Serie A 18/19 (32): SPAL 2013 2-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 15:47

No także tego... Kean po raz kolejny. Lepszy start niż Alexa Del Piero.

W nagrodę dostanie ławeczkę we wtorek, a niezniszczalny tytan bez formy w pierwszym składzie :bravo:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 15:51

Sila Spokoju pisze:W nagrodę dostanie ławeczkę we wtorek, a niezniszczalny tytan bez formy w pierwszym składzie :bravo:
Mandzukic w poniedziałek dorabia na budowie więc z odpoczynku nici :ahsisi: .

Piknikowy mecz, byle jak dowieźć to i można pić w autobusie.
Cancelo w defensywie to dramat, byle kto robi z niego wiatrak.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 15:51

Kean przegonił właśnie Dybalę ( spakowany już ? ) a jak Allegri nie będzie mu przeszkadzał to do końca sezonu Jugola też pyknie.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 15:51

Rośnie nam napastnik jak baobab :cwaniak:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 15:56

Kean. :uklon: Chłopak był kilka bramek temu drugim najmłodszym po Balo z takim dorobkiem bramkowym w Serie A, ale teraz ewidentnie są to granice jakiegoś rekordu. Ma ktoś jakieś dane? Ta bramka taka łatwa nie była, bo jednak musiał się tu pojawić odpowiedni timing, by przejąć strzał Cancelo.

Cieszy powrót Cuadrado oraz Barzaglego (choć w przypadku Andrei mówimy jedynie o aspekcie szatni; ze sportowego punktu widzenia nie jest to już raczej żadna wartość tego zespołu, ale miło, że może zagrać w takich meczach).

Juan był zgłaszany do LM?

SIAMO NOI SIAMO NOI!!! ODLICZAMY!


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 15:56

Mecz taki jakiego sie spodziewalem, czyli raczej w wolnym tempie.
Z naszych młodzianów na plus na pewno Kean z kolejną bramką i choć ma dużo strat albo jest niewidoczny to strzela w każdym meczu. A tego się oczekuje od napastnika. Gozzi poprawnie w obronie, ale widać że jest mocno spięty, szczególnie gdy ma piłkę przy nodze. Kastanos moim zdaniem najgorzej wypada z pośród naszej primavery.
Ale nie gra gorzej niż Benta, Dybala czy Cuadrado.
Tak jak Pawełek jest jednym z moich ulubionych zawodników, to na pozycji na której występuje taki Erikssen czy James daliby nam dużo więcej. Sprzedać go po sezonie, póki jego wartość jest wysoka a pieniądze przeznaczyć na kogoś z wymienionej dwójki, bądź Zaniolo/Chiesę.
Cuadrado to z piłką by do bramki wszedł.
Ogólnie pod naszą bramką spokój po za sporadycznymi strzałami z dystansu czy stałymi fragmentami gry.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 15:57

W zasadzie ani nie ma się czym podniecać, ani za bardzo co komentować. Eksperymentalny skład, motywacji brak z oczywistych względów. Dziwi mnie słaby mecz przeciwnika, byłem przekonany, że SPAL z uwagi na walkę o utrzymanie postawi twarde warunki, a mecz długimi momentami wygląda jak piknik.

Kean strzela gola za golem, widać że nawet jak sam sobie czegoś nie wypracuje, albo koledzy za bardzo nie potrafią mu wypracować, to piłka i tak go szuka. Zwykły przejaw wysokiej formy, fajnie byłoby móc.. ekhm, chcieć z tego skorzystać w meczu z Ajaxem. No ale przecież wiadomo.. król Mario jest tylko jeden :stop:

Aa, zapomniałbym. Cuadrado. Po tak długiej absencji akcją z 41. minuty przypomniał mi dlaczego tak go nie lubię. Nogi biegną, mózg zatarty - typowy Cuadrado.


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 15:57

Nadzieją dla Keana na podstawowy skład jest przyśpieszony specjalistyczny trening gry obronnej. Dzięki temu zyska na wszechstronności i Max bedzie mógł np. ustawić go jako registe, bądź bocznego obrońce. Bo brat bliźniak Amauriego będzie pierwszym wyborem w ataku dopóki będzie w stanie poruszać się bez balkonika.
Mamy gościa który może być drugim Mbappe, to wolimy przedłużać umowę dla pokracznego Chorwata który jest 12 zawodnikiem drużyny przeciwnej. U nas to nawet sam Kylian by się nie przebił, bo Cuadrado ma większe doświadczenie i lepiej broni.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 15:58

Kean to jest cudeńko.

Swoją drogą, co za potwarz dla Serie A wystąpić praktycznie z sześcioma obrońcami w meczu cementującym scudetto ;) Spal to też ogórki. Zero pokazania czegokolwiek, a grają o utrzymanie.

Nie oczekuję (poza dowiezieniem scudetto) niczego po tym meczu, ew. rozbiegania dla Cuadrado, który ofc jest typowym huanem, a w razie czego przyda sięjako odciążenie podstawy na resztę meczów ligowych.

Szkoda, że Nedved zapewnił Dybalę o jego zatrzymaniu w Juve, bo facet ekspresem powinien być sprzedany z korzyścią dla przyszłych zakupów/drużyny.
pumex pisze:Aa, zapomniałbym. Cuadrado. Po tak długiej absencji akcją z 41. minuty przypomniał mi dlaczego tak go nie lubię. Nogi biegną, mózg zatarty - typowy Cuadrado.
Dlatego jego sprzedaż to absolutny mus.


dimebag11
Tru, dlatego powinien być grany w lidze, aby podstawa zbierała siły na LM.
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2019, 16:02 przez Osgiliath, łącznie zmieniany 5 razy.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 15:59

mrozzi pisze:Juan był zgłaszany do LM?
Niestety nie. Sam Allegri tego żałuje.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 16:00

@mrozzi
@Osgiliath
Cuadrado nie jest zgłoszony do LM.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 16:03

mrozzzi pisze:
Cieszy powrót Cuadrado oraz Barzaglego (choć w przypadku Andrei mówimy jedynie o aspekcie szatni; ze sportowego punktu widzenia nie jest to już raczej żadna wartość tego zespołu, ale miło, że może zagrać w takich meczach
Mnie powrót Cuadrado trochę irytuje bo ktoś źle policzył a dobrze byłoby mieć go w kadrze LM. Co do Barzagliego, była sytuacja kiedy poszła w nasze pole karne świeca a Andrea musiał wyjaśnić Petagne. Zrobił to z palcem w nosie a ja az się wzdrygnalem na myśl jak poradziłby sobie Rugani.


calma calma
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 16:04

Pluto pisze:
mrozzzi pisze:
Cieszy powrót Cuadrado oraz Barzaglego (choć w przypadku Andrei mówimy jedynie o aspekcie szatni; ze sportowego punktu widzenia nie jest to już raczej żadna wartość tego zespołu, ale miło, że może zagrać w takich meczach
Mnie powrót Cuadrado trochę irytuje bo ktoś źle policzył a dobrze byłoby mieć go w kadrze LM. Co do Barzagliego, była sytuacja kiedy poszła w nasze pole karne świeca a Andrea musiał wyjaśnić Petagne. Zrobił to z palcem w nosie a ja az się wzdrygnalem na myśl jak poradziłby sobie Rugani.
Rugani to wiecznie młody talent. Bezsensu jest kupno Chiesy i Zaniolo, bo skończą tak samo dopóki trenerem będzie Max.

Jazda po kolejne bramki!


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 16:18

Ale nasz szmacą :D


MaxFromJam89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 60
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2019, 16:28

Sędzia bardziej irytuje niż w zeszłą środę...


Zablokowany