LM 18/19 (1/4) : Ajax Amsterdam 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 19:23

Dzisija gramy w czarnych strojach.


E: 120 naszych kibiców aresztowano. Nie związane to jest z jakimiś awanturami tylko z rzeczami które próbowali wnieść na stadion. :think:
W międzyczasie ekipy Ajaxu walczą z policją.
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2019, 19:41 przez Poprostu, łącznie zmieniany 2 razy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 19:36

Dobry skład, jest moc, wygramy to !


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 19:58

Poprostu pisze:Nie związane to jest z jakimiś awanturami tylko z rzeczami które próbowali wnieść na stadion. :think:
W międzyczasie ekipy Ajaxu walczą z policją.
Dymy też były. Policja musiała rozdzielać dwie grupy kibiców armatkami wodnymi.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 19:58



mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 20:01

Jacky pisze:
mateo369 pisze:
Jacky pisze:Jesli zagramy "typowy Allegri", czyli difens i nastawienie na 0:0, to dostaniemy gonga.
Zagramy typowy Allegri i jeśli osiągniemy korzystny rezultat to w rewanżu będzie to samo.
Na prawdę dziwię się ludziom, którzy w każdym ligowym meczu narzekają (bez względu na grę, ot tak dla zasady) i jednocześnie tak wyczekują LM, bo myślą że będzie inna gra niż w lidze.
Jesli naprawde nie widzisz roznicy pomiedzy pierwszym meczem z Atleti (typowy Allegri), a rewanzem z nimi (zespol wygladal, jakby prowadzil go inny trener), to nie mamy o czym gadac.
Na jakiej podstawie (bo chyba nie z ww. mojej wypowiedzi!?) wyciągnąłeś aż tak głupi wniosek? :facepalm: Nawiasem mówiąc, to to że zagraliśmy w rewanżu najlepszy mecz w sezonie to zasługa przede wszystkim... porażki w pierwszym meczu. Max musiał postawić wszystko na jedną kartę i się udało. Dziś zagramy tak samo jak w pierwszym meczu z Hiszpanami, mam tylko nadzieję że osiągniemy dużo lepszy wynik.
Jacky pisze:Znajdz mi pol mojego posta, po kazdym meczu w lidze wloskiej, w ktorym narzekam... Oszczedze Ci czasu - nie ma takich postow, wiec nie wypisuj jakichs swoich dyrdymalow.

Myślalem że nie trudno się domyślić, że piję nie do Ciebie a do ogółu (można to choćby wywnioskować po enterze po pierwszym zdaniu mojej wypowiedzi). Bo jest wielu userów na forum, z kilkoma "wybitnymi" jednostkami na czele, którzy narzekają na trenera, grę, piłkarzy i wszystko co związane z Juve w SerieA a jednocześnie, po jednym świetnym meczu w LM czekają na te rozgrywki bo myślą że zagramy piękny mecz. Chciałbym się mylić ale nie wiem czy takie myślenie to jeszcze naiwność czy już głupota.

PS. Używanie polskich znaków nie boli.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 20:21

Jestem podejrzanie spokojny, bo nie odpadamy z drużynami pokroju Ajaxu. Zwykle rewelacje ogrywamy po zaciętych bojach (np. Monaco/Tottenham). Odpadamy z klasowymi zespołami - Real, Barcelona, Bayern. Z Ajaxem raczej łatwo nie będzie, bo są w świetnej formie, ale nie potrafię sobie wyobrazić, że z nimi odpadamy. Mam nadzieję, że piłkarze są jednak mniej pewni niż ja, bo zbyt duża pewność siebie i zlekceważenie rywala może się dziś źle skończyć i znowu trzeba będzie gonić w Turynie.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 20:34

mateo369 pisze:
Jacky pisze:
mateo369 pisze: Zagramy typowy Allegri i jeśli osiągniemy korzystny rezultat to w rewanżu będzie to samo.
Na prawdę dziwię się ludziom, którzy w każdym ligowym meczu narzekają (bez względu na grę, ot tak dla zasady) i jednocześnie tak wyczekują LM, bo myślą że będzie inna gra niż w lidze.
Jesli naprawde nie widzisz roznicy pomiedzy pierwszym meczem z Atleti (typowy Allegri), a rewanzem z nimi (zespol wygladal, jakby prowadzil go inny trener), to nie mamy o czym gadac.
Na jakiej podstawie (bo chyba nie z ww. mojej wypowiedzi!?) wyciągnąłeś aż tak głupi wniosek? :facepalm: Nawiasem mówiąc, to to że zagraliśmy w rewanżu najlepszy mecz w sezonie to zasługa przede wszystkim... porażki w pierwszym meczu. Max musiał postawić wszystko na jedną kartę i się udało. Dziś zagramy tak samo jak w pierwszym meczu z Hiszpanami, mam tylko nadzieję że osiągniemy dużo lepszy wynik.
Ja tylko Ci mowie, co rozumiem pod tym pojeciem. "Typowy Allegri", to nie mecz rewanzowy z Atleti, a wlasnie pierwszy pojedynek z nimi - zachowawcza gra na 0:0, ktora pokarala nas juz nie raz, nie dwa, nie trzy. A wiec skad wziela sie porazka? Ano z nastawienia, zalozen taktycznych etc... Dzis byc moze/prawdopodobnie tez zagramy "typowy Allegri" i moze sie uda osiagnac korzystny rezultat, a moze sie nie uda. Osobiscie wolalbym jednak widziec taka druzyne, jaka zagrala w rewanzu z Atletico, bo wtedy szanse na osiagniecie przez nas korzystnego rezultatu wzrastaja.
mateo369 pisze:
Jacky pisze:Znajdz mi pol mojego posta, po kazdym meczu w lidze wloskiej, w ktorym narzekam... Oszczedze Ci czasu - nie ma takich postow, wiec nie wypisuj jakichs swoich dyrdymalow.

Myślalem że nie trudno się domyślić, że piję nie do Ciebie a do ogółu (można to choćby wywnioskować po enterze po pierwszym zdaniu mojej wypowiedzi). Bo jest wielu userów na forum, z kilkoma "wybitnymi" jednostkami na czele, którzy narzekają na trenera, grę, piłkarzy i wszystko co związane z Juve w SerieA a jednocześnie, po jednym świetnym meczu w LM czekają na te rozgrywki bo myślą że zagramy piękny mecz. Chciałbym się mylić ale nie wiem czy takie myślenie to jeszcze naiwność czy już głupota.
Racz wiec na przyszlosc zrobic jeszcze jeden enter. Wtedy wyraznie oddzielisz mysl, ktora miales do cytowanej osoby, od mowienia do ogolu.
mateo369 pisze:PS. Używanie polskich znaków nie boli.
Jestem starym weteranem internetow, z czasow kiedy jeszcze sie polskich znakow w ogole sie nie uzywalo.

Wygramy to dzisiaj :cooler:
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2019, 20:49 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 20:36

Crunny pisze:Jestem podejrzanie spokojny, bo nie odpadamy z drużynami pokroju Ajaxu. Zwykle rewelacje ogrywamy po zaciętych bojach (np. Monaco/Tottenham). Odpadamy z klasowymi zespołami - Real, Barcelona, Bayern. Z Ajaxem raczej łatwo nie będzie, bo są w świetnej formie, ale nie potrafię sobie wyobrazić, że z nimi odpadamy. Mam nadzieję, że piłkarze są jednak mniej pewni niż ja, bo zbyt duża pewność siebie i zlekceważenie rywala może się dziś źle skończyć i znowu trzeba będzie gonić w Turynie.
Jeśli żadna z drużyn nie dokona dziś pogromu na przeciwniku, to i tak wszystko rozstrzygnie się za tydzień w Turynie. Głównym naszym celem (jeśli nie uda się nam zwyciężyć w Amsterdamie) powinno być przede wszystkim dążenie do zdobycia bramki/bramek na wyjeździe i przykładowo remis 2:2 dałoby się jeszcze przełknąć. Dodatkowo należy wykorzystać nasze doświadczenie i jak najbardziej wykartkować Ajax przed rewanżem zwłaszcza, że prawie całej ich defensywie grozi zawieszenie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 20:38

Zazdroszczę Wam tego spokoju. Ja jestem jakoś dziwnie pesymistycznie nastawiony do tej konfrontacji, może dlatego, że nasz filar obrony wypadł? Może to też lęk przed tym, że chcę w końcu ujrzeć 3 uszatego w naszej gablocie i dzięki temu strach jest większy, ze się znów nie uda?

Nie wiem, taki już dziwny charakter mam. Niech oni to ogarną i wywiozą fajną zaliczkę przed rewanżem :pray:


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 20:46

Skład bez niespodzianek, mam nadzieję, że CR7 ich odpowiednio zmotywował, jedziemy z nimi. Forza Juve!!! :juveflag:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 20:46

Uff, Cancelo na PO, dzięki Bogu. Najbardziej się boje o Ruganiego...pewnie znowu będzie miał pełne gacie...


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 20:46

Porządne zadymy w Amsterdamie, jak to u Juve zawsze coś....


Nudzi mi się i w formie terapii będę ten mecz na YT na żywo komentował, tu jakaś próbka z filmem o zakłoceniu ciszy nocnej pod hotelem Juve.

https://youtu.be/5PQwiCsVzJo

Jak ktoś nie ma transmisji, lub mu stanie(transmisja!), albo ma dość polskih komentatorów to zapraszam.

Dajcie mi szansę, może nie będę jak Giovinco! :prochno:

Forza Juve!


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 20:49

Kurde, ja byłam spokojna aż do Twojego wpisu Mati1990 :D
A teraz też mam jakiś dreszczyk, może to też dlatego, że już coraz bliżej. Byle strzelić bramkę, fajnie by było jakby wykartkowali szczególnie de Ligta(Mandzu, choć na to się przydaj :P ), wierzę, że sobie poradzą, ale jakiś remis tragedią nie będzie. Zaraz zaczynamy. Forza!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 20:49

Wypadł im Onana na rozgrzewce, broni rezerwowy bramkarz....
Skąd ja to znam? :think:


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2019, 20:49

Nedved powiedział, że się martwili o kontuzje mięśniową Ronaldo ale jak zobaczyli jak ładuje bomby z wolnego dwa dni temu na treningu to im przeszło :-)


Zablokowany