Serie A 18/19 (31): JUVENTUS F.C 2-1 A.C Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 19:41

wongier pisze:akcja z ok 68 min potwierdza to ze Bonucci musi odejść ewentualnie być 4-5 wyborem
Zgadzam się. Najpierw biegnie do Piątka, po czym decyduje się zastąpić w bramce Szczęsnego. Żeby w razie czego nie była jego wina :D

Bernardeschi jest przebeznadziejny.

Kean :juveflag:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 19:47

Meczu nie oglądam bo nie mam jak ale proponuje Alegriemu dalej trzymać Keana na ławce ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 19:48

Zagadka za 100000000000000000000 punktów. Jeden napastnik ma już 5 bramek w SA i strzela w 3 kolejnych meczach z rzędu, zagrał jak na razie jakieś 250minut. Drugi ma 8 bramek w lidze, nie strzelił od grudnia i gra w każdym meczu po 90 minut. Kto na 100% zagra przeciwko Ajaxowi w podstawowym składzie? a Kto będzie grzał lawę.


wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 19:49

Poprostu pisze:
wongier pisze:akcja z ok 68 min potwierdza to ze rugani musi odejść ewentualnie być 4-5 wyborem
A akacja z 30 minuty pokazuje, że Babol powinien podawać tylko bidony w szatni. Kto by nie grał to nasza obrona bez Kielona jest na poziomie okregowki.
błąd babola to raczej błąd koncentracji lub umiejętności podania. Natomiast "młody talent" wykazał się brakiem jakichkolwiek umiejętności.
Brak szybkości, Brak decyzji, Brak ustawienia


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 20:01

Poprostu pisze:Zagadka za 100000000000000000000 punktów. Jeden napastnik ma już 5 bramek w SA i strzela w 3 kolejnych meczach z rzędu, zagrał jak na razie jakieś 250minut. Drugi ma 8 bramek w lidze, nie strzelił od grudnia i gra w każdym meczu po 90 minut. Kto na 100% zagra przeciwko Ajaxowi w podstawowym składzie? a Kto będzie grzał lawę.
Na Ajax proponuję tak :

Wojtek
Rugani Bonucci Chiellini
Cancelo Pjanić Matuidi Berna Sandro
Kean Mandzukić


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 20:05

wonderkid! Zakontraktować i amen.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 20:06

jackop pisze:
wongier pisze:akcja z ok 68 min potwierdza to ze Bonucci musi odejść ewentualnie być 4-5 wyborem
Zgadzam się. Najpierw biegnie do Piątka, po czym decyduje się zastąpić w bramce Szczęsnego. Żeby w razie czego nie była jego wina :D

Bernardeschi jest przebeznadziejny.

Kean :juveflag:
Berna musi popracować jeszcze nad uderzeniami bo ewidentnie za bardzo się podpala i cały czas wali nad bramką.

Poza tym to w ostatnich meczach obok murzyna był naszym najlepszym piłkarzem.

Skoro Berna beznadziejny to jaki jest Dybala ?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 20:07

I believe in Moise(s) Kean. Chłopaczyna, jak to się mówi, wchodzi na pełnej.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 20:11

Idealnie taktycznie rozegrał to Allegri (świetne zmiany personalne i ustawienia), choć nie miał łatwo po zejściu Cana i błędzie Bonuca.

Ale dzięki temu zarobiłem ponad 260 zł :-)
W przerwie kurs na Juve był 4,9, więc grzechem byłoby nie skorzystać. Szkoda, że postawiłem tylko osiem dych ::/:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 20:14

jackop pisze:Bernardeschi jest przebeznadziejny.
Nie. Beznadziejny to jest Dybala. Jak dla mnie to Berna kapitalnie prowadzi piłkę i potrafi fajnie dograć, widzi więcej. Jedynie nad strzałem mógłby popracować. Stawiam, że wyjdzie na Ajax w pierwszym składzie.

Kean! :bravo:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 20:15

albertcamus pisze:Idealnie taktycznie rozegrał to Allegri (świetne zmiany personalne i ustawienia), choć nie miał łatwo po zejściu Cana i błędzie Bonuca.

Ale dzięki temu zarobiłem ponad 260 zł :-)
W przerwie kurs na Juve był 4,9, więc grzechem byłoby nie skorzystać. Szkoda, że postawiłem tylko osiem dych ::/:
A to geniusz przewidział odcięcie prądu "Mustashio" i wyłożenie piłki do Pjanica przez jakiegoś placka z Milanu. Maksiu musi w totka zagrać:D


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 20:16

Poprostu pisze:
albertcamus pisze:Idealnie taktycznie rozegrał to Allegri (świetne zmiany personalne i ustawienia), choć nie miał łatwo po zejściu Cana i błędzie Bonuca.

Ale dzięki temu zarobiłem ponad 260 zł :-)
W przerwie kurs na Juve był 4,9, więc grzechem byłoby nie skorzystać. Szkoda, że postawiłem tylko osiem dych ::/:
A to geniusz przewidział odcięcie prądu "Mustashio" i wyłożenie piłki do Pjanica przez jakiegoś placka z Milanu. Maksiu musi w totka zagrać:D
Błędy wynikają z wywierania presji rywali :dance:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 20:17

Tak to jest, jak się igra z Juventusem. O ile pierwsza połowa w naszym wykonaniu do zapomnienia, tak w drugiej byliśmy stroną zdecydowanie lepszą i wyraźnie podrażnieni stwarzaliśmy dużo większe zagrożenie. Bramka naszego młodego po podobnej głupiej stracie w defensywie co trafienie Piątka. Dla mnie ten mecz nie miał większego znaczenia, pewnie każdy z nas czeka już na środę, ale i tak z mojej perspektywy wyborna wygrana. Za tydzień kończymy temat i z pełną na Europę.

Co do karnego sam bym podyktował, ale z drugiej strony sędzia się pewnie obroni tym, że zawodnik upadał i przewracał się na lewą stronę. Stąd pewnie takie przeciąganie Varu, innej sensownej interpretacji braku karnego chyba nie ma.

Dawno nie widziałem w Serie A talentu tego kalibru co Kean. :shock: Gość przy takim wieku zachowuje chłodną głowę, strzela ostatnio regularnie, ale co technika - baja. Trzeba by się zainteresować, jak wyglądają statystyki młodych w Serie A, bo przy stanie 8 bramek był drugim po Bali najmłodszym w lidze z takim dorobkiem... Ale gość jedzie ze statystykami dalej. Kot. O ile wcześniej byłem go gotów oddać do Ajaxu, tak teraz mam spore wątpliwości. Nikt raczej nie odda go na stałe przy tym, co obecnie pokazuje. Z młodymi u nas wiadomo jak to jest, więc może warto by było szykować go do roli następcy Mario, o ile oczywiście w dalszym tempie będzie się tak rozwijał.

Serio Piątek i Romagnoli chcieli starcia z Mandżukiciem? Krzysiek, daj spokój. :D
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2019, 20:19 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 20:18

Kolejny mecz, który jest dowodem na to, że gdy tylko nam się chce to potrafimy zrobić z przeciwnikiem wszystko. Zobaczcie ile robi pressing i pójście na każdą piłkę w ofensywie. Mam na myśli sytuację Pjanića przy drugim golu. Pomijając ekscesy pokroju sabotażysty Bonucciego, kręcącego się jak tampon w ... Mandzukića i objechanego przez Piątka trampkarza Ruganiego, to dziś drużynie należą się brawa za grę do końca. Szkoda, że takiej siły ofensywnej nie stosujemy na początku meczu, aby szybko strzelić dwie bramki i po prostu zabić spotkanie. Mimo dobrego występu Bernardeschiego, należy mu się także trochę krytyki bo facet ewidentnie podejmuje złe decyzje. Po pierwsze za bardzo się podpala przy strzałach - duża siła, brak koncentracji i próby wykończenia technicznym strzałem. Druga sprawa - musi popracować nad decyzjami, ponieważ dziś w końcowych minutach (przy stanie 1:1) mógł wystawić Keanowi "patelnię". Zamiast tego przestrzelił. Moise kolejny raz daje Nam 3 punkty, ale to Mandzukić zagra w Środę w pierwszym składzie za strzał nożycami :D

Ten zespół jest na tyle bezczelny, że robi cały sezon w ch*** nie tylko przeciwników, ale i własnych kibiców. Tak czy owak wolę takie zakończenia niż grę przez 90 minut i zejście z niczym.

Scudetto już w jednej ręce. Czas dołożyć cegiełkę w Lidze Mistrzów !


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2019, 20:22

Kean - 7 występów w Serie A (233 minuty) - 5 goli (gol co 47 minut)
Dybala - 25 spotkań w Serie A (1711 minut) - 5 goli (gol co 428 minut)

Mam nadzieję, że wyjdziemy na Ajax:
Szczęsny - Cancelo, Bonucci, Chiellini, Spinazzola - E. Can (daj mu Panie Boże zdrowie), Pjanic, Matuidi - Ronaldo, Kean, Bernardeschi


Zablokowany