Serie A 18/19 (3): Parma Calcio 1913 1-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 września 2018, 23:15

Piotr Juvefan pisze:
dominqez pisze:Myślicie, że CR strzeli w tym sezonie jakąś bramkę w Serie A?
Przypominam,że w poprzednim sezonie Ronaldo swojego premierowego gola w lidze zdobył w 8 kolejce :whistle:
Niby tak, ale 5 kolejek pauzował :D


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 01 września 2018, 23:22

@Urbi27 Nie lubisz go i tyle. Bo Polak nie? Gra dobrze, może jeszcze nie mega, ale gra dobrze. Nasz Wielki Gigi miewał gorsze okresy.
kdzr pisze:Edit: Jak se chcecie styl pooglądać, to włączcie łyżwiarstwo figurowe, my mamy punktować i wygrywać. I tak, wiem, że da się to połączyć. Jednak dopóki mój kochany klub notuje zwycięstwo za zwycięstwem, dopóki po każdym spotkaniu dopisuje sobie daną ilość punktów do swojego dorobku - spoko. Czy to ruszy, czy nie ruszy, czy będzie mityczna wiosna, czy jej nie będzie - najważniejsze są ZWY CIĘ STWA.
Tak spoko, ja rozumiem dla nas kibiców - ALE TYLKO DLA NAS KIBICÓW! Skumaj że to nie ma być rozrywka ultra niszowa dla jakiejś bandy hipsterów. Tylko to jest towar który ma się sprzedać - to ma być widowisko, mamy przyciągać nowych kibiców, lub Januszy którzy chcą popatrzeć - bo to jest siano, to są kontrakty reklamowe, dzięki którym możemy się dalej rozwijać. Tu nie chodzi tylko o 3 punkty, myśl trochę bardziej globalnie. TO JEST SHOWBIZNES! Jakoś ludzie by pooglądać styl nie muszą oglądać łyżwiarstwa, bo mają inne drużyny ładnie grające i to topowe.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2018, 23:27

Wojtek pisze:
Piotr Juvefan pisze:
dominqez pisze:Myślicie, że CR strzeli w tym sezonie jakąś bramkę w Serie A?
Przypominam,że w poprzednim sezonie Ronaldo swojego premierowego gola w lidze zdobył w 8 kolejce :whistle:
Niby tak, ale 5 kolejek pauzował :D
Faktycznie spotkała go wtedy kara,ale pauzował 5 meczów m.in rewanż Superpucharu nie 5 kolejek. W 5 kolejce grał już normalnie,więc od swojego 4 meczu w lidze zaczął strzelanie.


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 września 2018, 23:28

ForzaItanimulli3vujcm pisze:@Urbi27 Nie lubisz go i tyle. Bo Polak nie? Gra dobrze, może jeszcze nie mega, ale gra dobrze. Nasz Wielki Gigi miewał gorsze okresy.
kdzr pisze:Edit: Jak se chcecie styl pooglądać, to włączcie łyżwiarstwo figurowe, my mamy punktować i wygrywać. I tak, wiem, że da się to połączyć. Jednak dopóki mój kochany klub notuje zwycięstwo za zwycięstwem, dopóki po każdym spotkaniu dopisuje sobie daną ilość punktów do swojego dorobku - spoko. Czy to ruszy, czy nie ruszy, czy będzie mityczna wiosna, czy jej nie będzie - najważniejsze są ZWY CIĘ STWA.
Tak spoko, ja rozumiem dla nas kibiców - ALE TYLKO DLA NAS KIBICÓW! Skumaj że to nie ma być rozrywka ultra niszowa dla jakiejś bandy hipsterów. Tylko to jest towar który ma się sprzedać - to ma być widowisko, mamy przyciągać nowych kibiców, lub Januszy którzy chcą popatrzeć - bo to jest siano, to są kontrakty reklamowe, dzięki którym możemy się dalej rozwijać. Tu nie chodzi tylko o 3 punkty, myśl trochę bardziej globalnie. TO JEST SHOWBIZNES! Jakoś ludzie by pooglądać styl nie muszą oglądać łyżwiarstwa, bo mają inne drużyny ładnie grające i to topowe.
Takich plastikowych fanów przyciągnęliśmy samym transferem Ronaldo, kolego sympatyczny. Od pozyskiwania pionków są też takie przedsięwzięcia jak azjatyckie, czy amerykańskie tournee. Cała liga włoska cierpi od 2006 roku na brak jakiejś wielkiej medialności i dopiero pomalusiu wychodzi z cienia. Myśmy ją wyprzedzili o xxxx lat pod każdym względem, a do czołówki Europy nam jeszcze sporo brakuje, ze względu na fakt ile czasu tułaliśmy się po siódmych miejscach w czasach ultra dominacji Barcelony, czy jakichś tam Realów. Uważam, że tak, czy tak, pod tym kątem Juventus zrobił spory progres.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2018, 23:32

szczypek pisze:Kolejny mecz, w którym Matuidi > Khedira, prawda, kolego jackop?
Nie kolejny, tylko pierwszy. A to jak puścił Gervinho w pierwszej połowie - kryminał.
alina pisze:Trochę sporo wrzutek, ale nasi ładnie, szybko grają.
alina pisze:Bardzo ładny mecz.
alina pisze:Do zestawu proponuję dorzucić skasowanie konta na JP.
Proponuję - skasuj.

Czekam na Perina w bramce.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 01 września 2018, 23:35

Tak, ale należy iść naprzód, przede wszystkim ludzi interesują mecze, dobra piłka, atrakcyjna dla oka. Więc trzeba tak zrobić, by nasze mecze przykuwały uwagę. Transfer CR7 OK - tylko że dobrze gdyby za tym poszła efektowna gra Juventusu. Te tournee to jednak mało. Żeby konkurować pod względem marketingowym z czołówką, trzeba grać ładną piłkę. Dystans do Realu i Barcelony? To co mamy płakać? To grajmy ciekawą piłkę i będzie się on zmniejszał właśnie.


Słuchaj, ja Juventusowi kibicuje od 97 roku i mi oczy mogą krwawić, ja i tak będę wszystko oglądał. No ale ja nie jestem wszyscy.

Dobre tyle że początek sezonu i komplet 9 punktów.
Ostatnio zmieniony 01 września 2018, 23:38 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 września 2018, 23:37

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Tak, ale należy iść naprzód, przede wszystkim ludzi interesują mecze, dobra piłka, atrakcyjna dla oka. Więc trzeba tak zrobić, by nasze mecze przykuwały uwagę. Transfer CR7 OK - tylko że dobrze gdyby za tym poszła efektowna gra Juventusu. Te tournee to jednak mało. Żeby konkurować pod względem marketingowym z czołówką, trzeba grać ładną piłkę.


Słuchaj, ja Juventusowi kibicuje od 97 roku i mi oczy mogą krwawić, ja i tak będę wszystko oglądał. No ale ja nie jestem wszyscy.
Ludzi interesują wyniki. Klub robi wynik - jest dobry, warto się nim interesować. 3/4 "fanów" Realu nie ogląda nawet połowy ich meczów w sezonie, a gadżetów rocznie kupują po sto. Nie chcę się spierać, miła rozmowa poparta racjonalnymi argumentami z obu stron, jednak uważam, że śliczna piłeczka nie jest głównym wyznacznikiem popularności.

Edit; Widziałeś pustki na stadionie po odejściu Ronaldo? Może jednorazowy przypadek, ale that's what I'm talking about.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 01 września 2018, 23:43

@kdzr No nie jest głównym, oczywiście że nie - ale musi być równowaga wyniki i ładna gra. Więcej ludzi wybierze ekipy która gra i dobrze i ładnie. No i dystans się zwiększa.

Szczerze? Coś ci powiem. Jak pytam randomów którzy jako tako interesują się piłką - to 9 na 10 osób powie mnie więcej - a to są ludzie z różnych środowisk i sfer - "Nienawidzę/Nie lubię reprezentacji Włoch i włoskich drużyn, ogólnie włoskiej piłki."

Wiesz, kibice Realu już rozbestwieni. Spokojnie Wujcio Perez im kogoś kupi. :prochno:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 01 września 2018, 23:55

ForzaItanimulli3vujcm pisze:@Urbi27 Nie lubisz go i tyle. Bo Polak nie? Gra dobrze, może jeszcze nie mega, ale gra dobrze..
Polaka nie lubię no pewnie... Trochę obiektywizmu proszę, bo takie idiotyczne docinki są żenujące.

Szczesny gra słabiutko od początku sezonu i takie jest moje zdanie, nie zdziwię się jak zaraz zobaczymy w bramce Perina.

A Forza radziłbym zacząć z dystansem oglądać mecze Juventusu jeżeli jesteś kibicem tej drużyny, a jak Polak tam gra to należy go oceniać przez pryzmat przydatności dla zespołu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2018, 00:00

Opta:

La Juventus ha vinto tutte le prime tre giornate in 5 degli ultimi 7 campionati di Serie A e per la prima volta nella sua storia ci è riuscita in 3 campionati di fila (2016/17, 2017/18, 2018/19).


Juventus wygrywał trzy początkowe mecze ligowe w 5 z 7 ostatnich sezonów i po raz pierwszy raz w historii w 3 sezonie z rzędu.
Ostatnio zmieniony 02 września 2018, 00:04 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 września 2018, 00:02

Juvepoland odleciało straszliwie.

Rozumiem, że macie swoje zdanie, ale męczycie strasznie pisząc w kółko te same hejty na Allegriego czy Mandzukicia.

Ja wiem, że od tego jest forum dyskusyjne, żeby konfrontować opinie, ale to już od dłuższego czasu nie jest dyskusja, tylko w kółko powtarzanie tego samego. I ja wiem, wy pewnie chcielibyście to samo zarzucić obrońcom Maxa i Mario, że w kółko podają te same argumenty. No ale zrozumcie, że te wasze ataki często ocierają się o obrażanie ludzi, których druga strona bardzo szanuje i siłą rzeczy chce się ich bronić. Nie dociera do was że wyniki Maxa bronią, a ten klub wyznaje dewizę, że zwycięstwo nie jest najważniejsze, to JEDYNE co się liczy. Jedyne.


Do nas dociera, że chcecie większej widowiskowości dla samej widowiskowości. Czaimy to. Nie dostaniecie tego raczej w tym klubie, więc to zaakceptujcie albo zmieńcie klub czy w ogóle hobby, bo się zamęczycie. I nas też przy okazji.

I zaraz któryś mi powie, że wyniki wcale nie bronią Maxa, bo nie wygraliśmy LM. I będę musiał odpowiadać oczywistość, że wygranie tego finału to nie takie hop siup. A ktoś z was znowu na to, że skąd wiem, że gdyby nasz trener nie kazał im grać inaczej to czy byśmy nie wygrali. I na to ja czy ktoś inny zapytamy skąd tak duże przekonanie, że jakby posłuchać waszych złotych rad, to odniosłoby to skutek.

I tak w kółko.

Ta sama wymiana 100 razy już się tu wydarzyła.

Dajcie spokój :beer:

------

Druga bramka cudowna. Szkoda, że Cristiano ciągle bez gola, czekam na przełamanie.
Ostatnio zmieniony 02 września 2018, 14:20 przez Wesoł, łącznie zmieniany 1 raz.


"Życie to jedna wielka impreza, rób wszystko żeby nie być na niej kelnerem"
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2018, 00:08

jackop pisze:
alina pisze:Trochę sporo wrzutek, ale nasi ładnie, szybko grają.
alina pisze:Bardzo ładny mecz.
alina pisze:Do zestawu proponuję dorzucić skasowanie konta na JP.
Proponuję - skasuj.
Jeżeli ktoś jest niezadowolony z gry Juve w drugiej połowie dzisiejszego meczu (tzn 70% posiadania, kontrola, klepiemy, dryblujemy, strzelamy, Mandżu asystuje piętką, Costa się z nimi bawi, Emre wchodzi i rozgrywa sobie na luzaku (jedno niecelne podanie), a z drugiej strony pozwalamy Parmie na tylko jeden strzał), to pomóc może chyba tylko lekarz.

A i w pierwszej bywało ładnie, choćby cudna akcja z 44' ze skitką Pjanicia i wejściem Berny z dryblingiem <3 <3 <3
Wesoł pisze:Juvepoland odleciało straszliwie.
Zawsze się narzekało, że za dużo tego malkontenctwa, ale obecnie to już lvl: Klub Frustrata.
Ostatnio zmieniony 02 września 2018, 00:28 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 02 września 2018, 00:14

Żenująca taktyka w pierwszej połowie. Taktyka, bo nie sądzę, żeby taki obraz gry był wynikiem dobrego ustawienia obrony AC Parma. Dziesiątki niecelnych dośrodkowań w pole karne w kierunku Mandzukica. Pomoc wyceniana na grubo ponad sto milionów euro nie jest w stanie przygotować akcji, rozegrać czegoś po ziemi, czy też obsłużyć napastnika prostopadłym podaniem. Plan był prosty-zagraj do boku, a skrzydłowy laga do Mario.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 02 września 2018, 00:36

Magiczna pierwsza zmiana wyraża więcej niż tysiśc słów, bo Mario musi być na boisku kosztem kogoś z dwójki Costa/Berna.
Onanizacja Mandzukicem jest chora.. tak jak geniusz taktyczny Maksa.
Rugani kontrakt przedłużył, czy jednak go sprzedaliśmy? Szkoda mi chłopaka. Wrócił syn marnotrawny i z miejsca wskoczył do podstawowego składu.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 02 września 2018, 01:20

dominqez pisze:Myślicie, że CR strzeli w tym sezonie jakąś bramkę w Serie A?
Pewnie coś tam strzeli, ale nie zdziwiłbym się gdyby okazał się flopem czy innym bidonem jak inne gwiazdy ligi hiszpańskiej, które myślały, że podbiją Serie A, a ta ostatecznie okazała się dla nich przekleństwem.


Zablokowany