Serie A 18/19 (30): Cagliari 0-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 21:36

Dość dziwnie to wygląda bo pomimo, że pokracznie to ciągle próbujemy atakować. :prochno:


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 21:48

Jakoś dobrze nie gramy, ale źle też nie. Prowadzimy i jeśli nie zdekoncentrują się w drugiej połowie, to powinni dowieźć 1-0 do końca.

W końcu coś się w ostatnich meczach zaczyna dziać po stałych fragmentach gry :ok:


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 21:49

Kurka, tymczasowo nie mam tv. Ma ktoś sensowny link i może się podzielić nim tu lub na PW? Najlepiej na urządzenia mobilne ;)


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 21:49

Mati1990 pisze:
W końcu coś się w ostatnich meczach zaczyna dziać po stałych fragmentach gry :ok:
Mityczna wiosna :whistle:


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 21:51

Szału nie ma, ale przynajmniej się nie cofnęli i udają, że im się chce, a że nie za wiele z tego nie wychodzi to już inna sprawa. Póki co prowadzimy i oby tak do końca, nie ma się co oszukiwać, w tym sezonie jakiekolwiek emocje to już tylko w LM.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 21:52

Reakcja Paraticiego w stronę Nedveda pod koniec pierwszej połowy idealnie oddaje moje emocje względem tego meczu. Naprawdę nie spodziewałem się cudów, naprawdę po rewanżu z Atletico złość na Allegriego trochę mi odpuściła. Ale litości... tego się nie da oglądać, drugi raz z rzędu i n-ty raz w ostatnich miesiącach. Pomysł na grę wręcz ordynarny, tempo ślimacze. Staram się tłumić w sobie niezadowolenie i czekać cierpliwie na Ajax, zobaczymy czy mi się uda :think:


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 22:02

pumex pisze:Reakcja Paraticiego w stronę Nedveda pod koniec pierwszej połowy idealnie oddaje moje emocje względem tego meczu. Naprawdę nie spodziewałem się cudów, naprawdę po rewanżu z Atletico złość na Allegriego trochę mi odpuściła. Ale litości... tego się nie da oglądać, drugi raz z rzędu i n-ty raz w ostatnich miesiącach. Pomysł na grę wręcz ordynarny, tempo ślimacze.
Zdecydowanie inny mecz oglądasz. Mając tak przerzedzony skład, grając na tak ciężkim terenie gramy całkiem doby mecz nie pozwalając gospodarzom na nic.
pumex pisze:Staram się tłumić w sobie niezadowolenie i czekać cierpliwie na Ajax, zobaczymy czy mi się uda :think:
Jeśli się nie powiedzie - niewielka strata.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 22:04

W porównaniu do tej tragedii, którą gramy prawie co kolejkę to dzisiaj nie wygląda to najgorzej.


#AllegriOut
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 22:04

mateo369 pisze:
pumex pisze:Reakcja Paraticiego w stronę Nedveda pod koniec pierwszej połowy idealnie oddaje moje emocje względem tego meczu. Naprawdę nie spodziewałem się cudów, naprawdę po rewanżu z Atletico złość na Allegriego trochę mi odpuściła. Ale litości... tego się nie da oglądać, drugi raz z rzędu i n-ty raz w ostatnich miesiącach. Pomysł na grę wręcz ordynarny, tempo ślimacze.
Zdecydowanie inny mecz oglądasz. Mając tak przerzedzony skład, grając na tak ciężkim terenie gramy całkiem doby mecz nie pozwalając gospodarzom na nic.
Ciężki teren :D 13 drużyna Serie A. Chyba coś tu się nie zgadza?


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 22:41

Poprostu pisze:Ciężki teren :D 13 drużyna Serie A. Chyba coś tu się nie zgadza?
Oglądasz na livescore, czy nie słuchasz komentarza? Tylko 2 porażki u siebie, 24 punkty na 33 zdobyte, ostatnio wygrana z Violą i Interem. Faktycznie, można się było spodziewać spacerku z tą kadrą :ok:
Grając z podobnym rywalem jakim jest Genoa zagraliśmy totalne dno. W tamtym meczu tylko jednej drużynie zależało na zwycięstwie i byli to gospodarze. Dziś jest zupełnie na odwrót. Jeśli ktoś twierdzi, że gramy słabo to jak pisałem wyżej albo inny mecz ogląda albo nie ma zielonego pojęcia o piłce.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 22:52

Cagliari to banda wieśniaków, która piłkarsko ma niewiele do zaoferowania. Barella yy kto? Empoli pokazało znacznie ciekawszą piłkę.
Kean powinien mieć 2-3 gole, ale dobre i to.

Ogólnie drużyna zagrała solidny mecz. Cieszy forma Pjanica i Cana.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 22:53

Co można powiedzieć o tym meczu?

Że się skończył, zdobyliśmy 3 punkty i do scudetto pozostają tylko 3 zwycięstwa ;)

Ogólnie jednak patrząc na naszą kadrę aktualnie to nie było tak źle, widać było, że dzisiaj nawet się nam w miarę chciało, dzisiaj Kean średnio, ale kolejną bramkę dołożył.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 22:58

tym rasistowskim zwierzętom z cagliari powinni zamknąć trybuny i odjąć punkty, to by... o, hey - to Włochy, więc ten...

Co do meczu - Kean absolutnie zasługuje na więcej gry, tym bardziej względem kontuzji, za faul nam nim gamoń powinien wylecieć. Can dobry mecz, podobnie Matuidi. Może to zmiana formacji na dobrze nam znaną, ale przynajmniej kontrolowaliśmy mecz i był spokój.

Zostały 3 zwycięstwa, przejść Milan i można większą uwagę na resztę sezonu poświęcać Ajaxowi i LM in general, bo wierzę, że na Holendów wrócą już najważniejsi, a przynajmniej na drugi mecz.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 23:00

Cagliari bez strzału w światło bramki. Poradziliśmy sobie z nimi grając w mocno przerzedzonym składzie więc ja bym się raczej nie doszukiwał powodów do zbytniego narzekania.

Piętą achillesową Keana jest strzelanie w sytuacjach 1 na 1 z bramkarzem. Natomiast bardzo fajnie pracuje na linii spalonego i pomiędzy obrońcami, ale mając taki styl gry musi mocno popracować nad skutecznością.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 23:04

mateo369 pisze:Jeśli ktoś twierdzi, że gramy słabo to jak pisałem wyżej albo inny mecz ogląda albo nie ma zielonego pojęcia o piłce.
Cóż, muszę jakoś żyć z myślą, że nie znam się na piłce ;)

Chociaż, jakby mnie ktoś zapytał jak zagrał dziś Juventus, to nie użyłbym określenia 'słabo'. Prędzej 'wolno', 'siermiężnie'. Występ bez większych błędów, ale jednocześnie męczący kibica, do wymazania z pamięci 15 sekund po ostatnim gwizdku.

Jeśli miałbym szukać pozytywów wśród pojedynczych ogniw, to wskazałbym na Cana, który miał kilka ładnych wyłuskań piłki. Reszta, zwłaszcza ta niby usposobiona ofensywnie, do bólu przeciętnie.


Obrazek
Zablokowany