Serie A 17/18 (35): Inter 2-3 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:47

Higuain dzisiaj fatalnie. Jego pchanie się na siłę do przodu jest smutne. Prawa strona fajnie chodzi, ale Cuadrado już ma żółtą i póki co zapowiada się, że może dostać drugą. Ogólnie jak Juve nie skończy z czerwoną kartką będę zdziwiony.

Mecz pod kontrola, ale można już go kończyć. Wbić dwa gole i zamknąć ich do końca sezonu. Jutro Viola niech robi swoje i Neapol też ucichnie.
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2018, 21:47 przez Eric6666, łącznie zmieniany 1 raz.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:47

Pytanie za 100 punktów. Dobijemy ich i pokażemy wyższość, czy będziemy podawać do 30 metra a potem wycofywać, narażając się na nabranie się w końcu sędziego na aktorstwo? No myślę,że po 30 innych takich meczach i gadaniu, że będzie to dla nas lekcją nie popełnimy tego samego błędu bo skądże.

Zauważcie, że te dwie czy trzy sytuacje, gdzie zaryzykowaliśmy i posłaliśmy piłkę w ich pole karne, kończyły się groźnie dla nich. Można by wykorzystać ten rzadko używany element futbolu i próbować strzelić.

Igła marny, że dajcie spokój. Biegą jakby był przywiązany do czegoś.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:47

Mówcie se co chcecie, ale Higuain to najbardziej przepłacony piłkarz świata. Jak zawodnik za 90 ponad mln € może być tak niewidoczny w najważniejszych meczach.

Fajnie że wreszcie Costa błysnął w meczu u dużą stawkę - widać potrafi.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:47

Mamy to wszystko w garści ale na ławce jest sabotażysta gotów w każdej chwili wydać rozkaz - bronimy wyniku.


calma calma
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:48

tj. cyrk co się dzieje. Mandzur ledwo co chodzi nie ma zmiany (trzyma na dogrywkę?). 11 na 10, a nie potrafią akcji skleić jakiejś i bronią się na chybił trafił. To jest żenada. Mając na boisku Mandzukica, Igłe, Coste i Cuadrado, my się bronimy. Panie trenerze odejdź Pan już i zacznijmy normalnie grać.
Każdy normalny zespół z topu mając 0-1 i przewagę gracza, zajeżdziłby przeciwnika i byłoby 0-3 do przerwy.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:48

Tylko i az prowadzenie jedna bramka.
W sumie od kilku spotkan gramy kilkoma pilkarzami bez formie wiec niz dziwnego ze tak slabo w nich sie prezentujemy.
bez drugiego gola moze byc koszmar i kolejne raz bedziemy wielkimi frajerami.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:49

Albo strzelimy na 2 albo frajersko stracimy na 1:1. Chyba każdy wie co jest bardziej prawdopodobne. Kupię gramy... znowu.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:49

Dobić ich!!


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:49

Nicram_93 pisze:Prowadzimy, mamy wszystko w swoich rękach, gramy w przewadze, ale lepiej się cofnąć i ryzykować. To nie jest dzień Higuaina. Na VAR chce się już rzygać, ile można? Niby dał na grę w przewadze, ale potem zabrał nam bramkę. Ja tam faulu Pipity nie widziałem. W drugiej połowie ruszyć o przodu, stłamsić Inter i zainkasować 3 punkty.
Przecież tam był co najmniej metrowy spalony. Nawet z moją wadą wzroku zauważyłem. Także nikt nam nic nie zabrał. Bramka zdobyta nieprawidłowo.

Gramy odpowiedzialnie. Inter też walczy o wiele więc mimo gry w 10 będą grali na 110%. Muszą przy takim wyniku zaatakować. Juve nie jest głupie i nie będzie grało na YOLO przy korzystnym wyniku.


Juve per sempre sara...!!!!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:51

dawid91 pisze:
Lypsky pisze:Higuain dziś beznadziejny, chyba powinien wejść Dybała
Higuain jest beznadziejny w tych swoich rajdach. Ktoś już dawno powinien mu powiedzieć, że Maradoną czy Messim to on nie jest. Czasem prosi się o szybką grę z klepki to ten wóz z węglem musi ją przyjąć, przebiegnąć się z nią kilka metrów i oczywiście stracić lub podać do stoperów...
I do tego wszystkiego ciągłe machanie łapami w kierunku sędziego i proszenie o faul. Ileż można? Czy Allegri nie widzi, że kolejny raz Igła zamiast grać szybko do dobrze ustawionego kolegi wdaje się w zbędne dryblingi kończące się stratą i narażające na niebezpieczne kontry. Dodatkowo irytuje dublowanie się Sandro i Mandżu na lewej stronie. Skoro Brazylijczyk jest przy piłce i ma wrzucać w pole karne, to Mario mógłby się pofatygować w okolice "piątki", a nie stać bez celu w rogu boiska.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:51

Dobra, nie narzekajmy. Po ostatnich meczach cieszy mnie niezmiernie co widzę. No a czego się spodziewaliście po Maxie i prowadzeniu 0-1? Czego? Najważniejsze że się udaje....

BTW: Czuje że Sami dzisiaj strzeli po raz 9! ;)
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2018, 21:51 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:51

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Mówcie se co chcecie, ale Higuain to najbardziej przepłacony piłkarz świata. Jak zawodnik za 90 ponad mln € może być tak niewidoczny w najważniejszych meczach.
.
Jasne, w końcu na wyjeździe z Napoli czy z Totenhamem zagrał taki syf [*]


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:51

Higuain sam się pcha w tłum piłkarzy Interu ale w sumie nie ma się co dziwić bo w tym meczu na dobrą sprawę to nie dostał ani jednego dobrego podania po którym od razu mógłby oddać strzał. Wiecznie albo za plecy albo takie gdzie musi zrobić kilka kroków w kierunku przeciwnym do bramki rywala.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:52

Jeszcze jedno. Jak ten mecz zremisujemy to uważam, że po prostu na te mistrzostwo nie zasługujemy.

A i jeszcze drugie. Jak już naprawdę z Pjanica ma być drugi Pirlo to niech pośle na sezon chociaż jedną piłę do przodu a nie "rozdziela" piłki do zawodników będących 5 metrów od niego, a jeszcze częściej wycofuje.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 21:53

Lypsky pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Mówcie se co chcecie, ale Higuain to najbardziej przepłacony piłkarz świata. Jak zawodnik za 90 ponad mln € może być tak niewidoczny w najważniejszych meczach.
.
Jasne, w końcu na wyjeździe z Napoli czy z Totenhamem zagrał taki syf [*]
Z Napoli? Jeden z wielu ligowych meczów - Z Tottenhamem? Trochę mało jak na piłkarza za taki hajs, mającego tak pomagać w CL - Wiesz czego ja od niego oczekuje i ogółem od graczy za tyle siana? Równej formy!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany