Serie A 17/18 (34): JUVENTUS F.C 0-1 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2018, 15:25

dimebag11 pisze: Jeśli dobrze pamiętam, to w Serie A przy równej liczbie pkt na koniec liczą się wyniki bezpośrednich starć. Jeśli się mylę i najważniejszy jest bilans bramkowy, to proszę kogoś o korektę.
W sumie bez różnicy, bo tu i tu bylibyśmy 1. :D


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2018, 18:28

Mam nadzieję, że Pjanic i Mandżu będą mogli zagrać od pierwszej minuty. Jeśli wyjdziemy: Gigi - Lichy, Benatia, Chiellini, A. Sandro (Asa) - Khedira, Pjanic, Matuidi - D. Costa, Igła, Mandżu, to jestem spokojny. Obstawiam pełną dominację, kontrolę i może się to nawet skończyć 3:0. Bardzo liczę na Igłę, a Paulo niech sobie przemyśli pewne rzeczy na ławce rezerwowych.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2018, 20:04

0-3 Mój typ. Czuje że będzie zaskoczenie, niedowierzanie i ogólne poruszenie na forum - chciałbym się mylić, ale czuje że nie mamy najmniejszych szans. Według mnie Scudetto zostało już przegrane. Chciałbym się mylić bardzo, chciałbym być wyśmiany po meczu za ten post, ale ja czuje nadchodzący kataklizm. Zupełnie serio mówię.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2018, 20:36

Napoli gra mocno przeciętnie, jak Juve wyjdzie z nastawieniem jak w Madrycie to spokojnie zamknie ten mecz w 45 minutach. Napoli mimo skupieniu się na lidze wcale nie daje rady wyrywać wszystkiego, także w niedzielę powinno się rozstrzygnąć sprawy scudetto.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2018, 20:56

ForzaItanimulli3vujcm pisze:0-3 Mój typ. Czuje że będzie zaskoczenie, niedowierzanie i ogólne poruszenie na forum - chciałbym się mylić, ale czuje że nie mamy najmniejszych szans. Według mnie Scudetto zostało już przegrane. Chciałbym się mylić bardzo, chciałbym być wyśmiany po meczu za ten post, ale ja czuje nadchodzący kataklizm. Zupełnie serio mówię.
Hahhahaha, weź idź bądź trollem gdzie indziej.

Wygramy 2-0. Potwierdzone info.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2018, 21:52

On tak na serio. Ja typuje 2-1 dla nas, bez znaczenia kto strzeli, może być po dwóch samobójach.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2018, 22:04

AdiJuve pisze:Napoli gra mocno przeciętnie, jak Juve wyjdzie z nastawieniem jak w Madrycie to spokojnie zamknie ten mecz w 45 minutach. Napoli mimo skupieniu się na lidze wcale nie daje rady wyrywać wszystkiego, także w niedzielę powinno się rozstrzygnąć sprawy scudetto.
Gorzej jak Juve zagra z nastawieniem jak z Madrid u siebie i ostatnio z Crotone.
Dla pilkarze Napoli bedzie to najwazniejsze mecz w karierze i napewno zagraja na maksa. Wygrana znacznie wzmocni ich szanse zeby zdobyc to upragniony scudetto zwlaszcza ze w tym sezonie rozgrywaja rekordowy sezon.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2018, 09:19

ForzaItanimulli3vujcm pisze:0-3 Mój typ. Czuje że będzie zaskoczenie, niedowierzanie i ogólne poruszenie na forum - chciałbym się mylić, ale czuje że nie mamy najmniejszych szans. Według mnie Scudetto zostało już przegrane. Chciałbym się mylić bardzo, chciałbym być wyśmiany po meczu za ten post, ale ja czuje nadchodzący kataklizm. Zupełnie serio mówię.
Jesteś wyśmiewany za każdy post na tym forum.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2018, 09:47

ForzaItanimulli3vujcm pisze:0-3 Mój typ. Czuje że będzie zaskoczenie, niedowierzanie i ogólne poruszenie na forum - chciałbym się mylić, ale czuje że nie mamy najmniejszych szans. Według mnie Scudetto zostało już przegrane. Chciałbym się mylić bardzo, chciałbym być wyśmiany po meczu za ten post, ale ja czuje nadchodzący kataklizm. Zupełnie serio mówię.
Jesli zagramy jak z Realem w pierwszym spotkanie i sie spalimy psychicznie to taki wynika jest bardzo prawdopodobne. Zeby nasz wielki talent znow sie nie podpalil i dostal glopia czerwona kartka bo to co pokazal z Crotone nie wrozi niczego pozytywnego obym sie mylil.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2018, 10:19

juvemaroko pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:0-3 Mój typ. Czuje że będzie zaskoczenie, niedowierzanie i ogólne poruszenie na forum - chciałbym się mylić, ale czuje że nie mamy najmniejszych szans. Według mnie Scudetto zostało już przegrane. Chciałbym się mylić bardzo, chciałbym być wyśmiany po meczu za ten post, ale ja czuje nadchodzący kataklizm. Zupełnie serio mówię.
Jesli zagramy jak z Realem w pierwszym spotkanie i sie spalimy psychicznie to taki wynika jest bardzo prawdopodobne. Zeby nasz wielki talent znow sie nie podpalil i dostal glopia czerwona kartka bo to co pokazal z Crotone nie wrozi niczego pozytywnego obym sie mylil.
Z tego co można wyczytać w prasie to nasz wielki talent usiądzie na ławce w tym meczu.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2018, 10:44

Poprostu pisze:
juvemaroko pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:0-3 Mój typ. Czuje że będzie zaskoczenie, niedowierzanie i ogólne poruszenie na forum - chciałbym się mylić, ale czuje że nie mamy najmniejszych szans. Według mnie Scudetto zostało już przegrane. Chciałbym się mylić bardzo, chciałbym być wyśmiany po meczu za ten post, ale ja czuje nadchodzący kataklizm. Zupełnie serio mówię.
Jesli zagramy jak z Realem w pierwszym spotkanie i sie spalimy psychicznie to taki wynika jest bardzo prawdopodobne. Zeby nasz wielki talent znow sie nie podpalil i dostal glopia czerwona kartka bo to co pokazal z Crotone nie wrozi niczego pozytywnego obym sie mylil.
Z tego co można wyczytać w prasie to nasz wielki talent usiądzie na ławce w tym meczu.
To dobrze i zle!
Dobrze bo minimalizujemy ryzuko ze znow sie spali i popalni glupota jak z Realem. zle bo to oznacza ze nas nowy Messi zupelnie nie nadaje sie do rola leadera i w wieku lat nadal gra jak mlody 18 letni talent ktoremu mozna wybaczyc ze nie raz nie udwignie ciezar presji.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2018, 13:28

Napoli niby ma posadzić Hamsika i Mertensa. Za nich mają wybiec Milik i Zielu. :think:


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2018, 13:54

ForzaItanimulli3vujcm pisze:0-3 Mój typ. Czuje że będzie zaskoczenie, niedowierzanie i ogólne poruszenie na forum - chciałbym się mylić, ale czuje że nie mamy najmniejszych szans. Według mnie Scudetto zostało już przegrane. Chciałbym się mylić bardzo, chciałbym być wyśmiany po meczu za ten post, ale ja czuje nadchodzący kataklizm. Zupełnie serio mówię.
:facepalm:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2018, 14:29

pumex pisze:
dimebag11 pisze:Mimo, że gramy u siebie, to zadowoliłby mnie nawet remis.
Nie szanujecie siebie sami. Dziwić się, że potem drużyna korzysta z przyzwolenia środowiska na bylejakość, a świat śmieje się z rekordowych 7 przegranych finałów LM.
:bravo: :ok:

Jeszcze po takim gufnie w środę przyjąć remis to naprawdę mentalność górny level ;)

Napoli nie przegrało meczu wyjazdowego od... 29 spotkań. Ostatnia porażka była z ... nami w tamtym sezonie (2:1). Sędziował wtedy ... Rocchi (jutro też on przypominam). W tym sezonie nam jeszcze nie gwizdał.

Na nowym stadionie z Napoli mamy bilans: (7-0-0) licząc też mecz z Coppa Italia. Bramki: 17:3.

Pierwszy raz od 4 lat na stadionie pojawią się kibice Napoli, tylko nie Ci z Kampani. Oni nie dostali pozwolenia, duży ukłon w ich stronę bo nasi od 4 lat mają zakaz...

Jutro tylko wygrana, remis sobie możemy wsadzić. Zabawa się skończyła, musimy załatwić temat Scudetto.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2018, 14:44

A Max na konferencji stwierdził, że ten mecz jest decydujący tylko dla Napoli. Może to tylko ściąganie presji z naszych a może to kolejne myśli że świata Allegriego.


Zablokowany