przed wyjsciem trzeba wywiesic biala flage bo strzelili 100 bramek Excelsiorom i De Grafschapom,w takim razie w przypadku awansu do półfinału do meczu z City (jesli przejda) nie ma nawet co wychodzic
A na dodatek nastepny mysli o przeniesienu meczu z powodu pozaru katedry we Francji
:sciana:

Nie da sie niekiedy juz tego czytac :giveup:

FJ!!


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 10:48

No właśnie, przed Atleti nie było takiej paniki ale teraz wielki Ajax przyjeżdża z dziećmi na pokładzie i jest chaos. Już było takie Monaco z Mbappe, które zderzylo się z Juve, dajcie na luz. Nie umniejszam Ajaxowi ale oni naprawdę nie mają tu czego szukać.
Bo Real...Real, który zalicza blamaż z ogórkami w lidze mimo, że na ławce trenerskiej znowu zasiada Zidane. Jakoś nie widać u nich tego pozytywnego impulsu.


Obrazek
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 10:48

Can jednak nie zagra?


#FinoAllaFine
#WeAreOne
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 10:51

@kawek
Panika prawdopodobnie wynika stąd, że w pierwszym meczu z Ajaxem ci młodzi gniewni praktycznie całkowicie nas zdominowali (ostatni raz pamiętam taką przewagę przeciwnika w pierwszym ćwierćfinale z Realem, gdzie dostaliśmy 0:3 u siebie), a przed porażką uratowała nas dobra dyspozycja Szczęsnego oraz brak skuteczności Amsterdamczyków. Z pewnością sprawy nie ułatwia nam plaga kontuzji, bo oprócz wykluczonych z gry Chielliniego i Mandżu, to cała masa naszych graczy jest po jakichś niedawnych urazach (Costa, Can, Matuidi, Ronaldo). Będąc faworytem z pewnością lekka presja ciąży na nas (aczkolwiek mamy taką przewagę nad Ajaxem), że występowaliśmy już w wielu spotkaniach takiej wagi, a ekipa z Amsterdamu niby nie ma nic do stracenia (aczkolwiek nie jest to do końca prawdą, gdyż dla kilku z tych chłopaków potencjalny półfinał LM może być największym osiągnięciem w ich karierze).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 10:52

kawek pisze: Gównoburza z JP zaraz wleje sie do Turynu, rozumiem szacunek do przeciwnika i inne banialuki ale nie bylo tutaj takiej paniki przed rewanzem z Atletico ( 3/4 pogodzilo sie w przerwie miedzy meczami ze odpaniemy) teraz przyjezdza banda młodych i w duzej ilosci bardzo dobrych chlopakow a tu wychodzi na to ze przed wyjsciem trzeba wywiesic biala flage bo strzelili 100 bramek Excelsiorom i De Grafschapom,w takim razie w przypadku awansu do półfinału do meczu z City (jesli przejda) nie ma nawet co wychodzic
A na dodatek nastepny mysli o przeniesienu meczu z powodu pozaru katedry we Francji
:sciana:
Z całym szacunkiem: przerost formy nad treścią.

Nazywanie piłkarzy Tottenhamu amatorami i zastanawianie się nad tym, czy to właśnie na nich trafimy w 1/2 jest zdecydowanie przedwczesne.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 10:57

Cobra pisze:Can jednak nie zagra?
Nie wsiadł do autokaru wiozącego zawodników na stadion, póki co nie wiadomo o co chodzi. Albo kontuzja, albo dojedzie bezpośrednio na stadion.

Pytanie co mogło się wydarzyć między 19.30 (konferencja ,,jestem w pełni gotowy'') a 10 rano? Tego już NASA nie wytłumaczy więc czekajmy na jakieś oficjalne info...


Obrazek
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 11:18

Dragon pisze:
Cobra pisze:Can jednak nie zagra?
Nie wsiadł do autokaru wiozącego zawodników na stadion, póki co nie wiadomo o co chodzi. Albo kontuzja, albo dojedzie bezpośrednio na stadion.

Pytanie co mogło się wydarzyć między 19.30 (konferencja ,,jestem w pełni gotowy'') a 10 rano? Tego już NASA nie wytłumaczy więc czekajmy na jakieś oficjalne info...
Już Agresti potwierdził, że spersonalizowane zabiegi i wieczorem normalnie gra ;)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 11:31

Normalnie nie wierzę, już "chciałbym w półfinale Tottki" :-)

Generalnie musielibyśmy powtórzyć nasz najlepszy mecz w sezonie w którym gramy kupę non-stop. Dodatkowo Ajax to drużyna, która imponuje w przeciwieństwie do Atletico, które grało nijak w dwumeczu. Generalnie nie wierzę w powtórzenie naszego wyczynu, czarne myśli się kotłują w głowie.

Mam <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Za stary jestem, żeby się przejmować :cooler:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 11:49

Zastanawiają się tu widzę niektórzy, dlaczego są osoby, które obawiają się Ajaxu? Może dlatego, że w pierwszym meczu Juve pokazało, że są poważne powody do obaw, bo zagraliśmy bardzo słabo. Wierzę głęboko, że w tym meczu zagramy z innym nastawieniem, wtedy awans powinien być spokojnie nasz, ale jeśli nie to możemy być świadkami niemiłej niespodzianki. Jedna rzecz jest prawdą, to od nas zależy kto dziś awansuje, mniej od Ajaxu. Ja zagramy na poważnie z pazurem i nie będziemy się ciągle bronić na swojej połowie, to będzie dobrze. Niestety mam świadomość wyniku z pierwszego meczu i tego, że teoretycznie 0-0 nam wystarcza. Co to oznacza dla Maksia chyba nie muszę tłumaczyć. Dlatego boję się, że dzisiaj znów zobaczę to co w zeszłym tygodniu.

Ciekawe kot za Mandzu, swoją drogą Allegri chyba nie śpi po nocach na myśl, że jego ulubieniec nie może zagrać.

Oby to był kolejny wielki wieczór Juve w Lidze Mistrzów i kolejny krok w kierunku końcowego triumfu.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 12:11

Nicram

Wszędzie w mediach Dybala zajmuje miejsce Tytana.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 12:20

Dybala to niestety pewna zmiana w drugiej połowie na Keana. Pocieszam się tym, że młody wejdzie w najlepszym dla siebie momencie.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 12:42

Jak spuścił z tonu Dybala, że Kean w 8 meczach strzelił więcej bramek niż Paulo przez cały sezon... Prawda jest jednak taka, że jego gra ogranicza się do bezwartościowych kółeczek na połowie boiska i podań na alibi, które nie wnoszą do akcji nic konstruktywnego.

Ajax jest piekielnie mocny w tym sezonie, oni już są wygrani i nie mają nic do stracenia. Dla wielu to będzie ostatni rok w klubie, więc chcą się godnie pożegnać. Naprawdę świetnie się patrzy na tę drużynę i szkoda bardzo, że albo my albo oni.

Liczę na charakter naszych jak w meczu z Atletico, jednak sytuacja jest zupełnie inna i pewnie też mecz będzie inny. Rugani bardzo dobrze zagrał w Amsterdamie, więc jeśli nie obniży lotów, to jestem o niego spokojny. Ciekawi mnie za to jakim zagramy systemem, bo on będzie determinował kto wyjdzie od początku. Oby po zwycięstwo.

Będę oglądał niestety dopiero od drugiej połowy, więc mam nadzieję, że najciekawsze mnie nie ominie ;)


Grande Juve, Vinci Per Noi
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 12:50

wagner pisze:Dybala to niestety pewna zmiana w drugiej połowie na Keana. Pocieszam się tym, że młody wejdzie w najlepszym dla siebie momencie.
Gdyby było na odwrót to wejście Dybali na boisko nuc nie zmieni a tak to wejdzie młody na zmęczonego rywala i strzeli gola.


Zablokowany