Serie A 17/18 (33): Crotone 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2018, 17:46

http://www.juventus.com/it/news/news/20 ... rotone.php

Nie ma MDS i Mario (problemy żołądkowe). Są Barza i Berna.

Poprostu pisze:Oddo trener Udinese powiedział, że jutro da odpocząć podstawowym graczom bo ten mecz dla nich nie jest ważny.
W takim razie życzę im spadku. Chociaż przy takich drużynach jak Udine, to czasem ci rezerwowi mogą więcej nabroić (chęć pokazania się i motywacja), niż podstawowi, którzy nastawiają się na "jeszcze tylko oklep przez 90 min. i do domu".


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2018, 17:58

Jeżeli trener Udinese tak powiedział i wystawi rezerwowy skład, to powinno zostać to potraktowane jako kupienie meczu przez Napoli, bo to jakaś kpina!


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 163
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2018, 18:03

I słusznie. Mając w perspektywie spotkania z Bologną, Crotone, Benevento i Hellasem nie mogą ryzykować kontuzji i powinni na spokojnie podejść do spotkań z Interem i Napoli.
No ale zgodnie z tym co piszecie mimo wszystko zbadałbym jeszcze czy nie pojawia się tam wątek pedofilski :lol:


Liczę na gładkie 0-3, mecz nie powinien raczej przynieść zbyt wielkich emocji. Fajnie gdyby w końcu Marchisio zagrał i Howedes znowu coś strzelił :D


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2018, 22:19

Chce atak: Dybala - Higuain - Costa.

albertcamus pisze:Mam nadzieję, że Igła kolejny raz nie zagra. Potrzebujemy go głodnego (i niezawieszonego) na Napoli. .
Logika.... :facepalm: Tak oszczędzać, masz racje 2 mecz z rzędu, zawodnik wypada z rytmu, ale co tam - to ja proponuje kupić ze dwóch topów i wraz z resztą topów już naszych niech grają najwyżej 10 meczów NAJWAŻNIEJSZYCH w sezonie. :facepalm2:
albertcamus pisze:Z rezerwami za bardzo jednak bym nie przesadzał, bo ustawienie z Howedesem i Barzaglim w jednym składzie można nas kosztować co najmniej jedną bramkę.
O Boże, i co zmieni ta bramka? Niech straca i dwie nawet, oby więcej o co najmniej jedną strzelili.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 09:16

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Chce atak: Dybala - Higuain - Costa.

albertcamus pisze:Mam nadzieję, że Igła kolejny raz nie zagra. Potrzebujemy go głodnego (i niezawieszonego) na Napoli. .
Logika.... :facepalm: Tak oszczędzać, masz racje 2 mecz z rzędu, zawodnik wypada z rytmu, ale co tam - to ja proponuje kupić ze dwóch topów i wraz z resztą topów już naszych niech grają najwyżej 10 meczów NAJWAŻNIEJSZYCH w sezonie. :facepalm2:
albertcamus pisze:Z rezerwami za bardzo jednak bym nie przesadzał, bo ustawienie z Howedesem i Barzaglim w jednym składzie można nas kosztować co najmniej jedną bramkę.
O Boże, i co zmieni ta bramka? Niech straca i dwie nawet, oby więcej o co najmniej jedną strzelili.
1. Igła i tak nie jest w rytmie, o czym świadczą ostatnie jego występy. Głód piłki i Napoli, moim zdaniem, bardziej by mu pomogły niż kolejny bezbarwny mecz i brak gola z jakimś Crotone.
2. Pamiętasz mecz ze Spal, który zakończył się 0:0? W przypadku straty jednej bramki spotkanie można przegrać :prochno:


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 12:26

W tym roku z rytmem meczowym jest jeden podstawowy problem. Nie było go. Nie było kilku meczów w których drużyna zagrała z rytmem. Ot, cała filozofia.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 12:48

Ja bym dzisiaj posadził Igłe na ławie ze względu na kartki. Dostaje chłop żółtko i nie ma go na Napoli a on lubi im strzelać. :C Igła to frustrat jeśli mu coś nie wychodzi dlatego obawiam się dzisiaj marki dla niego.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 13:28

Poprostu pisze:Ja bym dzisiaj posadził Igłe na ławie ze względu na kartki. Dostaje chłop żółtko i nie ma go na Napoli a on lubi im strzelać. :C Igła to frustrat jeśli mu coś nie wychodzi dlatego obawiam się dzisiaj marki dla niego.
ostatnią kartkę zobaczył jakoś pod koniec stycznia. Nic nie wskazuje, że miałby ją dostać akurat dzisiaj. Z drugiej strony myślę, że dostanie wytyczne by za wszelką cenę sie nie podpalać i nie dostać tej kartki.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 14:55

Niby można było wpuścić Higuaina w ostatnim meczu z Sampdorią na kilka minut, by złapał żółtą kartkę i pauzował Crotone, ale na spokojnie grał z Napoli i później z Interem. Jednakże przy sraczce Mandżu zostalibyśmy dziś bez nominalnego środkowego napastnika, więc czasami lepiej nie kombinować (równie dobrze przez takie epizodyczne wejście Igła mógł się nabawić jakiegoś urazu w i tak wygranym spotkaniu i teraz wszyscy wieszaliby psy na Allegrim i jego zmianach).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 19:54

Juventus (4-3-3): Szczesny; Lichtsteiner, Benatia, Rugani, Alex Sandro; Matuidi, Marchisio, Sturaro; Douglas Costa, Higuain, Dybala


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 20:00

notquitemytempo pisze:Juventus (4-3-3): Szczesny; Lichtsteiner, Benatia, Rugani, Alex Sandro; Matuidi, Marchisio, Sturaro; Douglas Costa, Higuain, Dybala
Nie rozumiem decyzji Maxa odnośnie stawiania na Bentancura. Gdy tylko gramy z niżej notowanym rywalami, to Urus jest przyspawany do ławy, ewentualnie pojawi się na murawie na 10min. Przychodzi mecz z Realem/Barceloną i chłopak ląduje na mega odpowiedzialnej pozycji i gra od pierwszej minuty. Gdzie tu sens i logika?


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 20:01

Szkoda, że zamiast Sturaro nie ma Bentancura.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 20:18

Uffffff.... Jest atak jaki chciałem, jest wreszcie Książę - ale czytając post @Poprostu, głośno zakląłem. Może być, Dybala niech sobie postrzela. Ciekawe czy Costa znów będzie MOTM. :co?:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 20:36

Nie spodziewam się dzisiaj fajerwerków. Na plus dzisiejsze trio w ataku i Marchisio w składzie.

Mimo wszystko 0-3 i golimy frajerów. Nic nam już innego nie pozostaje :whistle:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 20:42

A ja oczekuję jakiejś satysfakcji jeszcze od Juventusu w tym sezonie. Czy będzie - wątpię. Dobrze że Szczęsny w podstawie, ale niestety z Napoli na bank nie zagra. Liczę na Bernardeschiego po przerwie.
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2018, 20:43 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany