Serie A 17/18 (35): Inter 2-3 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:16

Trzeba mieć nadzieję, że Napoli się jutro potknie.

Nie widzę 3 punktów w meczu z Romą.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:19

Inter robiący nam w II połowie mini-Cardiff, a my im w odpowiedzi Tottenham vol.2.

Rugani jest bardziej fartowny od mohameda obrony, który dziś siedział na ławce.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:22

Liczy się tylko zwycięstwo, ale powiedzcie szczerze czy jeśli w drugiej połowie nasza gra (nie muszę chyba przypominać, że w przewadze liczebnej) wygląda jak totalna kupa, a zawodnicy biegają jakby mieli 20 kg balastu zarzucone na plecach, to nie powinno być miejsca na krytykę? Kolejny mecz, w którym mamy dziesiątki głupich strat i tyle samo beznadziejnych podań, po których nasi piłkarze mają problemy z przyjęciem lub przegrywają walkę o piłkę. To co do cholery jasnej oni robią na treningach? Oglądają Klan?


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:32

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Lypsky pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Mówcie se co chcecie, ale Higuain to najbardziej przepłacony piłkarz świata. Jak zawodnik za 90 ponad mln € może być tak niewidoczny w najważniejszych meczach.
.
Jasne, w końcu na wyjeździe z Napoli czy z Totenhamem zagrał taki syf [*]
Z Napoli? Jeden z wielu ligowych meczów - Z Tottenhamem? Trochę mało jak na piłkarza za taki hajs, mającego tak pomagać w CL - Wiesz czego ja od niego oczekuje i ogółem od graczy za tyle siana? Równej formy!
jakies pytania?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:33

Po tym meczu musimy po prostu zmieść z powierzchni ziemi Genoe w następnej kolejce.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:39

Dalej jestem zdania że nasz trener powinien nas opuścić. Mam nadzieję że zwycięstwo zbuduje nas tak że mistrzostwo będzie nasze.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:40

Poprostu pisze:Po tym meczu musimy po prostu zmieść z powierzchni ziemi Genoe w następnej kolejce.
Co ty masz do tej biednej Genoi? My gramy z Bologną:)


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:42

Lypsky pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Lypsky pisze: Jasne, w końcu na wyjeździe z Napoli czy z Totenhamem zagrał taki syf [*]
Z Napoli? Jeden z wielu ligowych meczów - Z Tottenhamem? Trochę mało jak na piłkarza za taki hajs, mającego tak pomagać w CL - Wiesz czego ja od niego oczekuje i ogółem od graczy za tyle siana? Równej formy!
jakies pytania?
Tak, nietrafiony strzał na pustą bramkę chwilę przed golem na 2-1.

Po 1. Wiedziałem że będziesz urował do mnie z tym jego golem.
Po 2. Od razu powiedz że jesteś jego fanboyem, to będzie mi łatwiej skumać Twój stosunek do niego.

Tak nie był wart tych 90 mln€ - Nie jestem chorągiewą, która po 1 występie kogoś wynosi na piedestał, by za parę dni mieszać z końskim łajnem.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:46

W tym meczu wyszło wszystko. Wszystkie braki logiczne w taktyce Allegriego.
Po pierwsze zostało pokazane jak głupia jest obrona wyniku 1:0, ponieważ najmniejszy błąd powoduje utratę bramki i to nawet gdy gra się w przewadze jednego zawodnika z wcale nie galaktycznym Interem.
Po drugie zostało pokazane jak pięknie wyglądają nasze ataki gdy musimy gonić wynik :redface: Gdy się cofa po pierwszej strzelonej bramce i myśli o dowiezieniu wyniku to nic dziwnego, że nasi piłkarze nie wiedzą jak atakować.
Na szczęście jakoś te bramki wpadły, w sumie w taki sam sposób w jaki zdobył je Inter.

Te mordy interowców na trybunach najpierw cieszące się a później płaczace czy płaczący Icardi, ale to było piękne! :prochno: Jednak gra to tragedia i nie napawa optymizmem.
Całe szczęście, że jest ten Var i sędzia wyłapał chamskiego merdacza. Nie wiem czy czerwona kartka nam ułatwiła mecz czy utrudnila, najważniejsze te 3 punkty.


FORZA JUVE!!!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:52

Max załatwił mecz zmianami, miał wyczucie wprowadzając Berne i Dybalę bo jeden i drugi dali ożywienie. Niebiesko-czarne merdy zabawili się dziś w Juve, cofnęli się i dostali po ryju. Cieszę się, że pozbawiliśmy ich LM i przybliżyliśmy się do scudetto. To było piękne widzieć załamane ryje tych cepów z gorszej, znienawidzonej części Mediolanu :hellyes: :smile:
Nie dla psa kiełbasa :dance2:


Obrazek
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:59

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Lypsky pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Z Napoli? Jeden z wielu ligowych meczów - Z Tottenhamem? Trochę mało jak na piłkarza za taki hajs, mającego tak pomagać w CL - Wiesz czego ja od niego oczekuje i ogółem od graczy za tyle siana? Równej formy!
jakies pytania?
Tak, nietrafiony strzał na pustą bramkę chwilę przed golem na 2-1.

Po 1. Wiedziałem że będziesz urował do mnie z tym jego golem.
Po 2. Od razu powiedz że jesteś jego fanboyem, to będzie mi łatwiej skumać Twój stosunek do niego.

Tak nie był wart tych 90 mln€ - Nie jestem chorągiewą, która po 1 występie kogoś wynosi na piedestał, by za parę dni mieszać z końskim łajnem.
nie byl wart tych 90 mln... nie mielismy lepszego napastnika od czasow innego agrentynskiego francuza (Trezeguet) wczesniej ciezko szukac takiego pilkarza. Czy byl wart 90 mln? nie wiem ale wiem ze wsrod 9-tek to TOP 5 razem z Lewandowskim Kanem Ronaldo ( bo teraz na takiej pozycji gra ) wiem ze napastnicy sa bardzo drodzy, Ci z Topu wiem ze na lepszego z pewnoscia nie bylo nas stac. Ja transfer Higuaina jak i jego samego oceniam b
dobrze.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 00:14

Ostatnia sprawa, dużo żalu wylewalem na Dybale, a dziś zaliczył 2 osastyt. Daje ci szanse kurduplu, jeśli wygramy scudetto, możesz zostać


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
marioz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2008
Posty: 123
Rejestracja: 17 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 00:23

Może mi ktoś objaśnić za co Pjanic dostał żółtą kartkę? Wydawało mi się że w tamtej akcji faulował Higuain.


Bez popity! :O
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 00:35

marioz pisze:Może mi ktoś objaśnić za co Pjanic dostał żółtą kartkę? Wydawało mi się że w tamtej akcji faulował Higuain.
Nie pokazali tego na powtórce. Igła faulował, ale nie na kartkę. Chwilę później Pjanic sfaulował na żółtko innego zawodnika.

Btw. powoli dochodzę do siebie po tym meczu, a zaraz pierwsza w nocy.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 01:30

Już przed meczem naprułem się jak szmata + oglądałem spotkanie w towarzystwie, więc na szczęście powstrzymałem się od komentarza. #wygryw

#AllegriOut i tyle w temacie, bo strata 2 goli grając w przewadze (nieważne przeciwko komu) woła o pomstę do nieba. Zawodnicy na przekór Maksowi uratowali szansę na Scudetto.

Zwolnijmy tego buca, bo żal oglądać 'popisy' zespołu pod jego wodzą.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany