Serie A 17/18 (37): A.S Roma 0-0 JUVENTUS F.C (36 SCUDETTO!)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:34

Jakieś info odnośnie do Khediry? Miał grać, a za niego wyszedł nasz czarnoskóry sprinter.

To chyba była najgorsza połowa w wykonaniu Juve w tym sezonie. Piłkarze chyba jednak nie chcą dodatkowego tygodnia wolnego :prochno:


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:34

Costa+Claudio+Bentancur? To jest niepojęte, jak drużyny dominują Juventus. To w przyszłym roku powinno się zmienić. Drużynie brakuje dynamiki - zdecydowanie coś poszło nie tak w przygotowaniach do sezonu, bo grają jak ociężałe dziadki.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:35

Znowu można napisac w przerwie to samo - jak na gre w dziesieciu wygladamy calkiem niezle.
Najlepsze, ze kiedy Higuain tak sie zniechecil swoja nieporadnoscia, ze zaczal czlapac trzydziesci metrow od bramki i rozgrywac do tylu, komentator z Eleven nagle go zauwazyl i stwierdzil cos w stylu - jakaz jest wazna postacia w druzynie, aktywny, bierze na siebie ciezar gry. :prochno:


calma calma
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:35

Cieniutko to wygląda, na szczęście scudetto w zasadzie już nic nie jest nam w stanie odebrać. Miałem się bardzo nie denerwować, bo wolę się cieszyć z mistrzostwa, więc sobie daruję, ale przerażające jest jak trofea zaćmiły dla wielu obraz tego co się dzieje z naszą drużyną. Czekam na wejście Costy.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:37

No niestety słabo. Roma miała groźniejsze sytuacje.
Pjanic słaby mecz niestety póki co. Berna nie ma z kim grać.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2018, 21:38 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:38

jackop pisze:Pierwsze 45 minut to kwintesencja gówno-piłki Maksa:
- Bez celnego strzału na bramkę Alissona.
- Oddanie piłki Romie.
- Cyniczna/rozpaczliwa obrona naznaczona indywidualnymi błędami.
- Brak schematów rozegrania akcji.
- Na stojąco.
- Nie dokładnie.
- Nieistniejący pressing.
- Najlepsi piłkarze wyglądają jak dzieci we mgle prezentując poziom trampkarza B klasy
- antyfutbol

Można wymieniać i powtarzać do porzygu, ale Wyznawcy Bukola na pewno zachwyceni.
Bartas_01 pisze:Ja taki styl grania kocham i przynosi mi on dużo większą frajdę z oglądania i wygrywania niż hura do przodu Liverpoolu czy City.
Uczta dla oka, kibice uwielbiają ten cyniczny styl :lol:

Po przerwie pewnie wejdzie Costa (obecnie jedyny ofensywny piłkarz w kadrze w dobrej formie) i wygra Panu Taktykowi mecz. Ojcem sukcesu i tak jak zwykle, zostanie okrzyknięty Allegri :rotfl:
Zabolały mnie oczy od głupot które napisałeś. Ty tak przez cały sezon ? :prochno:

Jak w ostatnim meczu napiszę to samo. Oby ich Max <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, bo to co wyprawia Igła z Matuidim to tragedia.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:39

Jacky pisze:Wiedzieliscie, ze Wojtek niedlugo zostanie ojcem?
Wiem. Może jakieś oficjalne życzenia dla Polaka od JuvePoland? Szczęsny na przedpolu nakrywa Buffona czapką.

Chyba czas przełączyć na Sampe i pokibicować rodakom. :roll:
Ein pisze:Zabolały mnie oczy od głupot które napisałeś. Ty tak przez cały sezon ? :prochno:
Który punkt nie jest prawdą? Może oglądamy inny mecz ;)
Ostatnio zmieniony 13 maja 2018, 21:42 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:40

Ale dziś gramy padakę...Nie, no zaraz zaraz, Juventus padakę gra 3/4 sezonu :facepalm:
Cały zespól myślami już na wakacjach, ale to się może zemścić i świętowanie będzie przełożone. Najgorsi wg mnie Pjanic, Mandzukic i Alex Sandro plus w pakiecie Barzagli.

Punkt daje nam majstra, ale patrząc na tę padakę to Roma nam coś pewnie wciśnie po złym podaniu Pjanica, objechaniu Barzagliego :prochno:

A serio, to ciesze się, że to już końcówka sezonu i tak sobie rozkminiam, jak ta liga jest słaba skoro grający dno przez 3/4 sezonu Juventus i tak wygrywa majstra :think: :smile: Ale widocznie, nasi lubią co sezon w inny sposób wygrywać majstry ;)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:40

Cóż, miałem nadzieje że po meczu z Milanem, chociaż na końcówkę sezonu będzie widowiskowa gra, że drużyna jest w gazie, a tu w ataku nic po prostu. Nie wiem, ale ten Pjanic nie przekonuje mnie totalnie, może jak by grał na trequ, to wyglądało by to lepiej?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:42

W sumie można było się spodziewać, że tak zagramy. Aczkolwiek dzisiaj wygląda to gorzej niż zazwyczaj. Najgorszy chyba Pjanic, który znowu złapał głupie żółtko i miał dwie głupie straty. Berna coś tam próbuje, ale dzisiaj nie ma z kim grać za bardzo. Po przerwie pewnie wejdzie Costa, może to coś ruszy. Niemniej, na razie wynik daje nam Scudetto, więc nie ma lipy.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:43

Jacky pisze:Wiedzieliscie, ze Wojtek niedlugo zostanie ojcem?
Tak, pisał o tym na swoim insta.

Nudny mecz.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:43

dżejkop twoja drużyna grała wczoraj.
ps. Pewnie skończy się na 0-0. Za 45 min. świętujemy.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:44

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Nie wiem, ale ten Pjanic nie przekonuje mnie totalnie, może jak by grał na trequ, to wyglądało by to lepiej?
Pjanic najlepiej grał jako rozgrywający ustawiony nieco z boku, z ogarniętym w defensywie partnerem (De Rossi) obok siebie. Coś w stylu Modricia i Hamsika. Mam nadzieje że przyjście Cana spowoduje że Maxowi odwidzi się robienie z Bośniaka drugiego Pirlo.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:46

Baczu pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Nie wiem, ale ten Pjanic nie przekonuje mnie totalnie, może jak by grał na trequ, to wyglądało by to lepiej?
Pjanic najlepiej grał jako rozgrywający ustawiony nieco z boku, z ogarniętym w defensywie partnerem (De Rossi) obok siebie. Coś w stylu Modricia i Hamsika. Mam nadzieje że przyjście Cana spowoduje że Maxowi odwidzi się robienie z Bośniaka drugiego Pirlo.
Pytanie czy Max stawia go tam z konieczności, czy stawia go tam bo taką ma swoją wizję na niego?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 21:51

Co te chłopaki z Eleven uparli się, że potrzeba remisu by przypieczetowac Scudetto. Wystarczy, że Napoli nie wygra.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Pytanie czy Max stawia go tam z konieczności, czy stawia go tam bo taką ma swoją wizję na niego?
Było już wielokrotnie potwierdzone, że to jest pomysł Maksa na Bośniaka.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany