Serie A 17/18 (36): JUVENTUS F.C 3-1 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2018, 13:15

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 34 kolejki Serie A 17/18:
JUVENTUS F.C - Bologna


Miejsce:
Turyn - Allianz Stadium (41 254)

Czas:

5.05.2018 (sobota), godzina 20:45


O przeciwniku:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 6
Remisów: 8
Przegranych: 4


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 5
Remisów: 2
Przegranych: 10


Ostatnie mecze:

Obrazek

Najlepszy strzelec:

Simone Verdi: 8 (8 goli w Serie A)
Obrazek

Najlepszy asystent:

Simone Verdi: 10: (10 asysy w Serie A)
Obrazek

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: Gonzalez, Dzemaili, Helander, Di Francesco, Pulgar
Kontuzjowani: Donsah, Helander.

Aktualna tabela Serie A:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 14
Remisów: 1
Przegranych: 2


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 14
Remisów: 3
Przegranych: 1


Ostatnie mecze:

Obrazek

Najlepszy strzelec:

Paulo Dybala: 25- (21 goli w Serie A, 2 gole w SPW, 1 gol w PW i 1 w LM)
Obrazek

Gonzalo Higuain: 23 - (16 goli w Serie A, 5 goli w LM, 2 gole w PW)
Obrazek

Najlepszy asystent:

Douglas Costa: 12 - (10 asysty w Serie A, 2 w LM + 2 wywalczone karne)
Obrazek

Miralem Pjanić: 11 - (10 asyst w Serie A, 1 w LM)
Obrazek

Zawieszeni: Pjanić.
Zagrożeni zawieszeniem: Mandzukic, Cuadrado, Asamoah, Bernardeschi, Higuain
Kontuzjowani: De Sciglio, Chiellini, Sturaro, Mandżukić.

HISTORIA SPOTKAŃ Z BOLOGNĄ

Sędziuje: Massimiliano Irrati
Obrazek

Przewidywane składy:

Obrazek

Aktualizacja: 1.05.2018

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

mecz na żywo w TV:
ELEVEN SPORTS 1

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 maja 2018, 16:10

Zdobyć 3 punkty, aby mieć względny spokój przed meczem z Romą. Mam nadzieję, że poprzednia kolejka, która świetnie się dla nas ułożyła wprowadzi trochę spokoju w naszą drużynę. Oby tylko bez kalkulacji, nacieszmy się na koniec trochę tą grą Juve, bo potem przyjdzie nam czekać na mecze prawie do września ;)


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2018, 17:59

Spodziewam się hardcorowego męczenia buły chyba, że zagra Berna i zupełnie inna pomoc to wtedy pewnie gładko pójdzie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2018, 19:16

Nie ma innej opcji niż win.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 03 maja 2018, 19:20

Allegri będzie na ławce, czy pojechał na długi weekend majowy? Bo jak nigdzie nie jechał, to muszę przygotować chusteczki na krwawiące oczy :C


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2018, 20:52

Czy ktoś ma więcej info na temat kolejnej kontuzji Howedes'a?
Milik dwie poważne kontuzje i zerwania i ON gra a nasz Niemiec nie potrafi ja piernicze


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 05 maja 2018, 08:42

Ultra ważne 3 punkty, na koniec sezonu kij ze stylem, cały rok padaka, to ostatnie 3 mecze różnicy nie zrobią. Wygrać, przebudowa zespołu - konkretna, z nowymi, głodnymi zwycięstwa zawodnikami, którzy nie będą pocieszać przeciwników po nieudanym strzale.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2018, 12:24 przez ice, łącznie zmieniany 1 raz.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2018, 10:22

ballack13 pisze:Czy ktoś ma więcej info na temat kolejnej kontuzji Howedes'a?
Serio zas sie polamal? :smile:

Licze na ultra-wazne 3pkt. przy ultra-fajnej kolacji.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2018, 10:52

Nicram_93 pisze:Zdobyć 3 punkty, aby mieć względny spokój przed meczem z Romą. Mam nadzieję, że poprzednia kolejka, która świetnie się dla nas ułożyła wprowadzi trochę spokoju w naszą drużynę. Oby tylko bez kalkulacji, nacieszmy się na koniec trochę tą grą Juve, bo potem przyjdzie nam czekać na mecze prawie do września ;)
Ja to muszę wręcz odpocząć od tego męczenia buły, na które się napatrzyłem przez cały sezon :spiteful:

A tak całkiem serio

Bologna o nic nie gra, a my wręcz przeciwnie. Nie ma innej możliwości niż komplet punktów na Allianz. My tego majstra nie możemy przegrać. Po prostu nie możemy, Dla Gigiego, dla kibiców.

A może Toro się zepnie i zapewni swoim "przyjaciołom" zza miedzy scudetto?


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 05 maja 2018, 12:25

Toro się zepnie, żeby tylko to nie wyglądało na podłożenie się.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2018, 12:50

Torino nie gra w tym sezonie już o nic. co najwyżej o konkretne miejsce w tabeli i jeśli nie przegra z Genoą w ostatniej kolejce to nie ma się o co martwić. nie należy upatrywać straty punktów przez Napoli, no chyba że porażka z Fiorentiną kompletnie podcięła im skrzydła.

nie ma co się oglądać na innych. wszystko zależy od nas i jeśli możemy mówić o jakiejkolwiek stracie punktów to będzie to mecz z Romą. jeśli nie wygramy teraz z Bolonia a na zakończenie sezonu z Veroną, to nie jesteśmy godni być mistrzami obecnego sezonu. liczę na dobry początek i załatwienie sprawy jak najszybciej, tak żeby nie drżeć o wynik do ostatniej minuty.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2018, 14:03

lenor pisze:My tego majstra nie możemy przegrać.
Daj spokój, scudetto jest już nasze a w środę trzeba wybić z głowy Milanowi Copa Italia.
Napoli ma jeszcze Crotone przed sobą i nie jestem przekonany o tym, że wygra.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2018, 14:54

MRN pisze:
lenor pisze:My tego majstra nie możemy przegrać.
Daj spokój, scudetto jest już nasze a w środę trzeba wybić z głowy Milanowi Copa Italia.
Napoli ma jeszcze Crotone przed sobą i nie jestem przekonany o tym, że wygra.
Rozumiem pewność siebie, ale czy nie masz choć krzty szacunku do przeciwników? Ile razy słyszałem już te słynne "golić frajerów"? Fajnie, że w ostatniej kolejce wszystko tak się ułożyło i oprócz tego, że udało nam się wywalczyć 3 pkt z Interem (choć po utracie drugiego gola nawet remis wydawał się cudem), to jeszcze Napoli potknęło się z Fiorentiną, która według wielu miała się podłożyć ekipie z Neapolu na złość Juve. Napoli wciąż ma matematyczne szanse na Scudetto, a my potrzebujemy 5 punktów do mistrzostwa mając w perspektywie ciężki mecz z Romą po środowym finale Coppa Italia, czyli od dziś grę praktycznie co 3 dni w samej końcówce sezonu, gdy pod względem fizycznym prezentujemy się średnio. Ja tam przeczuwam trudną przeprawę z Bologną chociażby ze względu na postawę sędziego, który nawet w ewidentnych sytuacjach może się bać gwizdać dla Juve po tym, co się wydarzyło w odniesieniu do arbitra spotkania z Interem. Bez względu na wszystko musimy wyszarpać dziś zwycięstwo (najlepiej dwoma bramkami, aby nie drżeć do ostatniej minuty o końcowy rezultat). FORZA JUVE!


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2018, 15:12

Wiem, że uważacie Juventus Maxa za frajerów ale to nie tacy frajerzy aby wyrwać sobie coś co dopiero sami wyrwali ;)
Jestem pewien, że scudetto nasze i szacunek dla przeciwników nie ma tutaj nic do rzeczy.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2018, 15:34

@MRN
Nie chodzi tu o żadne uważanie "Juventusu Maxa za frajerów", tylko o coś co było widoczne w meczach ze SPAL i Crotone. Mianowicie będąc w dość komfortowej sytuacji punktowej z bezpieczną (jak się wydawało) przewagą nad Napoli włączał się w nas minimalizm. Dodatkowo mieliśmy problemy z kreowaniem sytuacji bramkowych bądź też bramkarz miał dzień konia i interweniował w niesamowity sposób. Przestrzegam tylko przed tym, bo póki piłka w grze wszystko jest możliwe. Nie życzę źle naszej drużynie, bo kibicowałem im, gdy byliśmy w Serie B, więc nie mam powodu, by odwrócić się od nich teraz, a głupim jest przykładowo twierdzenie przez niektórych, że może dobrze gdybyśmy przegrali walkę o Scudetto, bo wtedy Allegri zostanie wylany.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany