Serie A 18/19 (3): Parma Calcio 1913 1-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 września 2018, 19:07

alina pisze:Jeżeli ktoś jest niezadowolony z gry Juve w drugiej połowie dzisiejszego meczu (tzn 70% posiadania, kontrola, klepiemy, dryblujemy, strzelamy, Mandżu asystuje piętką, Costa się z nimi bawi, Emre wchodzi i rozgrywa sobie na luzaku (jedno niecelne podanie), a z drugiej strony pozwalamy Parmie na tylko jeden strzał), to pomóc może chyba tylko lekarz.
Gdybym miał zachęcać znajomych do oglądania takich spotkań jak z Parmą, to szybko by ich zabrakło z powodu epidemii raka oczu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2018, 19:47

jackop pisze:
alina pisze:Jeżeli ktoś jest niezadowolony z gry Juve w drugiej połowie dzisiejszego meczu (tzn 70% posiadania, kontrola, klepiemy, dryblujemy, strzelamy, Mandżu asystuje piętką, Costa się z nimi bawi, Emre wchodzi i rozgrywa sobie na luzaku (jedno niecelne podanie), a z drugiej strony pozwalamy Parmie na tylko jeden strzał), to pomóc może chyba tylko lekarz.
Gdybym miał zachęcać znajomych do oglądania takich spotkań jak z Parmą, to szybko by ich zabrakło z powodu epidemii raka oczu.
To mam nadzieję, że nie namawiasz ich na ostatnie spotkania Liverpoolu, Chelsea czy United.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2018, 19:56

pan Zambrotta pisze:#gramyJakRealZidana, właśnie dlatego CR7 kolejny raz kopie się w czoło i nie wie jak się ustawić, żeby dostać piłkę od kolegów. Masakra, piszę to gościu z qalitka. Takie madrale skończą gdzieś w połowie marca kiedy odpadniemy z LM z wielkim wykop face i żalem na sędziów, spiskiem UEFA i statystykami na whoscored '65% posiadania z Chievo'.
"Gramy jak Real Zidane'a" to nie komplement (w tym wypadku). Szacun za LM, wiadomo, ale ta ekipa zajęła ostatnio 3 miejsce w lidze, a gra jak w okręgówce - "do boku i wrzuta". Także spokojnie, nit się tu nie podnieca, w marcu nie będzie wykop fejs.

Dane z października 2016 (z 2018 są prawie takie same):
- ataki środkiem boiska: 26%
- ataki lewym skrzydłem: 40%
- ataki lewym skrzydłem: 34%
- średnio 26 wrzutek w meczu (2 miejsce w Primera)
- średnio 20 wrzutek niecelnych w meczu (ligowi sąsiedzi w tej statystyce: Sociedad, Malaga, Deportivo, Eibar)
- 3 gole z wrzutek po 182 próbach centry, co daje gola na 61 dośrodkowań

- 22 lutego 2017: w meczu z Valencią Real notuje 49 ( c z t e r d z i e ś c i d z i ew i ę ć ) wrzutek, z czego 5 jest celnych, Real zdobywa w tym spotkaniu 1 bramkę

http://www.licencetoroam.net/a-look-at- ... sing-game/
http://www.eifsoccer.com/articles/real- ... g-success/
https://bleacherreport.com/articles/266 ... der-zidane
https://www.quora.com/Why-are-Real-Madr ... no-success
http://www.marca.com/en/football/real-m ... b459a.html
Poulinho pisze:
jackop pisze:
alina pisze:Jeżeli ktoś jest niezadowolony z gry Juve w drugiej połowie dzisiejszego meczu (tzn 70% posiadania, kontrola, klepiemy, dryblujemy, strzelamy, Mandżu asystuje piętką, Costa się z nimi bawi, Emre wchodzi i rozgrywa sobie na luzaku (jedno niecelne podanie), a z drugiej strony pozwalamy Parmie na tylko jeden strzał), to pomóc może chyba tylko lekarz.
Gdybym miał zachęcać znajomych do oglądania takich spotkań jak z Parmą, to szybko by ich zabrakło z powodu epidemii raka oczu.
To mam nadzieję, że nie namawiasz ich na ostatnie spotkania Liverpoolu, Chelsea czy United.
Dokładnie. O MU to nawet nie ma co mówić, bo to jest dno i metr mułu, ale ciekawe czy Jackopowi by się spodobała np Chelsea z Newcastle - 81% posiadania Czelsi i 3 celne strzały na bramkę :co?:
szczypek pisze:Będę się upierał - jak kiedyś wyjdziemy na ogórki "po mojemu" i się nie sprawdzi, przyznam się do błędu.
Nie mówię nie - to się sprawdzi, ale jak Allegri nauczy Czana w taktykę.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2018, 11:54

Piotr Juvefan pisze:Pamiętam jak po zeszłym finale LM napisałem,że za rok Liga Mistrzów nasza,bo nie chciało mi się wierzyć, że hegemonia Realu będzie trwała dalej i w tym upatrywałem nasze szanse. Ty z kolei kategorycznie temu zaprzeczałeś że nie ma na to szans. Czas pokazał,że Real się rozkruszył tracąc trenera mentora i najlepszego piłkarza globu kosztem Juventusu(przy okazji się dowiedziałem że się zdegradował sportowo). Podtrzymuje swoje zdanie a Ty teraz twierdzisz że skończymy na 1/8
widzę, że lubisz się bawić w nieistniejące dialogi, błędne wnioski i jakieś zakłady z warunkami, które ja nie podałem. Ale pobaw się w to beze mnie, nie mieszaj mnie do tego. Nie wiem, czy Real się sypie, na chwilę obecną gra lepiej bez Ronaldo, niż my z Ronaldo. Naprawdę na naszą grę ciężka się patrzy i o ile wieczne marudy są tutaj krytykowane (słusznie), tak onaniści Maxa Allegriego po raz setny zaklinają rzeczywistość wyciąganiem argumentów z doopy (więcej strzałów na bramkę niż Real i Barca widziałem już w innym temacie, różnica tylko jakie strzały i okazje bramkowe tworzy Real/FCB, a jakie my mamy strzały i sytuacje). Ktoś napisał, że chętnie zobaczy ustawienie 4-2-3-1 (abstrahuję czy to słuszne, nie słuszne itd), za co dostał odpowiedź od gościa z qualitką(!) dosłownie: "lol, w takim ustawieniu dostalibyśmy z 0-5, piłka nożna polega na czymść wiyncyj". Ręce mi opadły. Żadna strona niczego się nauczy, jedni będą wybrzydzać na zgarniane dublety pod rząd i fotel lidera z kompletem zwycięstw. Drudzy będą przekonani o najlepszym strategu na świecie, peany w stylu "brzydko znaczy świetnie taktycznie" xD w marcu/kwietniu (nie twierdzę która runda dokładnie) z taką grą znów nas wyeliminuje albo rzeczywiście silna drużyna jak Real albo dobry team w gazie który będzie miał więcej szczęścia niż Tottenham, pomijam już całą rundę hehe grupową, która odkąd pamiętam grana jest według schematu czekania do ostatniej kolejki na awans z byle jakiego miejsca, w okolicach 3-5 kolejki następuje totalne wkurzenie ludzi na bezsilność i matematyczne analizy co ma się zadziać, bylebyśmy awansowali. W grupie gramy tak jak z Sassuolo czy innym Chievo, że inni się podstawią, bramki kwestią czasu, a po strzeleniu gola wystarczy się cofnąć, sami przeciwnicy pójdą do szatni. W Europie to nie wystarcza, choć czasem przyznaje że działa (Porto, BVB) . Najlepszy trener na świecie z zero tituli w Europie.
Cenię Allegriego, ale jeżeli po tym sezonie lepiej nie ułoży gry tego zespołu mając skład o jaki 95% trenerów na świecie może pomarzyć to powinien odejść i bardzo chętnie powitam Zidane'a. No ale jak zwykle dałem się sprowokować i wdałem się w internetowe przepychanki pomiędzy jednych i drugich, mój błąd i milknę.
alina pisze:"Gramy jak Real Zidane'a" to nie komplement (w tym wypadku). Szacun za LM, wiadomo, ale ta ekipa zajęła ostatnio 3 miejsce w lidze, a gra jak w okręgówce - "do boku i wrzuta".
nawet Real z tamtego okresu grając tą barbarzyńską piłkę potrafił grać składniej niż my. Serio i bez napinki - wyłącz wszystkie portale ze statystykami, nie oglądaj mecze przez jakiś miesiąc, zrób sobie reset. Potem włącz mecz Juve, wieczorem Realu, może jakiś mecz Premiership i porównaj jak wygląda gra Juventusu, a jak innych klubów. Nie oczekuję joga bonito, ale mając taki skład ten zespół jest w stanie grać składniejszą piłkę w ataku pozycyjnym i nikt mi nie wmówi że jest teraz pięknie. Oczy bolą.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2018, 21:11

pan Zambrotta pisze:
Piotr Juvefan pisze:
3 raz z rzędu.. potrzebujemy tego Pucharu jak tlenu. Allegri zdobądź go Nam za rok
hahahahahaha, nope
No dobra faktycznie może i ten dialog nie był jakiś górnolotny,ale istniejący. :D Po prostu zapamiętałem Cię w tym wpisie i innych Twoich jako gościa niewierzącego w ten klub :D Nie chce się o nic zakładać takie zwykłe spostrzeżenie :)
Ostatnio zmieniony 03 września 2018, 21:15 przez Piotr Juvefan, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Zablokowany