LM 18/19 (1/4) : Ajax Amsterdam 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 10:34

Nie wiecie czy gdzies w Katowicach puszczaja dzisiaj Juve ? Wszedzie pewnie Barca leci :/


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 10:35

mateo369 pisze:
Jacky pisze:Jesli zagramy "typowy Allegri", czyli difens i nastawienie na 0:0, to dostaniemy gonga.
Zagramy typowy Allegri i jeśli osiągniemy korzystny rezultat to w rewanżu będzie to samo.
Na prawdę dziwię się ludziom, którzy w każdym ligowym meczu narzekają (bez względu na grę, ot tak dla zasady) i jednocześnie tak wyczekują LM, bo myślą że będzie inna gra niż w lidze.
Jesli naprawde nie widzisz roznicy pomiedzy pierwszym meczem z Atleti (typowy Allegri), a rewanzem z nimi (zespol wygladal, jakby prowadzil go inny trener), to nie mamy o czym gadac. Znajdz mi pol mojego posta, po kazdym meczu w lidze wloskiej, w ktorym narzekam... Oszczedze Ci czasu - nie ma takich postow, wiec nie wypisuj jakichs swoich dyrdymalow. Nie narzekam po kazdym ligowym meczu, aczkolwiek jestem w obozie tych, ktorzy twierdza, ze z takim skladem to w lidze powinnismy kazda druzyne rabac, siekac, siupac, hupac, a nie wycierac krew z oczu, jak wielokrotnie mialo to juz miejsce.
Poprostu pisze:
filippo pisze:
wagner pisze:Agresti na teraz:
Bentancur
Matko bosko kochano...
:pray:
Lepszy szybki i zwinny Bentancur niż 10ton węgla.
Mnie bardziej martwi ten gleboko schowany Pjanic.

Życzylbym sobie, zeby dzisiaj Rugani spisal sie dobrze. Ale tak, czy owak - Manolas mile widziany.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 10:42

Poprostu pisze:Mądrzy kibice Ajaxu cała noc strzelali petardami pod hotelem naszych graczy.
Pajacują jak fani Atletico. Karma swoje odpowie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 12:04

Oby się potwierdziło z tym Cancelo, bo jeśli Maxiu wystawi dziś MDS na prawej to już będę wiedział, że LM w tym roku nie wygramy. To by oznaczało, że niczego się nie nauczył po meczu z Atletico, a nie można oczekiwać innych efektów ciągle robiąc to samo.


Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 12:42

Poprostu pisze:Mądrzy kibice Ajaxu cała noc strzelali petardami pod hotelem naszych graczy.
Witamy w klubie. Przerabialiśmy to samo, nie tylko w Amsterdamie, ale i w Paryżu i w Anglii.
Co do samego meczu to może być ciekawie. Generalnie faworyci we wszystkich czterech półfinałach byli jaśni a zakładałem, że jakaś niespodzianka będzie. Porto już jej nie sprawi, jakąś szansę mają Totki, ale równie dobrze mogą dostać czwórkę w rewanżu i na tym się skończy. United jej nie sprawi bo miesiąc miodowy OGS się skończył i wróciła rzeczywistość. Zostaje Ajax. Mimo całego hajpu piłkarsko od Was odstaje. Wiele szumu po wyeliminowaniu nas, tylko nikt nie wziął pod uwagę w jakim momencie był Real (nie mówiąc o całym sezonie), więc wielki wyczyn to nie był a i tak mogłoby być inaczej gdyby Varane trafił w bramkę zamiast w poprzeczkę. Brak Chielliniego nie osłabia Was raczej tak jak nas brak Ramosa a Cris coś tam wepchnie. Czyli generalnie jeśli nie awansujecie to na własną prośbę.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 13:12

Panowie, poratujcie jakimś linkiem do dobrej darmowej transmisji meczu w internecie, bo nie mam zamiaru płacić milionów na ten dziadoski polsat dla kilku meczy.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 13:35

hellspawn pisze:Panowie, poratujcie jakimś linkiem do dobrej darmowej transmisji meczu w internecie, bo nie mam zamiaru płacić milionów na ten dziadoski polsat dla kilku meczy.
footybite.com


nEoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2015
Posty: 15
Rejestracja: 25 lutego 2015

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 13:44

hellspawn pisze:Panowie, poratujcie jakimś linkiem do dobrej darmowej transmisji meczu w internecie, bo nie mam zamiaru płacić milionów na ten dziadoski polsat dla kilku meczy.
Polecam sopcasthd.tv. Wykupienie konta premium na 3 dni kosztuje ok. 3 zł a jest pewność oglądania bez zacinania :pray:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 14:30

Nasi przeciwko tak szybko i ofensywnie grającej drużynie nie grali już dawno. Ciekawe jak będziemy się zachowywać przy bardzo wysokim i agresywnym pressingu.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 14:59

Śniło mi się, że prowadziliśmy 1:0 żeby ostatecznie przegrać 3:1. To co działo się na forum po meczu, to... :shock:

Dodam, że na szczęście w sts'a i typowanie meczów po czutkach/snach, nigdy mi nie szło... :cwaniak:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 15:31

nEoo2 pisze:
hellspawn pisze:Panowie, poratujcie jakimś linkiem do dobrej darmowej transmisji meczu w internecie, bo nie mam zamiaru płacić milionów na ten dziadoski polsat dla kilku meczy.
Polecam sopcasthd.tv. Wykupienie konta premium na 3 dni kosztuje ok. 3 zł a jest pewność oglądania bez zacinania :pray:
Chętnie skorzystam, ale czy rejestracja i wykupienie pakietu działa "od ręki" jak na player.pl, czy trzeba czekać jakiś czas aż odblokują dostęp?

Edit: Uprzedzam, że rejestracja nie jest możliwa od wtorku do piątku. Także ten :bad:
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2019, 19:40 przez hellspawn, łącznie zmieniany 1 raz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 16:38

Agresti czyli pewniak.


🇵🇱 Szczesny
🇵🇹 Cancelo
🇮🇹 Bonucci
🇮🇹 Rugani
🇧🇷 Alex Sandro
🇺🇾 Bentancur
🇧🇦 Pjanic
🇫🇷 Matuidi
🇮🇹 Bernardeschi
🇵🇹 Ronaldo
🇭🇷 Mandzukic


nEoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2015
Posty: 15
Rejestracja: 25 lutego 2015

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 16:39

hellspawn pisze:
nEoo2 pisze:
hellspawn pisze:Panowie, poratujcie jakimś linkiem do dobrej darmowej transmisji meczu w internecie, bo nie mam zamiaru płacić milionów na ten dziadoski polsat dla kilku meczy.
Polecam sopcasthd.tv. Wykupienie konta premium na 3 dni kosztuje ok. 3 zł a jest pewność oglądania bez zacinania :pray:
Chętnie skorzystam, ale czy rejestracja i wykupienie pakietu działa "od ręki" jak na player.pl, czy trzeba czekać jakiś czas aż odblokują dostęp?
Jest na stronie instrukcja aktywacji premium, sama rejestracja jest natychmiastowa. Wysyła się maila z potwierdzeniem przelewu na daną kwotę i z danym tytułem przelewu (wszystko jest tam rozpisane). Aktywacja jest praktycznie natychmiastowa ale polecam to zrobić wcześniej niż 5 minut przed meczem jako, że dzisiaj pewnie sporo osób będzie oglądać i aktywować konta w ostatniej chwili ;)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 17:06

mrozzi pisze:
Poprostu pisze:Mądrzy kibice Ajaxu cała noc strzelali petardami pod hotelem naszych graczy.
Pajacują jak fani Atletico. Karma swoje odpowie.
Co za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> moda... kiedy coś z tym zrobią?

Nie mogę się pogodzić z kontuzją Chielliniego (oddaj listę hakerze!). Oszczędzamy go żeby się posypał na treningu :giveup: Dajcie spokój. Tracimy najważniejszego obrońcę. A Ajax....? 100 goli strzelonych w samej lidze. Bonucci zawalił już 9/ 10 goli a Rugani wygląda jak przez okno. On się 2 dni obraca wokół własnej osi. Can też wypadł jak ogarnął formę. Składu nie komentuję bo jeszcze Pjanić może mieć gorączkę a Cancelo coś ukłuje na rozgrzewce.

Doceniam Ajax i szanuję, jednak jeśli chcemy wygrać te rozgrywki to takie mecze musimy wygrywać. Dobrze, że my przeszliśmy to Atletico :bravo: W sobotę klepiemy mistrza i Giorgio można schować do lodówki i wyjmować tylko na LM. Tam może będzie bezpieczny.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 18:18

Jak zwykle przed tak ważnym meczem wypada nam takie znaczące ogniwo. Bez Chielliniego nasza obrona wygląda komicznie, dlatego koniecznie trzeba zagrać tak jak z Atletico, bez kalkulacji, agresywnie i trzymać się z dala od swojego pola karnego, tak często jak będzie można. Ciężko wytypować dzisiaj wynik, wszystko jest możliwe, stawiam jednak 2-1 dla naszych.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Zablokowany