Serie A 17/18 (36): JUVENTUS F.C 3-1 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2018, 16:57

Wy tu gadu gadu. A Napoli właśnie remisuje i możemy otwierać szampany! 7 Scudetto to już tylko formalność. Kolejne trofeum Allegriego, ale wiadomo wszystkie 91 punktów w tym sezonie to fart.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2018, 17:00 przez jurson09, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve per sempre sara...!!!!
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2018, 16:59

jurson09 pisze:Wy tu gadu gadu. A Napoli właśnie remisuje i możemy otwierać szampany!
Jeśli przegramy dwa następne mecze a Napoli wygra osiągając bilans 15-0 to nie :prochno:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 maja 2018, 17:02

2 mecze, 6 punktów różnicy na Naszą korzyść, bilans bezpośrednich spotkań na 0, decydują bramki, a że się jeszcze sezon nie skończył, to jeszcze nie mamy matematycznie majstra zapewnionego.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2018, 17:11

Vanquish pisze:
jurson09 pisze:Wy tu gadu gadu. A Napoli właśnie remisuje i możemy otwierać szampany!
Jeśli przegramy dwa następne mecze a Napoli wygra osiągając bilans 15-0 to nie :prochno:
Czyli Napoli ma jakiś promil szans na Scudetto.


Juve per sempre sara...!!!!
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2018, 17:19

Skoro przegramy, to będzie musiało być minimalnie 2x 0:1, a więc Napoli wystarczy wtedy tylko 14 bramek w dwóch meczach. Szykuje się pasjonująca końcówka sezonu, jeszcze wszystko może się zdarzyć!

e: dobra, źle policzyłem, w takim razie jesteśmy bezpieczni. Ta jedna bramka odwraca sytuację, emocji nie będzie.

A tak w ogóle co by było, gdybyśmy mieli taki sam bilans? Gole strzelone?
Ostatnio zmieniony 06 maja 2018, 17:37 przez DonPatch, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 maja 2018, 17:22

DonPatch pisze:Skoro przegramy, to będzie musiało być minimalnie 2x 0:1, a więc Napoli wystarczy wtedy tylko 13 bramek w dwóch meczach. Szykuje się pasjonująca końcówka sezonu, jeszcze wszystko może się zdarzyć!
16 - 2 = 14
13 < 14

Nom, wszystko się może zdarzyć, tak jak nasza wczorajsza przegrana z Bologną.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2018, 17:30

DonPatch pisze:A tak w ogóle co by było, gdybyśmy mieli taki sam bilans? Gole strzelone?
Zasady ustalania kolejności:

1. liczba zdobytych punktów;
2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich;
3. różnica bramek w meczach bezpośrednich;
4. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek;
5. większa liczba zdobytych bramek;
6. większa liczba straconych bramek;
7. wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play

Za Wikipedia. W sumie głupie bo skoro któreś drużyny wyjdą na remis w punkcie 4 i 5 to na 1000% będzie remis też w punkcie 6


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2018, 18:34

jurson09 pisze:Kolejne trofeum Allegriego, ale wiadomo wszystkie 91 punktów w tym sezonie to fart.
Tylko i wyłącznie fart bo to Napoli było lepsze...Allegri wypad :lol:

7 scudetto z rzędu ale żadna zasługa to Maxa, który jedzie na tym co zbudował Conte ;)


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 06 maja 2018, 18:41

jurson09 pisze: Szkoda tylko że jedynym waszym argumentem jest "brak stylu".
Szkoda, że odkąd się uaktywniłeś ponownie na forum, to powtarzasz tą brednie kolejny raz. W ciągu kilkunastu ostatnich tygodni padało o wiele więcej argumentów. Mógłbym ci je nawet podać, ale ty za tydzień i tak napiszesz to co powyżej, to po co "szczempić" klawiaturę...
Przez takie właśnie gadki "normalniejszym" userom nie chce się tu nawet wchodzić i napisać swojego zdania, bo jest grupka osób, która sprowadzi to wszystko do absurdu, rożnymi erystycznymi zagrywkami. Ty to się jeszcze chociaż starasz z kulturą wypowiedzieć, a od innych to jeszcze można usłyszyszeć wyzwiska. Żeby nie było tak jednostronnie, to przyznam że i w grupie AllegriOut ( do której mi bliżej ) są takie same skrajności.
Wszyscy razem wzięci robicie tu ogromny chlew. Ja to już od dobrego miesiąca mam ochotę wypowiedzieć się dłuższym postem na pewne tematy, ale po prostu mi się odechciewa jak przeczytam codzienną dawkę waszych sporów. A najlepsze że jak już się do tego zabiorę, to ktoś mi oczywiście zarzuci, że dopiero teraz się obudziłem, gdzie byłem jak Max eliminował Tottenham, albo wygrywał jakiś inny ważny mecz ( a za zwolnieniem Maxa jestem praktycznie od Grudnia ).
ewerthon pisze:
jackop pisze:
ewerthon pisze:Tak samo Asamoah, który w tym sezonie grał lepiej niż Alex "mega gwiazda, którą chce pół Premier League" Sandro.
Oceniając na podstawie tej teorii ma większe pojęcie o piłce niż Ty.
Czy napisałem, że mam większe pojęcie? A największe pojęcie o piłce to ma forumowy ekspert jackop, który wykorzystuje każdy moment, żeby w jakiś sposób dowalić swoim przeciwnikom :hellyes:
Nie będę bronił Jackopa, bo często odlatuje ( choć ja to uważam za czysty trolling, żeby was wkurzyć ), ale to samo jest w drugom stronę. Jest tu grupa userów, która za każdym razem musi zaatakować Jackopa i Małego, tylko za ich nicki. Nawet jak napiszą coś sensownego, to niektórzy dla zasady się przeciwstawiają.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 maja 2018, 19:09

Kamex22 pisze:6. większa liczba straconych bramek;
Chyba MNIEJSZA liczba straconych bramek?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2018, 06:22

Marat87 pisze:
jurson09 pisze: Szkoda tylko że jedynym waszym argumentem jest "brak stylu".
Szkoda, że odkąd się uaktywniłeś ponownie na forum, to powtarzasz tą brednie kolejny raz. W ciągu kilkunastu ostatnich tygodni padało o wiele więcej argumentów. Mógłbym ci je nawet podać, ale ty za tydzień i tak napiszesz to co powyżej, to po co "szczempić" klawiaturę...
Przez takie właśnie gadki "normalniejszym" userom nie chce się tu nawet wchodzić i napisać swojego zdania, bo jest grupka osób, która sprowadzi to wszystko do absurdu, rożnymi erystycznymi zagrywkami. Ty to się jeszcze chociaż starasz z kulturą wypowiedzieć, a od innych to jeszcze można usłyszyszeć wyzwiska. Żeby nie było tak jednostronnie, to przyznam że i w grupie AllegriOut ( do której mi bliżej ) są takie same skrajności.
Wszyscy razem wzięci robicie tu ogromny chlew. Ja to już od dobrego miesiąca mam ochotę wypowiedzieć się dłuższym postem na pewne tematy, ale po prostu mi się odechciewa jak przeczytam codzienną dawkę waszych sporów. A najlepsze że jak już się do tego zabiorę, to ktoś mi oczywiście zarzuci, że dopiero teraz się obudziłem, gdzie byłem jak Max eliminował Tottenham, albo wygrywał jakiś inny ważny mecz ( a za zwolnieniem Maxa jestem praktycznie od Grudnia ).
Padło wiele argumentów szkoda tylko, że tak absurdalnych, że nawet nie ma nad czym polemizowować.

Cieszę się, że chcesz pokazać, że jesteś ponad tym wszystkim. Jesteś głosem tych "normalniejszych" userów. Starasz się zachować obiektywizm co jest z definicji niewykonalne. W tym wszystkim twierdzisz, że masz swoje przemyślenia, ale nie chciało Ci się pisać. Jak już się zebrałeś w sobie to nie napisałeś nic poza pustymi frazesami.

Do tego kompletnie nie pojmuję sensu tej deklaracji bycia za zwolnieniem od grudnia. To nie ma żadnego tak samo jak przytaczanie stażu na forum bądź kibicowania Juve. Takie deklaracje nie zwiększają autorytetu i nie sprawiają że argumenty stają się merytoryczne i spójne.


Juve per sempre sara...!!!!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2018, 07:01

DonPatch pisze: A tak w ogóle co by było, gdybyśmy mieli taki sam bilans? Gole strzelone?
Tak jest.
MRN pisze:
jurson09 pisze:Kolejne trofeum Allegriego, ale wiadomo wszystkie 91 punktów w tym sezonie to fart.
Tylko i wyłącznie fart bo to Napoli było lepsze...Allegri wypad :lol:

7 scudetto z rzędu ale żadna zasługa to Maxa, który jedzie na tym co zbudował Conte ;)
Śmieszki, heheszki :) Ale jedna uwaga, trochę uszczypliwa odnośnie bilansu bramek. My gramy padakę (oczywiście wizualną, bo nie punktową), a Napoli ofensywny football. Tylko, że to my mamy bilans 15 goli więcej (11 strzelonych więcej).


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2018, 08:45

stahoo pisze:Śmieszki, heheszki :) Ale jedna uwaga, trochę uszczypliwa odnośnie bilansu bramek. My gramy padakę (oczywiście wizualną, bo nie punktową), a Napoli ofensywny football. Tylko, że to my mamy bilans 15 goli więcej (11 strzelonych więcej).
I żeby było jeszcze śmieszniej to z sezonu na sezon zdobywamy coraz więcej bramek. W tym momencie już mamy więcej strzelonych niż w rekordowym sezonie Conte. Niektórzy powiedzą, że to przypadek. Inni powiedzą, że liczby się nie liczą, a Allegri jest hamulcowym i nie widać rozwoju. Można również próbować dowodzić że nasza ofensywa nie istnieje. Wszystko jest możliwe jak Scudetto dla Napoli w tym sezonie.


Juve per sempre sara...!!!!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2018, 09:06

jurson09 pisze:
stahoo pisze:Śmieszki, heheszki :) Ale jedna uwaga, trochę uszczypliwa odnośnie bilansu bramek. My gramy padakę (oczywiście wizualną, bo nie punktową), a Napoli ofensywny football. Tylko, że to my mamy bilans 15 goli więcej (11 strzelonych więcej).
I żeby było jeszcze śmieszniej to z sezonu na sezon zdobywamy coraz więcej bramek. W tym momencie już mamy więcej strzelonych niż w rekordowym sezonie Conte. Niektórzy powiedzą, że to przypadek. Inni powiedzą, że liczby się nie liczą, a Allegri jest hamulcowym i nie widać rozwoju. Można również próbować dowodzić że nasza ofensywa nie istnieje. Wszystko jest możliwe jak Scudetto dla Napoli w tym sezonie.
Tylko jaki skład personalny ma Conte a jaki Allegri. Nie ma nawet co tego porównywać.

Gdybyśmy mieli trenera co gra ofensywą piłkę to z naszym napadem i tragiczna Serie A byśmy lajtowo strzelali po 100 bramek w sezonie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2018, 09:14

jurson09 pisze:z sezonu na sezon zdobywamy coraz więcej bramek. W tym momencie już mamy więcej strzelonych niż w rekordowym sezonie Conte. Niektórzy powiedzą, że to przypadek. Inni powiedzą, że liczby się nie liczą, a Allegri jest hamulcowym i nie widać rozwoju. Można również próbować dowodzić że nasza ofensywa nie istnieje. Wszystko jest możliwe jak Scudetto dla Napoli w tym sezonie.
Może również spróbować dowodzić, że Conte miał do dyspozycji Teveza, Giovinco, Vucinicia, Osvaldo,Quagliarellę i Llorente, natomiast Allegri może korzystać z Higuaina, Dybali, Costy, Berny, Cuadrado oraz Mandzukicia. Ale ta teza jest możliwa jak Scudetto dla Napoli, więc nie ma sensu się nad nią pochylać :roll:

@Marat :ok:

alina pisze:
jackop pisze:Z resztą Maks mógłby zagrać 1-0-10 wszystkimi ofensywnymi graczami w kadrze, ale bez odpowiednich schematów i tak wyglądałoby to jak poranna dwójka po ostrym melanżu.
Czyli co, lepsze uczenie się na pamięć określonych scenariuszy 'Yorke-Cole' z czasów Fergusona, jak u Conte było? :lol: Kibic-'znawca' nie widzi schematów, więc twierdzi, że ich nie ma, odcinek 174792.
To powiedz mi taką rzecz - za czasów Conte forumowym januszom żaden ekspert nie musiał wykładać na tacy schematów trenera, każdy je widział oglądając mecz, każdy potrafił w jakiś podstawowy sposób je rozrysować na prostej kartce papieru. Teraz natomiast ci sami janusze mają problem, by dostrzec wyćwiczone elementy ofensywnego rzemiosła. Czyli jak? Są aż tak dobrze zakamuflowane przez Allegriego? Janusze oślepli? ;)


Obrazek
Zablokowany