Serie A 18/19 (1): Chievo Verona 2-3 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 11:18

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 1 kolejki Serie A 18/19:
Chievo Verona - JUVENTUS F.C


Miejsce:

Werona - Stadio Marc'Antonio Bentegodi (42 200)

Czas:

18.08.2018 (sobota), godzina 18:00


O przeciwniku:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: -
Remisów: -
Przegranych: -


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: -
Remisów: -
Przegranych: -


Ostatnie mecze:

Obrazek

Najlepszy strzelec:
Nicola Rigoni - 1 gol w PW
Obrazek

Najlepszy asystent:

-

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: -

Aktualna tabela Serie A:

-

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie (Serie A):
Zwycięstw: -
Remisów: -
Przegranych: -


Ligowa forma na wyjeździe (Serie A):
Zwycięstw: -
Remisów: -
Przegranych: -


Ostatnie mecze:

-

Najlepszy strzelec:

-

Najlepszy asystent:

-

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: -

HISTORIA SPOTKAŃ Z CHIEVO

Przewidywane składy

Obrazek

CHIEVO (4-3-3): Sorrentino; Cacciatore, Tomovic, Rossettini, Jaroszynski; Rigoni, Radovanovic, Hetemaj; Birsa, Stepinski, Giaccherini.

JUVENTUS (4-3-3): Szczesny - Cancelo, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro - Emre Can, Pjanic, Matuidi - Dybala, Cristiano Ronaldo, Douglas Costa.

Aktualizacja: 14.08.2018

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

mecz na żywo w TV:
ELEVEN SPORTS 2

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2018, 09:08 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 11:22

https://i.imgur.com/ELHZ53j_d.jpg?maxwi ... ity=medium

Obyśmy tak wyszli i gładko wygrali.


Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 11:44

Matuide nawet minuty nie zagral, dopiero co wrocil takze watpie, czy usiadzie w ogole na lawce.

Chciałbym Claudio za niego, ale pewnie wyjdzie Khedira...

Costa - Ronaldo - Dybala :D


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 11:55

No to co zaczynamy sezon.

Po kolejne 8 Scudetto z rzędu.

W 2015 odszedł Vidal, Tevez, Pirlo
W 2016 odszedł Pogba
W 2017 odszedł Bonucci

W tym roku wreszcie nikt nie odszedł na żądanie piłkarza tylko klubu. Skład jest mega. Może brakuje tylko jakiegoś gwiazdora w pomocy ale mamy CR7.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 11:56

Ooo na ten temat czekałem już od dobrego miesiąca.

Prognozowany skład - genialny. Nie mogę się doczekać. Brakuje tylko kogoś lepszego do pomocy za naszego Murzynka, ale nie ma co narzekać.

Liczę na ładne 0:3 i co najmniej 2 bramki Ronaldo. Niech zacznie z szumem włoską ekstraklasę.

Costa-Ronaldo-Dybala -> somsiad, ależ to wyglądo :dance:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 12:13

gdzie Khedira? Gdzie De Sziljo ? gdzie Mandzukic ? :cooler:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 12:16

Wiemy, że to Chievo, więc przez 80% czasu będą murować bramkę, ich bramkarz będzie miał dzień konia i może Pelissier jakiegoś farfocla wciśnie :prochno: nie mniej jest Ronaldo, Dybala i Costa, więc liczę na zwycięstwo, acz nie zdziwiłbym się, gdyby było jakieś 1:0.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 12:17

pan Zambrotta pisze:gdzie Khedira?
Odpoczywa po mundialu, chłop się nabiegał co niemiara. :prochno:

Licze na spokojne zwycięstwo na luzie, bez męczenia buły. Niech nasza ofensywa trójka się zgrywa.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 12:30

Osgiliath pisze:Wiemy, że to Chievo, więc przez 80% czasu będą murować bramkę, ich bramkarz będzie miał dzień konia i może Pelissier jakiegoś farfocla wciśnie :prochno: nie mniej jest Ronaldo, Dybala i Costa, więc liczę na zwycięstwo, acz nie zdziwiłbym się, gdyby było jakieś 1:0.
Stwierdzasz? Przypuszczasz? Bo nie wiem jak odczytać twojego posta. Mamy mega skład z meeega atakiem a ciebie nie zdziwi porażka z Chievo z Giachiem w składzie? Czyli z Lazio szykuje się srogie lanie a mistrzem będzie inter
Chieva już dawno nie powinno być w SA okrutnie przeciętna drużyna z tragicznym stadionem i garstka kibiców mnie osobiście mocno irytujaca. Życzę im spadku a Stepinskiemu udanego sezonu strzeleckiego
0:2 0:3 na świeżości bez meczenia buły


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 12:43

kawek pisze:
Osgiliath pisze:Wiemy, że to Chievo, więc przez 80% czasu będą murować bramkę, ich bramkarz będzie miał dzień konia i może Pelissier jakiegoś farfocla wciśnie :prochno: nie mniej jest Ronaldo, Dybala i Costa, więc liczę na zwycięstwo, acz nie zdziwiłbym się, gdyby było jakieś 1:0.
Stwierdzasz? Przypuszczasz? Bo nie wiem jak odczytać twojego posta. Mamy mega skład z meeega atakiem a ciebie nie zdziwi porażka z Chievo z Giachiem w składzie? Czyli z Lazio szykuje się srogie lanie a mistrzem będzie inter
Chieva już dawno nie powinno być w SA okrutnie przeciętna drużyna z tragicznym stadionem i garstka kibiców mnie osobiście mocno irytujaca. Życzę im spadku a Stepinskiemu udanego sezonu strzeleckiego
0:2 0:3 na świeżości bez meczenia buły
Wiesz, ja też bym chciał jakieś spokojne pyknięcie po 2/3/4:0, by reszcie zaaplikować info, że jesteśmy mocni, ale <Pumex mode on> doświadczony sposobem gry Maxa nie oczekiwałbym rewolucji i pójścia full attack mode już w pierwszym meczu a raczej wyważone 1/2 do przodu i tyle <Pumex mode off>
A to, że Chievo z tym ich stadionem ruiną itd jest, jakie jest, to możesz spokojnie odnieść do połowy zespołów w Serie A grających na ruinach itd, jednak to nie ma nic wspólnego z samą grą ofc.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 12:48

Osgiliath pisze: i może Pelissier jakiegoś farfocla wciśnie :prochno:
Widzieliście, że nasza klątwa z przeszłości Pellisier ma już 39 lat? :D Ale chłop pewnie i tak w pełnej gotowości żeby jeszcze coś nam ustrzelić ;)


#AllegriOut
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 13:27

jarmel pisze:
Osgiliath pisze: i może Pelissier jakiegoś farfocla wciśnie :prochno:
Widzieliście, że nasza klątwa z przeszłości Pellisier ma już 39 lat? :D Ale chłop pewnie i tak w pełnej gotowości żeby jeszcze coś nam ustrzelić ;)
O ja pierniczę jak ten czas leci :whistle: Jak dziadek nam bramkę strzeli to będzie śmiech :D


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 14:27

W związku z zawaleniem się wiaduktu w Genui, w którym na razie nieoficjalnie zginęło ok 20 możliwe, że pierwsza kolejka Serie A zostanie przeniesiona.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 14:38

Poulinho pisze:W związku z zawaleniem się wiaduktu w Genui, w którym na razie nieoficjalnie zginęło ok 20 możliwe, że pierwsza kolejka Serie A zostanie przeniesiona.
Jakie to jest slabe :facepalm:

Mignal mi gdzies przewifywalny sklad 442: Szczesny-Cuadrado-Bonu-Kielon-Sandro-Berna-Can-Pjanic-Costa-Dybala-Ronaldo

Wyglada on fajnje, szkoda tylko ze Cancelo nie ma, ale kogos powoli musi Maksiu wprowadzac :D Niestety w takim ustawieniu z ofensywnych zawodnikow na lawce zostaje tylko Cancelo i Mandzu.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 14:44

Alexinhio-10 pisze:
Poulinho pisze:W związku z zawaleniem się wiaduktu w Genui, w którym na razie nieoficjalnie zginęło ok 20 możliwe, że pierwsza kolejka Serie A zostanie przeniesiona.
Jakie to jest slabe :facepalm:
Że co proszę?


Zablokowany