Pre Season 18/19: JUVENTUS F.C 1-3 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 10:35

Bodajże dwa lata temu.
Liverpool vs Barca 4:0, a trzy dni później Mainz vs Liverpool 4:0 :laugh:

Kto by się przejmował sparingami, masakra...


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 10:48

Fajnie na pewno zagrał Cancelo, będzie pełnił w zespole pewnie taką rolę jak w zeszłym sezonie A. Sandro, czyli wymiennie ofensywnie nastawiony boczny obrońca albo skrzydłowy w razie potrzeby.

Dla mnie na plus już po raz kolejny Favilli, bez żadnych kompleksów, ciąg na bramkę i dobre ustawianie się. O dziwo chyba najjaśniejszy punkt tego tournee. Co z jego transferem do Genoi? Będzie rywalizował z Piątkiem, który też ma dobry okres przygotowawczy?

Pjanic zagrał ze sporym spokojem, kilkanaście razy fajnie zasłonił piłkę mimo kilku przeciwników na plecach. Widać, że brakowało mu trochę miejsca do rozegrania w ofensywie.

Na minus jak dla mnie niestety Marchisio, serce rośnie gdy wychodzi w pierwszym składzie, a później kilka kontaktów z piłką i entuzjazm opada. Z taką grą będzie ostatnim pomocnikiem do wejścia. Zaraz po Khedirze, którego mam wrażenie nie było podczas meczu. Bernardeschi dużo niedokładności i pomyłek, z włosami stracił chyba wzrok, bo wyjątkowo kiepsko wychodziło mu rozgrywanie.

Jak dla mnie meczyk tak dla ukojenia tęsknoty za widokiem trykotu na boisku, nic więcej. Ani ze strony Realu, ani z naszej strony.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 11:11

Andryk pisze:
Profesor pisze: W sumie graliśmy podobnie jak zwykle ale pamiętajmy że my graliśmy bez podstawowego ofensywnego Trio, Real grał podstawą.
jaką podstawą jak brakowało Modrica, Casemiro, Marcelo, Ramos, Varane :prochno:
Chodziło mi o ofensywę, oni mieli podstawę którą nam rozklepali a my Candelo, Berne i Favilliego.

Jeszcze 2 tygodnie i w końcu liga :D


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 11:33

Poulinho pisze:Pjanic zagrał ze sporym spokojem, kilkanaście razy fajnie zasłonił piłkę mimo kilku przeciwników na plecach. Widać, że brakowało mu trochę miejsca do rozegrania w ofensywie.

Na minus jak dla mnie niestety Marchisio, serce rośnie gdy wychodzi w pierwszym składzie, a później kilka kontaktów z piłką i entuzjazm opada.
Mam dokładnie odwrotne odczucia. Pjanić grał jak pipka, chciał jak pipka osłonić piłkę ciałem i zaliczył asystę przy golu Balea. To jest niestety jego stały punkt programu. Marchisio z kolei na moje oko kolejny raz wygląda zdecydowani najlepiej spośród środkowych pomocników.

PS Szczęsny mocno pracuje żeby jeszcze przed startem sezonu stracić pierwszy skład. Panowie są na podobnym poziomie ale Perin na wielka przewagę - jest Włochem. Polscy bramkarze wielokrotnie przerabiali ten scenariusz za granicą.


calma calma
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 11:39

Wojtek pisze:Kto by się przejmował sparingami
Np. Jurgen Klopp. Jak zobaczył co po urlopie na treningach i w sparingach odwala Karius, to postanowił sięgnąć do klubowego portfela i wyłożyć rekordowe pieniądze na transfer Alissona :-) Z resztą Twój imiennik chyba też wychodzi z takiego założenia i zdziwi się dopiero jak Perin przyspawa go do ławki rezerwowych.
filippo pisze:Słuchanie waszych płaków po meczu jest zabawne.
Jakich płaczów? Ludzie obejrzeli mecz i skomentowali to co widzieli. Po to założony jest ten temat. Nie wiem czy oglądałeś ten czy jakikolwiek inny sparing, ale jak nie masz nic konkretnego do napisania to daj se siana ziomeczku :stop:

Przyjdą pierwsze kolejki i połowa będzie się zastanawiać dlaczego 'ten' czy 'tamten' nie gra/zalicza słaby start w lidze.
Ostatnio zmieniony 05 sierpnia 2018, 11:49 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 11:40

Pluto pisze:Mam dokładnie odwrotne odczucia. Pjanić grał jak pipka, chciał jak pipka osłonić piłkę ciałem i zaliczył asystę przy golu Balea. To jest niestety jego stały punkt programu. Marchisio z kolei na moje oko kolejny raz wygląda zdecydowani najlepiej spośród środkowych pomocników.
Dokładnie tak. Pjanic ma za wysoką pozycję w tej drużynie, grał jak zagubiony chłopiec, czyli jak cały poprzedni sezon. Strasznie irytuje nasza balerinka.
Szczęsny co sparing wpuszcza mega szmatę... Niech się już nie ośmiesza z wywiadami, jak to z niego numero uno.


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 11:47

Przecież Szczęsny na 90 procent nie będzie pierwszym bramkarzem. On jest zbyt elektryczny i lepiej jakby grał Perin. Ze Szczęsnego już nie będzie bramkarza na poziomie Buffona, Perin takim może zostać.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 11:49

Wojtek pisze:Bodajże dwa lata temu.
Liverpool vs Barca 4:0, a trzy dni później Mainz vs Liverpool 4:0 :laugh:

Kto by się przejmował sparingami, masakra...
Wiadomo. Jednak oglądając ten sparing można było odnieść wrażenie, że Real ma uzdolnioną młodzież, a my niestety nie. To chyba jest tradycją, że nasze młodziki to sami drwale, takiego piłkarza nastoletniego jak ten Vinicius jr z ciągiem na bramkę nie widać od wielu sezonów.

Bernardeschi to chyba mocno tyra na treningach, bo praktycznie nic mu nie wychodzi. Jedynie w miarę dobry strzał z wolnego w ostatnich minutach i to chyba on super podał do Cancelo przy pierwszym golu.

Khedira WTF? Gdzie ty się chłopie schowałeś?


FORZA JUVE!!!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 11:54

dawid91 pisze:Wiadomo. Jednak oglądając ten sparing można było odnieść wrażenie, że Real ma uzdolnioną młodzież, a my niestety nie. To chyba jest tradycją, że nasze młodziki to sami drwale, takiego piłkarza nastoletniego jak ten Vinicius jr z ciągiem na bramkę nie widać od wielu sezonów.
Generalnie nie było tak źle jak zwykle. Za 18letniego Brazylijczyka Real wyłożył 45 mln € i będzie on walczył o podstawowy skład (o ile nie sprowadzą jakiegoś Galactico). Także nie ma nawet co porównywać z naszymi młodzikami, którzy wrócą do Primki/Juve B, albo rozjadą się po Italii :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 11:56

Wygrane mecze okresu przygotowawczego oznaczają niewielką reakcję bez względu na przeciwnika, porażka wyprodukowała 5 stron płaczu :-)


Obrazek
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 12:05

dawid91 pisze:
Wojtek pisze:Bodajże dwa lata temu.
Liverpool vs Barca 4:0, a trzy dni później Mainz vs Liverpool 4:0 :laugh:

Kto by się przejmował sparingami, masakra...
Wiadomo. Jednak oglądając ten sparing można było odnieść wrażenie, że Real ma uzdolnioną młodzież, a my niestety nie. To chyba jest tradycją, że nasze młodziki to sami drwale, takiego piłkarza nastoletniego jak ten Vinicius jr z ciągiem na bramkę nie widać od wielu sezonów.
Khedira WTF? Gdzie ty się chłopie schowałeś?

Dobra tylko Vinicius kosztowal wiecej niz Dybala i mniej wiecej tyle co Costa i Bernardesdchi.

A to ze Hiszpanie maja duzo lepszy poziom szkolenia to wiadomo od lat, wiec nie ma co sie dziwic ze maja lepszych mlodych lebkow od nas. I tak bym powiedzial ze podczas tego tournee nasza mlodziez wygladala najlepiej niz w przeciagu dobrych kilku lat, z takim Bayernem naprawde fajnie zagrali.


Najwieksza beka USAtripa? Oczywiscie De Sciglio. Goscia robil kazdy, kto mial na to ochote, mysle ze nawet Sturaro bylby lepszy na boku obrony od nieslubnego synalka Maksia


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 12:24

MRN pisze:Wygrane mecze okresu przygotowawczego oznaczają niewielką reakcję bez względu na przeciwnika, porażka wyprodukowała 5 stron płaczu :-)
Zaraz też się okaże, że nikt nie będzie płakał po sprzedaży Pjanicia, bo wg tego, co czytam w sparingu zagrał crap a i ostatni sezon miał meh.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 12:52

Osgiliath pisze:
MRN pisze:Wygrane mecze okresu przygotowawczego oznaczają niewielką reakcję bez względu na przeciwnika, porażka wyprodukowała 5 stron płaczu :-)
Zaraz też się okaże, że nikt nie będzie płakał po sprzedaży Pjanicia, bo wg tego, co czytam w sparingu zagrał crap a i ostatni sezon miał meh.
Jeszcze zapomniałeś dodać do tego, że Szczęsny to już ogólnie jest dno według niektórych, a tak w sumie to mogliśmy nie kupować Ronaldo jak oddaliśmy Caldarę i Higuaina za Bonuciego. Ze skrajności w skrajność, ale na tym forum dalej jak w lesie... :-)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 13:01

MRN pisze:Wygrane mecze okresu przygotowawczego oznaczają niewielką reakcję bez względu na przeciwnika, porażka wyprodukowała 5 stron płaczu :-)
:co?: 4 strony po wygranych meczach z Benficą i Bayernem, a przecież Real to bardziej prestiżowy rywal. Gdyby nie idiotyczne komentarze takie jak Twoje i kolegów wyżej to średnia stron na mecz byłaby zachowana.
gucio_juve pisze:Jeszcze zapomniałeś dodać do tego, że Szczęsny to już ogólnie jest dno[...]
Zgadzam się.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 13:06

Takie pytanko mam bo nie oglądałem żadnego z tych sparingów. Czy była w którymś meczu sytuacja, że to Can grał na 6 a Pjanic trochę wyżej?


Zablokowany