Serie A 17/18 (35): Inter 2-3 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 17:36

Na Eleven coś mówią o Tagliavento, jakoby mówił coś do Maxa że "wygracie w doliczonym czasie"... zaraz się zacznie calciopoli...


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 18:08

A sędziował Orsato :prochno:


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 18:09

Wojtek pisze:A sędziował Orsato :prochno:
Tagliavento był technicznym


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 18:15

Jasne, jedyny sposób na przerwanie dominacji Juve to kolejne farsopolli...pieprzenie.


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 18:18

A Mazzoleni wywalił strzelca bramki w Turynie (Koulibaly) - mafia :prochno: ;)
PS: pisze o aktualnie trwającym meczu Fiorentina- Napoli.
Dobrze, że Pjanic nie zagra z Bologna i jest szansa na Naszego młodego urusa.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 19:34

Pięknie Napoli przegrywa już 2:0 :smile: Co do naszego spotkania to nie szukałbym 12 naszego zawodnika w roli sędziego - naszym graczem był Handanović to co wpuścił przy strzale Cuadrado to komedia.


wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 20:02

jeżeli to takiej kolejce wypuścimy scudetto to ja nie mam pytań


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 20:04

Wspaniałe zwycięstwo... upokorzony inter, który juz się cieszył, już kibice merdaczy cisneli po Juve i szydzili... oj oj jak mi przykro :) co za emocje co za rolercoaster :D
Fajnie, że chłopaki pokazali, że grając z nożem na gardle nie obsrywają sie tylko walczą !!!
Komentarzy i tekstów ,,kibicków" Juve nie komentuje, bo szkoda palcy :D
Napoli się dziś zesrało... a my teraz mamy piękny pas startowy do dubletu!!! Forza !!!


Juve, storia di un grande amore
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 20:20

znalezione w sieci a propo kolejnej próby farsopoli.



Nie wiem jak do tego się odnieść


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 20:32

wongier pisze:znalezione w sieci a propo kolejnej próby farsopoli.



Nie wiem jak do tego się odnieść
Powyższy filmik to taki sam zlepek niedorzeczności jak podobne wideo z sędzią Oliverem umieszczone po naszym odpadnięciu z Realem.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 20:34

No nic, tak więc moje typy na pozostałe 3 kolejki - wygrana z Bologną, remis z Romą i wygrana z Hellasem. Miło byłoby wygrać Scudetto w Rzymie, ale wątpię w to, wygramy w Turynie.

mibor pisze:Wspaniałe zwycięstwo...
To ty chyba człowieku nigdy wspaniałych zwycięstw nie widziałeś, bez kitu - musisz po prostu być bardzo zapracowany - za co szacun - przez co kompletnie nie masz czasu oglądać piłki nożnej i interesować się nią - bo widzę nie masz o niej zielonego pojęcia - skoro takie coś, na dzikim farcie nazywasz wspaniałym zwycięstwem....
mibor pisze:Komentarzy i tekstów ,,kibicków" Juve nie komentuje, bo szkoda palcy
No ale sam piszesz jak kibicek Juve. Bo prawdziwy kibic kocha drużynę, ale i wymaga - a taka krótkowzroczność mści się w najważniejszych meczach - mówię o Lidze Mistrzów, bo zwycięstwo w Lidze Ogórków Serie A - nie jest niczym szczególnym dla Juventusu.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 21:09

Teraz okazuje się, że wczorajszy mecz wygrany w tak wspaniałych okolicznościach dał nam scudetto ( co do tego już nie mam wątpliwości ) i jednocześnie zadał cios w serce merd oddalając ich od LM. Jeżeli was to nie cieszy to się gońcie a swoje słowa w szczególności kieruję do interisty jackopa, któremu definitywnie z frustracji pomyliły się fora. W ogóle dziwię się, że pozwalacie temu "kibicowi Juve" pluć na Juventus i naszego trenera i nic z tym nie robicie. Ten człowiek powinien mieć dożywotniego bana aby nie trzeba było czytać jego wypocin.
To scudetto będzie wyjątkowe, szczególne bo przy wyjątkowym bólu dupy całej Serie A. Wątpiłem w to, że pałająca do nas "miłością" Fiorentina zagra fair ale na szczęście myliłem się a i samo Napoli pewnie było zdziwione. To scudetto dodatkowo jest o tyle cudne gdyż panowie w Eleven spuszczający się nad Napoli wierzyło w to, że Aruś i Piotruś zdobędą scudetto :prochno:
Cały czas wychodzę z założenia, że jeżeli Napoli będzie opierało swój atak na takim leszczu jak Milik to nigdy nie będzie dla nas zagrożeniem. Siódme scudetto z rzędu według mnie stało się faktem i długo, długo nikt ( jeśli w ogóle ) tego rekordu nie pobije, chyba, że my sami ;)
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2018, 21:25 przez MRN, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 21:23

Zgadzam się z MRN. Nigdy nie wiadomo co by było gdyby, ale wczorajsza wygrana w takich okolicznościach musiała mieć wpływ na dzisiejszą postawę piłkarzy Napoli, którzy praktycznie nie wyszli na boisko. Mecz z Interem nie należał do idealnych, ale zdobyliśmy 3 punkty, odzierajac z marzeń interistów i neapolitańczyków. Nie wiem jak Wy, ale ja świętuję i czuję się doskonale.

EDIT:
MRN pisze:albertcamus, my wiemy jak to jest rywalizować z Napoli bo razem byliśmy na meczu z Napoli o ile pamięć mnie nie myli?


Tak, to był ten mecz. Gol Pogby nie do zapomnienia. W dodatku byliśmy na Curva Sud i ładnie było widać :)
O ironio, jackop ma go w podpisie :prochno:
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2018, 21:59 przez albertcamus, łącznie zmieniany 3 razy.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 21:28

wongier pisze:
Nie znam włoskiego, ale materiał z Pjaniciem pokazuje, że powinien wylecieć - Orsato był łaskawy. Gdyby poszkodowanym był gracz Juventusu, to od razu podniosły by się głosy, że sędzia podjął złą decyzję. Z resztą tak samo dziwili się nam fani Realu kiedy złorzeczyliśmy na symulki CR7 nie zakończone kartką.
MRN pisze:Jeżeli was to nie cieszy to się gońcie a swoje słowa w szczególności kieruję do interisty jackopa, któremu definitywnie z frustracji pomyliły się fora.
Żona Ci dzisiaj nie dała czy co? :think: Ładnie zedytowałeś ;)
albertcamus pisze:O ironio, jackop ma go w podpisie :prochno:
O ironio też byłem na tym meczu :prochno:
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2018, 22:16 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 21:31

albertcamus, my wiemy jak to jest rywalizować z Napoli bo razem byliśmy na meczu z Napoli o ile pamięć mnie nie myli ?
Ja też świętuję ten mecz, micha mnie się cieszy i oglądałem Viole jakby to był mecz Juve.
albertcamus pisze:Tak, to był ten mecz. Gol Pogby nie do zapomnienia. W dodatku byliśmy na Curva Sud i ładnie było widać :)
No, ja jeszcze pamiętam parking pod Mediolanem gdzie mnie zostawiliście :D
Kto wówczas mógł marzyć, że każde kolejne scudetto do tej chwili będzie nasze :)


Obrazek
Zablokowany