Pre-Season 18/19: JUVENTUS F.C 2-0 Bayern Monachium

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 12:25

Bez przesady żeby już favilliego dawać do składu 😂 dwie bramki o niczym nie świadczą.

Perin kozak, długo Szczęsny numerem jeden nie będzie.


Boncol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 29 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 15:08

Poprostu pisze:
Boncol pisze:Z
Co do młodych Favilli mi się podobał i już nawet nie chodzi o te bramki, ale parcie do przodu, agresja, zero straconych piłek. Nie wiem czy nie warto byłoby takiego młodzika zatrzymać i dawać mu trochę minut w Serie A.
Nie wiem na ile to prawdziwe ale MAx powiedział, że Favilli jest już zaklepany przez Genoe.

twitter

Osobiście też nie miałbym nic przeciwko, żeby jakiś młodzik był rezerwową 9.
Nie wiem na ile to prawda, ale takie słowa pasują do Allegriego, który najchętniej wszystkich młodych by gdzieś ogrywał.
Wojtek pisze:Bez przesady żeby już favilliego dawać do składu 😂 dwie bramki o niczym nie świadczą.

Perin kozak, długo Szczęsny numerem jeden nie będzie.
Oczywiście, że nie świadczą, ale jednak o Favillim od jakiegoś czasu można było słyszeć pochlebne opinie i czemu nie dać takiemu chłopakowi szansy jako rezerwowa 9? Prawda jest taka, że skrzydłowych mamy bez liku, ale jak przyjdzie kontuzja na szpicy to potem bieda szczególnie, że pewnie ktoś z pary Mario-Igła odejdzie. W poprzednim sezonie było kilka takich sytuacji i potem Max kombinował z różnymi wariantami i raczej wychodziło to kiepsko np. Dybala całkiem z przodu.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 16:01

Poprostu pisze:
Boncol pisze:Z
Co do młodych Favilli mi się podobał i już nawet nie chodzi o te bramki, ale parcie do przodu, agresja, zero straconych piłek. Nie wiem czy nie warto byłoby takiego młodzika zatrzymać i dawać mu trochę minut w Serie A.
Nie wiem na ile to prawdziwe ale MAx powiedział, że Favilli jest już zaklepany przez Genoe.

twitter


Osobiście też nie miałbym nic przeciwko, żeby jakiś młodzik był rezerwową 9.
Młodzik jasne ale on nie jest wychowankiem więc musiałby być rejestrowany kosztem kogoś(Mandziu? Dybala?Ronaldo?). Tylko Kean daje nam miejsce.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 16:23

Oglądałem do 75min, a później chyba odleciałem. Juve zagrało jak... Juve.

Z Cancelo będzie ciekawie. Oby ogarnął grę w obronie, a dostaniemy fantastycznego zawodnika na prawą stronę.

De Sciglio z kolei był niemiłosiernie objeżdżany.


Obrazek
Zablokowany