Serie A 17/18 (33): Crotone 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:40

WhySoSerious? pisze:Z całego serca życze aby nasze gwiazdki przegrały mistrzostwo w ostatniej chwili :)
I Ty się Chłoptasiu nazywasz kibicem Juventusu? Niegodzien jesteś jak 80% dzieciaków stąd. Idźcie pajace spać.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:41

Ciężko w to uwierzyć. Przez chwilę było +9 pkt nad Napoli... Jest tylko 4...


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:41

Typowe Juve :facepalm:


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:41

Żenada, żenada... Zawsze sami sobie robimy pod górkę. Dybala na wakacjach i te wrzutki kwadrata, kiedy nie było Mandżu [*]
Niestety, z Napoli mecz o życie.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:42

WhySoSerious? pisze:Z całego serca życze aby nasze gwiazdki przegrały mistrzostwo w ostatniej chwili :) rzygać się chce jak się patrzy na tę koślawość w kreowaniu gry z maluczkimi. Oby nam Napoli <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to następnym meczu, a potem tytuł oddamy bez oporu :hellyes:
Nie no bez przesady rozumiem rozgoryczenie, ale kolejny puchar w gablocie jednak cieszy (chociaż oddałbym bez wahania 5 scudetto za jedną LM, to jest moja obsesja, za długo już na to czekam).


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:42

4 strzały na bramkę na wielkie vel. #18 miejsce Crotone :prochno: zadziwiająca finezja i kreatywność w środku pola... eh i te schematy ofensywne...
ps. tym razem brakło farta, czego nie można powiedzieć o wielu innych meczach w tym sezonie :roll:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:43

albertcamus pisze:Ej Wy pieniacze z JuvePoland! Czekam na Was po meczu z Napoli, gdzie pykniemy ich 3:1 :)

Dobranoc!
Co sądzisz o dzisiejszym meczu? Bóg trenerki kolejny raz dał ciała. Łyso troszeczkę, prawda?

#AllegriOut


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:43

Na boisku Dybala, Higuain, Douglas Costa, w późniejszym momencie również Cuadrado. Efekt? Totalny brak zagrożenia pod bramką leszcza Serie A, niemal przez pełne 90 minut, a na ostatni kwadrans jedynym pomysłem na strzelenie drugiego gola były wrzutki Cuadrado i Lichtsteinera w puste pole karne Crotone :rotfl:

Żenada, panie trenerze. Oczywiście, takie mecze mogą się zdarzyć, lecz problem w tym, że u nas tego rodzaju gównopiłka staje się standardem. Dlatego naprawdę, nie masz pomysłu Max, to odejdź i nie męcz.


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:45

WhySoSerious? pisze:Z całego serca życze aby nasze gwiazdki przegrały mistrzostwo w ostatniej chwili :) rzygać się chce jak się patrzy na tę koślawość w kreowaniu gry z maluczkimi. Oby nam Napoli <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to następnym meczu, a potem tytuł oddamy bez oporu :hellyes:
Elektrowstrząsy Ci potrzebne chyba.


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:47

Plotki głoszą, że dziś grał Marchisio a człowiek dowiadywał się o tym dopiero widząc, że jest zmieniany. A podobno trener go nie docenia i powinien grać więcej :prochno:


Czy tylko mi się źle ogląda mecz z tak nisko ustawionej kamery?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:47

Hehe, nie wytrzymam :rotfl: Nie mamy do siebie nic szacunku, robimy z siebie pośmiewisko. 3 tyg. temu remis ze spal i dziś powtórka! To jest wyciąganie wniosków! Super rotacja, taki Sturaro, ludzie kochani...

Brak mi słów na frajerstwo jakie odpieprzamy. Żaden sezon mnie tak nie zmęczeył jak ten. To jest kompletne nieporozumienie, ludzie my remisujemy ze Spal i Crotone. 90 baniek wali w bramkarza a inna gwiazda przechodzi obok meczu. Tylko na Coste można patrzeć, reszta jest już na wakacjach.
Jesteśmy beznadziejni, to porzygania. Przegrajmy w niedzielę i po mistrzostwie :ok:

Nie potrafimy kompletnie grać na ,,kurnikach'' małych zespołów. Kompletnie!!! Zobacznie sobie wyniki...

Ja to pierdziele :doh:


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:48

Myślałem, że kolejny mecz ze SPAL się nie zdarzy - myliłem się... Napoli 2 razy było w dupie w meczu z Udinese, ale ich rozwalili a my jak zwykle musimy sobie utrudnić :mad2: .


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:48

Mecz z Crotone jest wypadkiem przy pracy. Nie wpadło, po prostu. Piłkarze Juventusu są ludźmi, a nie maszynami. Zrozumcie to.
W Serie A zagraliśmy 33 mecze (27 wygranych, 4 remisy, 2 porażki) - wskażcie mi drużynę, która ma lepszy bilans. Oj, nie ma? No tak, bo Juventus jest na 1 miejscu.
Po meczu z Napoli będziecie się podniecać jak rozjechaliśmy śmieciarzy i skakać jak dzieciaki, którymi jesteście (wiekowo, intelektualnie, życiowo).

Naprawdę wstyd mi, że też jesteście kibicami tego klubu i dajecie upust swoim frustracjom w taki sposób. Idźcie spać.
Dragon pisze:. Przegrajmy w niedzielę i po mistrzostwie :ok:
Brawo Panie Moderatorze.
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2018, 22:53 przez albertcamus, łącznie zmieniany 1 raz.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:48

Świetna postawa w meczu ważniejszy niż ten niedzielny z Napoli, jak to określił Allegri. Tracimy bramkę z walczącym o utrzymanie Crotone i jesteśmy niemal bezradni, mając jeszcze pół godziny do końca. Te nasze lagi w pole karne wyglądały tak bezsilnie i desperacko, jakbyśmy gonili wynik w 90 minucie jakiegoś finału. DNA zwycięzców! :ok:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 22:48

Gdy było 1:0 dla nas i Napoli przegrywało 1:2, to pomyślałem sobie: kurcze, jak wygramy w Turynie z Napoli, to będziemy mieć 12 pkt przewagi na 4 kolejki przed końcem, czyli już w ten weekend możemy sobie zapewnić mistrza!

Bałem się tego meczu z Crotone walczącym o awans, ale w ostatnich 2-3 dniach dałem się zbajerować Allegriemu, który cały czas podkreślał, że mecz dzisiaj jest ważniejszy od tego z Napoli. Uwierzyłem mu! Niestety opcje są tylko dwie:
1. albo ściemniał, żeby to fajnie brzmiało przed kamerami
2. albo nie ściemniał, ale po prostu nie umiał odpowiednio zmotywować zespołu na pojedynek z drużyną X klas gorszą od Realu

Musimy wygrać z Napoli w niedzielę, bo remisem możemy stracić mistrzostwo. Ostatnie 4 kolejki to nasze wyjazdy z Interem i Romą, czyli ekipami walczącymi o LM. Z kolei Napoli nie gra już z nikim z TOP6.

To nie jest wypadek przy pracy. Wypadek był ze SPAL. Blisko wypadku było też z Benevento.
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2018, 22:50 przez Crunny, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany