Pre-Season 18/19: JUVENTUS F.C 2-0 Bayern Monachium

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 02:14

Ma dwie wątpliwości co do sytuacji z faulami na naszych:

1. Powinna być kartka, dla zawodnika Bayernu w sytuacji po której z lewej strony był rzut wolny - Chiellini jakąś minutę później dostał bez gadania.

2. To starcie Favilliego z Javim przy szarży Włocha z prawej to powinien być faul - a Bayern wrzucał z autu.

W ogóle Sandro bardzo ładnie.

:ok:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 02:18

Dla Sandro mecz dopiero się zaczął, bo na prawej flance Bayernu zameldował się Robben. MdS wpadł z deszczu pod rynnę, bo zamiast Riberiego od początku drugiej połowy kręci nim Coman :giveup:

Udane 50 min. Favillego :bravo: Jeszcze wspomnę, że przy drugim golu asystował mu Alex.
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2018, 02:22 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 02:21

teraz Barzagli-Caldara


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 02:26

58 min. Berna - > Matheus Pereira. Razem z Fernandesem jak na razie bez kompleksów.
De Sciglio jest beznadziejny. Jak on mógł być u nas podstawowym obrońcą w zeszłym sezonie :sciana: Kolejna akcja sprokurowana przez jego mamajowatość. Tylko Perinowi i szczęściu zawdzięczamy wciąż czyste konto.

Może nie ma co chwalić na zapas, ale pierwszy od dawna pre-sezon, gdzie chociaż część naszej młodzieży prezentuje się z niezłej strony. 0 różnicy między nimi a choćby 'Monachijskim Pjacą'. Pinsoglio, Macek na ostatnie 20 minut.

Top: Favilli, Perin, Sandro. Flop: De Sciglio, Pjanić, Bernardeschi.
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2018, 03:14 przez jackop, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 02:56

jackop pisze:58 min. Berna - > Matheus Pereira. Razem z Fernandesem jak na razie bez kompleksów.
De Sciglio jest beznadziejny. Jak on mógł być u nas podstawowym obrońcą w zeszłym sezonie :sciana: Kolejna akcja sprokurowana przez jego mamajowatość. Tylko Periomowi i szczęściu zawdzięczamy wciąż czyste konto.

Może nie ma co chwalić na zapas, ale pierwszy od dawna pre-sezon, gdzie chociaż część naszej młodzieży prezentuje się z niezlej strony. 0 różnicy między nimi a choćby 'Monachijskim Pjacą'. Pinsoglio, Maciek na ostatnie 20 minut.

Top: Favilli, Perin, Sandro. Flop: De Sciglio, Pjanić, Bernardeschi.

Trzeba sie zgodzic co do tej mlodziezy, zwykle nie pokazywali absolutnie nic, a dzisiaj przyzwoicie wygladalo to. Bardzo fajnie tez potrafilismy dzisiaj wychodzic spod pressingu.

De Sciglio to jak oldboya dzisiaj robili, w pierwszej polowie wszystkie akcje szly jego strona


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 03:00

W 1 na 1 szybkościowo od De Sciglio lepiej dziś wyglądał nawet Barzagli. Lubię Mattię, ale weź się ogarnij chłopie...

Spoko szyderka z Robbena po starciu bark w bark z Andreą :-)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 03:03

Macek w końcówce się nie popisał, nie jego dzień bo to nie był jedyny babol. Za to Favilli, Pereira i Fernandes zacnie jak na graczy, którzy pierwszy zespół Juventusu znają głównie z perspektywy TV.

Szkoda Comana, abstrahując od skuteczności jechał z naszymi na prawej i środku jak z furmanką. A przecież to nie Messi czy Neymar. Za to Robben nakryty czapką.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 03:08

No i elegancko. Piękny początek sezonu,który musi być nasz
:juveflag: :juveflag: :juveflag:


Obrazek
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 03:10

Całkiem przyjemny meczyk, na plus młodzież, Alex Sandro, Perin, na duży minus kompletnie niewidoczni Pjanić i Bernandeschi, ale mam nadzieję, że to kwestia zaangażowania(a właściwie jego braku) i Macek ze swoim babolem.

Can kontuzja? Czy dmuchanie na zimne? Bo przy schodzeniu nie wyglądał, jakby mu coś było


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 06:49

Forza Juve pisze:Can kontuzja? Czy dmuchanie na zimne? Bo przy schodzeniu nie wyglądał, jakby mu coś było
Sky podaje, że wszystko OK. Jedynie skurcze.

Fajnie, niby nic, ale wynik poszedł w świat.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 07:41

Prrin jakie podania. Sandro, Cancelo, Can i nawet MDS. Jakby w nasza drużynę po transferze CR weszła niebywała pewność siebie, czy tylko ja to zauważyłem?

Ofc Favilii brawo.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Leszczykosky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2014
Posty: 9
Rejestracja: 05 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 09:29

jarmel pisze:
Leszczykosky pisze:
Przecież to nic nie znaczący sparing który przegramy jak co roku. Nawet i Allegri może zagrać, kompletnie bez znaczenia.
Nie ma sparingów bez znaczenia, nie opowiadaj głupot. Każdy z tych chłopaków czeka właśnie na takie mecze, żeby się pokazać trenerowi. Wyniku nikt nie będzie rozliczał, natomiast za grę zostaną ocenieni pod każdym względem. Każdy z nich walczy o pierwszy skład, a niektórzy w ogóle o pozostanie w pierwszej drużynie.
To Ty chyba sparingów Juventusu nigdy nie widziałeś ;) Wszyscy zawodnicy a tym bardziej trener mają to totalnie gdzieś, wg mnie tam liczy się tylko zgarnięcie kasy za tournee.
oglądałes którś z ubiegłorocznych sparingów? torunee po rynkach USA czy Azji to głównie marketing bez wymiaru sportowego. poziom potrafi być tam gorszy niż na benefisie Pirlo
Oglądałem, tak samo jak dzisiaj w nocy. Wiadomo, że wyjazdy służą do rozwoju marketingu, ale jak wychodzisz na boisko to grasz w piłkę, a nie ustawiasz się do fotoreporterów i zbijasz piątki z kibicami na stadionie.

Jak inaczej ma ocenić Allegri dyspozycję piłkarza przed sezonem jak nie w sparingu? - idealnym przykładem jest Favalli, który dzięki nieobecności podstawowych piłkarzy miał okazję się wykazać i swoją szansę wykorzystał.
Właśnie sparingi temu służą - mówię pod względem czysto sportowym. Marketing mnie w ogóle nie interesuje, bo walcząc w LM nikt na to nie patrzy.


zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 09:30

1. Połowa
2. Połowa

Dla tych co nie oglądali. :)


Boncol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 29 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 11:09

Z nowych nabytków najbardziej na plus zdecydowanie Perin. Myślę, że o bramke nie mamy co się martwić. Fajnie też Cancelo, podoba mi się, że potrafi płynnie zmieniać skrzydła i ma parcie do przodu. Can słabo, mało widoczny, ale widać ostro pracuje na treningach skoro już go łapią skurcze. Allegri lubi to.

Ogólnie fajnie, że wygrali i w ogóle, ale taka ilość błędów w obronie nawet jak na tak luźny sparing aż kłuła w oczy.

Co do młodych Favilli mi się podobał i już nawet nie chodzi o te bramki, ale parcie do przodu, agresja, zero straconych piłek. Nie wiem czy nie warto byłoby takiego młodzika zatrzymać i dawać mu trochę minut w Serie A. Spodobał mi się też Fernandes - szybki, agresywny, walczący o każdą piłkę, oby tak dalej. To samo Fagioli z tym, że ten potem oddychał już rekawami i popełniał coraz więcej błędów, ale taki wiek, można wybaczyć.

Pierwszy do odstrzału Matheus(nie liczę Beltrame)! Nie pierwszy raz widziałem go w sparingu i zawsze to samo. Zero chęci, nie podchodzi pod rywala, przegrywa pojedynki w każdy możliwy sposób. Nie dziwie się, że nawet w Brazylii siedzi cały czas na ławce.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 11:16

Boncol pisze:Z
Co do młodych Favilli mi się podobał i już nawet nie chodzi o te bramki, ale parcie do przodu, agresja, zero straconych piłek. Nie wiem czy nie warto byłoby takiego młodzika zatrzymać i dawać mu trochę minut w Serie A.
Nie wiem na ile to prawdziwe ale MAx powiedział, że Favilli jest już zaklepany przez Genoe.

twitter

Osobiście też nie miałbym nic przeciwko, żeby jakiś młodzik był rezerwową 9.


Zablokowany