Coppa Italia 17/18 (FINAŁ): JUVENTUS F.C 4-0 A.C Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 20:52

Nie ma Kołtonia. Można oglądać na Polsacie Sport śmiało.


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 20:54

Il_Bianconero pisze:
Crunny pisze:G. Donnarumma - Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez - Kessie, Locatelli, Bonaventura - Suso, Cutrone, Calhanoglu.

Patrzę na skład Milanu i nie mogę uwierzyć, jaki zjazd zaliczył ten klub w ciągu ostatniej dekady. Nesta, Maldini, Stam, T.Silva, Gattuso, Pirlo, Seedorf, Kaka, Ronaldinho, Inzaghi, Szewczenko, Huntelaar, Ibrahimovic - nie ma dziś nikogo choćby zbliżonego do ich poziomu. I oni wydali w to lato 200 mln na transfery :shock:
G. Donnarumma (19l.) - Calabria (22l.), Bonucci (31l.), Romagnoli (23l.), Rodriguez (26l.) - Kessie (22l.), Locatelli (20l.), Bonaventura (29l.) - Suso (25l), Cutrone (20l), Calhanoglu (24l.).

W tym sezonie moze nie, ale wcale bym ich nie lekcewazyl za sezon/dwa jesli uda im sie utrzymac najlepszych z tych mlodzianow.

U nas zmiana pokolen wyglada o wiele gorzej, mlodzi nie dostaja niezbednych minut do zbierania doswiadczenia, a druzyna sie starzeje.

Podoba mi sie wizja Milanu. Martwie sie ze za sezon obudzimy sie z reka w nocniku, gdzie nasze gwiazdy zawiesza buty na kolku a nastepcow nie widac. Tym bardziej, ze dzisiejsze ceny pilkarzy sa zawrotne i za ogranego zawodnika na odpowiednim poziomie bedzie trzeba slono zaplacic. Podoba mi sie w Milanie ze wychowuja sobie potencjalne gwiazdy. Oczywiscie nie kazdy z nich odpali, ale dajac im szanse moga miec swietnych graczy na lata.
a mi się wydaje, że Milan miał w ostatnich latach m.in. młodych Nianga, Pato, Balotellego czy El Shaarawyego i jakoś żaden z nich karery w Milanie nie zrobił, i to mimo tego że mieli w okół siebie dużo lepszych zawodników więc i teoretycznie jednak łatwiejsze wejście do drużyny. Nie wspominając już o tych wszystkich Bojanach, Taarabtach, Delofeuach i innych Cristantach, którzy się tam przewinęli przez ostatnie sezony.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018, 20:59 przez Tom_my, łącznie zmieniany 1 raz.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 20:56

albertcamus pisze:Nie ma Kołtonia. Można oglądać na Polsacie Sport śmiało.
Jak się dzisiaj uda, masz kolejny argument do wychwalania Wybitnego Stratega - "Nikt nie wygrał 4 dubletów z rzędu." Powiedzieli tam. Zapewne słyszałeś lepiej ode mnie. :hellyes:

Wygrać i wybić im z głowy Europejskie Puchary!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 20:57

Il_Bianconero pisze:
Crunny pisze:G. Donnarumma - Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez - Kessie, Locatelli, Bonaventura - Suso, Cutrone, Calhanoglu.

Patrzę na skład Milanu i nie mogę uwierzyć, jaki zjazd zaliczył ten klub w ciągu ostatniej dekady. Nesta, Maldini, Stam, T.Silva, Gattuso, Pirlo, Seedorf, Kaka, Ronaldinho, Inzaghi, Szewczenko, Huntelaar, Ibrahimovic - nie ma dziś nikogo choćby zbliżonego do ich poziomu. I oni wydali w to lato 200 mln na transfery :shock:
G. Donnarumma (19l.) - Calabria (22l.), Bonucci (31l.), Romagnoli (23l.), Rodriguez (26l.) - Kessie (22l.), Locatelli (20l.), Bonaventura (29l.) - Suso (25l), Cutrone (20l), Calhanoglu (24l.).

W tym sezonie moze nie, ale wcale bym ich nie lekcewazyl za sezon/dwa jesli uda im sie utrzymac najlepszych z tych mlodzianow.

U nas zmiana pokolen wyglada o wiele gorzej, mlodzi nie dostaja niezbednych minut do zbierania doswiadczenia, a druzyna sie starzeje.

Podoba mi sie wizja Milanu. Martwie sie ze za sezon obudzimy sie z reka w nocniku, gdzie nasze gwiazdy zawiesza buty na kolku a nastepcow nie widac. Tym bardziej, ze dzisiejsze ceny pilkarzy sa zawrotne i za ogranego zawodnika na odpowiednim poziomie bedzie trzeba slono zaplacic. Podoba mi sie w Milanie ze wychowuja sobie potencjalne gwiazdy. Oczywiscie nie kazdy z nich odpali, ale dajac im szanse moga miec swietnych graczy na lata.
Przed sezonem również uważałem, że nie można ich lekceważyć, ale jednak obecny sezon w Serie A ich zweryfikował i patrząc na statystyki nie pokazali nic wielkiego.

Jeśli nie będzie tam szybko LM to każdy wyróżniający się, wyrastający ponad przeciętność zawodnik z ambicjami będzie stamtąd uciekał. Nie wiem jak będzie dzisiaj, ponieważ jedno spotkanie pucharowe jest niczym wobec równej formy w ciągu 38 spotkań sezonu ligowego, ale w tym sezonie na pewno zawiedli oczekiwania kibiców - wyraźna porażka z Arsenalem, który do tuzów europejskiej piłki nie należy i niskie miejsce w lidze.

A co będzie dalej to zobaczymy, nikt z nas nie ma kryształowej kuli. Zobaczymy ile wydadzą w najbliższe Mercato i czy Gattuso będzie w stanie to jakoś ułożyć.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 21:02

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 21:51

Typowy Allegri. Bryndza z obu stron, w czym pomaga stan murawy. Poziom podobny, jakości jak na lekarstwo, tyle że Milan oddał grozniejsze strzały. Jak zaczniemy bronić jeszcze głębiej to wejdziemy do bramki Buffona.

Asamoah i Mandzukić - kapitalne wybory Taktyka :hellyes: Costa nic ciekawego, na minimalny + jedynie Dybala i Cuadrado za wiatr z przodu.


Barcelona w pierwszych 45 minutach meczu o pietruszkę prezentowała się niebo lepiej. Nuuuuuuuuudy.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018, 21:52 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 21:52

Bez nerwów, na ławce jest ponoć Sturaro. :prochno:

e: Costa oprócz tego, że w dwie minuty wypracował setkę Khedirze to rzeczywiście nic ciekawego... niech go już wielki taktyk zdejmie bo cena Dybali leci na łeb :)
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018, 21:54 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


calma calma
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 21:52

A ja naiwny liczyłem że postaramy się szybko ten mecz ustawić pod siebie. Tymczasem wygląda to tak, jakbyśmy nie chcieli zrobić krzywdy Milanowi. Może od razu oddajmy im trofeum, w końcu jesteśmy klubem dżentelmenów. :facepalm:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 21:53

Marudy przyszly.

Ogolnie to nawet spoko mecz, nieźle się ogląda. Milan w ostrych zasiekach. Nie ma nawet jak prostopadłej podać. Skrzydełka działają. Za to środek i jego kreatywność zabita. Czas na Berne, Pipitę może Marchisio!?


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 21:53

Nasi wygladaja, jak by nie mieli zadnego pomyslu na gre... Igła, Sandro, Bernard na murawe, bo tego nie wygramy.

Sprzedaz Benatii nabiera co raz wiekszego sensu :think:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 21:53

No nic, słabo wypadamy, na tle słabego Milanu. Oby to wygrać, w ataku nie istniejemy, to Milan stworzył więcej sytuacji.

Wstyd będzie jak tego bytu teoretycznego nie ogramy.

Dobrze że Napoli jako trzecie wypada też słabo, bo inaczej nie byłoby Scudetto.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 21:54

Finał Pucharu Włoch, a emocje jak... na grzybach. Tragicznie gramy, na szczęście Milan niewiele lepiej, choć i tak były chyba delikatnie groźniejszy. Na Cuadrado i Dybale w tym meczu już nie mogę patrzeć, strasznie irytujący :facepalm: . Szczerze mówiąc, to wyszarpać ten puchar, zaklepać Scudetto i niech ten sezon już się kończy, bo jestem już nim totalnie zmęczony. Wystarczy już tego katowania się naszymi meczami.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 21:55

MRN - do rozmowy wrócimy ew. po meczu.

Dałbym dużo gdyby nam się chciało biegać. Pomijam, że jak zawsze chociaż 1 zawodnik dupy nie ogarnie i się nie ustawimy dobrze żeby akcję skleić.

:bravo: :bravo: dla Mandżu za to zagranie do Dybali. Gdyby Pawełek miał dłuższe nóżki i nie kładł się tak szybko to byłby lepszy strzał.

Nic. Druga połowa. Trzeba zacząć grać, bo traktujemy to jako mecz ligowy :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 21:55

Ale przecież jak zbyt szybko strzelamy bramkę to najgorsze co może nas spotkać.
Brak zagrożenia, skład bardzo ofensywny ale zawodnicy pod formą, nawet Costa dziś beznadziejny. Jak widzę Matuidiego i Benatię to niedobrze mi się robi.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 21:55

Kolejny mecz który milion razy lepiej obejrzeć na livescorze. :rotfl:

+/- 50 mecz w sezonie a geniusz dalej nie widzi, że pomoc w składzie Khedira/Pjanic/Czarny Sturaro nie ma kompletnie prawa bytu. W środku mamy taką dziurę, że zmieściłaby się jeszcze jedna drużyna.

Mając do dyspozycji Igłe, Dybale, Coste, Pjanica, Bentancura, Markiza, Berne naszą genialną taktyką jest piłka do Cuadrado i bezmózga wrzuta na prze słabego Mario w dodatku osaczonego 4 graczami. Brawo. :bravo:

Mam nadzieje, że Andrea widzi ten totalny brak chemii miedzy drużyna a Allegrim i pożegnamy taktyka a nie nasze gwiazdy.


Zablokowany