Serie A 18/19 (30): Cagliari 0-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 23:08

Jeszcze 3 zwycięstwa na 8 meczów i mamy mistrza. Cieszy jak zwykle bramka Keana. Jedziemy dalej


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 23:10

pumex pisze:
mateo369 pisze:Jeśli ktoś twierdzi, że gramy słabo to jak pisałem wyżej albo inny mecz ogląda albo nie ma zielonego pojęcia o piłce.
Cóż, muszę jakoś żyć z myślą, że nie znam się na piłce ;)

Chociaż, jakby mnie ktoś zapytał jak zagrał dziś Juventus, to nie użyłbym określenia 'słabo'. Prędzej 'wolno', 'siermiężnie'. Występ bez większych błędów, ale jednocześnie męczący kibica, do wymazania z pamięci 15 sekund po ostatnim gwizdku.

Jeśli miałbym szukać pozytywów wśród pojedynczych ogniw, to wskazałbym na Cana, który miał kilka ładnych wyłuskań piłki. Reszta, zwłaszcza ta niby usposobiona ofensywnie, do bólu przeciętnie.
Pumi, obejrzyj sobie mecz Milanu :)
Ciekaw jestem podsumowania ich gry w Twój barwny sposób :)


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 23:17

Niczego innego się nie spodziewałem, 3 punkty cieszą i jedziemy dalej. Trzeba zlać Milan.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 23:39

binio pisze:Pumi, obejrzyj sobie mecz Milanu :)
Ciekaw jestem podsumowania ich gry w Twój barwny sposób :)
Zerkałem jednym okiem, szkoda się nad nimi pochylać. Natomiast gra Milanu nie ma żadnego związku z tym, czego oczekiwałbym od obecnego Juventusu ;)


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 05:37

Wyłączyłem w II połowie i położylem się spać, bo myślałem, że nic już więcej nas nie czeka w tym meczu.

Cieszy kolejna bramka Keana. Chłopak może i marnuje sytuacje bramkowe, ale trzeba też zauważyć, że dochodzi do nich. Taki Mandzukić nie wystartowałby do takiej piłki, bo biegałby gdzieś na skrzydle. Grając z Chorwatem często właśnie nie mamy napastnika w środku pola, który wykorzystywałby takie sytuacje. Młody natomiast potrafi się odnaleźć w polu karnym i dostawić nogę w odpowiednim momencie.

Po raz kolejny proszę - nie krytykujcie 19-latka za brak chłodnej głowy. Chłop przesiedział ponad pół sezonu na ławce, rozegrał 209 minut, a strzelił już 4 bramki! Jeśli dalej tak pójdzie, a Allegri będzie dawał Włochowi szansę to dzieciak w kilka meczów prześcignie grającego prawie zawsze Mandzukicia.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 07:59

Można krytykować go jak każdego innego. Jeżeli trzymanie go na ławce było niesłuszne, niech to udowodni. Lubię go i też jestem za tym aby grał ale te marnowane setki nieco mącą jego obraz. Rozumiem z Atletico ale z Empoli czy Cagliari ? Próba wymuszenia karniaka też była komiczna, niech się skupi na graniu.


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 08:38

pumex pisze:
mateo369 pisze:Jeśli ktoś twierdzi, że gramy słabo to jak pisałem wyżej albo inny mecz ogląda albo nie ma zielonego pojęcia o piłce.
Cóż, muszę jakoś żyć z myślą, że nie znam się na piłce ;)
Zapomniałem 3 opcji - albo jest się pumexem :P

pumex pisze:Chociaż, jakby mnie ktoś zapytał jak zagrał dziś Juventus, to nie użyłbym określenia 'słabo'
Skoro ta wypowiedź:
pumex pisze:Ale litości... tego się nie da oglądać, drugi raz z rzędu i n-ty raz w ostatnich miesiącach.
nie oznacza słabo, to albo się wykręcasz (i tak jest) albo aż strach pomyśleć co u Ciebie oznacza "słabo". Ciekawe jaką opinię miałeś po meczu z Genoą, gdzie była przepaść w stosunku do tego co zagraliśmy wczoraj. Bo wczoraj była, często wyśmiewana tutaj pełna kontrola i to bez cynicznego Juve.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 18:26

mateo369 pisze:aż strach pomyśleć co u Ciebie oznacza "słabo". Ciekawe jaką opinię miałeś po meczu z Genoą, gdzie była przepaść w stosunku do tego co zagraliśmy wczoraj. Bo wczoraj była, często wyśmiewana tutaj pełna kontrola i to bez cynicznego Juve.
Prawdę powiedziawszy nie chwytam takiego rozumowania. Od kiedy mecze, takie jak ten z Genoą, mają być wyznacznikiem oceny innych występów Juventusu? Naprawdę, ten etap dawno powinniśmy mieć za sobą.

Była pełna kontrola, toteż nie nazywam tego meczu słabym, ale to już kwestia doboru odpowiednich słów - zupełnie nieistotna. Po prostu to był mdły występ, kolejny pokaz archaicznego futbolu. Mnie to nie kręci, tym bardziej przy takiej przewadze punktowej i przeciwko 13-temu zespołowi ligi. Ale co kto woli.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 12:04

Cagliari uniknie bana za rasizm bo tylko nieliczni fani buczeli :bad:


Zablokowany