LM 17/18 (1/4) : Real Madryt 1-3 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 16:36

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 1/4 LM 17/18:
Real Madryt - JUVENTUS F.C


Czas:

11.04.2018 (środa), godzina 20:45


Mecz na żywo: nSport+


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 16:46

Śniło mi się 1:4 po czerwone kartce Varane'a w 3 minucie meczu.

Później się obudziłem i poszedłem pograć w Pacmana.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 16:51

A ja mam nadzieje,że ten sen okaże się rzeczywistością i pozwole sobie zdublować mój komentarz z poprzedniego tematu meczowego:)

Mając na uwadze wczorajszy skład wyjściowy Realu oraz sam przebieg meczu,gdzie Ronaldo na ostatnie pół godziny zostaje ściągnięty. W sytuacji w której jest remis, trwają derby i rozstrzygają się losy wicemistrzostwa, widać że dla Zidana sprawa dwumeczu nie jest rozstrzygnięta i traktuje ten rewanż bardzo serio. Mimo tego liczę,że stać nas na zwycięstwo na Bernabeu. Trudno przypuszczać,że odwrócimy losy dwumeczu,ale również na to liczę.A co!!! Dopóki piłka w grze.. Taka porażka u siebie jest niedopuszczalna i oczekuję od drużyny Maxa wejścia na wyżyny,bo dla mnie liga jest już skończona od meczu Romy na San Paolo i naszym zwycięstwie z Lazio. Ja widziałem już różne rzeczy w piłce i liczę,że stać nas na tzw "remontade" przy sprzyjających okolicznościach. Dobrego wejścia w mecz, zdobycia szybkiego gola. :juve:


Obrazek
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 17:04

Rozsądek i logikę mam w środę w tyłku - 1:4 (0:3 już po 25 minutach).

A tak trochę poważniej - nasi powinni olać wynik w Turynie i zagrać po prostu najlepiej jak potrafią, ale przede wszystkim z PASJĄ! Wtedy, i tylko wtedy mogą myśleć o jakimkolwiek awansie. 0:3 był wynikiem mocno niesprawiedliwym, dlatego liczę na odwet.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 17:06

Tuttosport przewiduje 424 na ten mecz
:prochno:
Z środkiem Pjanic, Khedira i wszystkim co mamy z przodu.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 17:15

Powiem tak: nie widzę żadnych argumentów ku temu by zdarzył się jakiś cud. Ale tak to jest głowa mówi swoje, a serce dalej wierzy: czemu by nie? Niech się stanie cud XXI wieku w naszym wydaniu. Staram się nie robić sobie nadziei, ale niech przede wszystkim chłopaki spróbują, wyjdą na pełnej ... i gryzą trawę. FORZA JUVE!!! :juve:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 17:44

A ja widzę agrumenty, brak Ramosa na środku obrony plus kontuzja Nacho. Real w obronie ma dziurę.

Będzie nam potrzebna kuupa szczęścia, plus nasze zaangażowanie oraz pasja i może zdarzyć się cud.

Marzę o czerwonej kartce dla Realu gdzies na początku meczu. Oby Bernardeschi był gotowy do gry, to na ostatnie 20min go wpuścić i pozamiata.


casus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2013
Posty: 10
Rejestracja: 17 września 2013

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 17:47

Ja przewiduje, że kielon będzie miał roztrzaskany łeb, jak to ma w zwyczaju.
Fajnie wygląda ta ofensywa, ale boje się, że khedira i pjanic zostaną zjedzeni w środku... Naszą szansą słaba obrona Realu, my możemy pozwolić sobie na 1 poważny błąd, bo jedna bramka realu nic nie zmienia.
Brak Dybali mnie tak bardzo nie boli, jak ten wynik, gdyby skończyło się 0:2, 1:2, albo chociaż 1:3 w turynie, szkoda, że się poddali po 2 golu, nie wiem dlaczego, jeszcze mieliśmy sprzyjający terminarz między tym dwumeczem i po nim, więc tak naprawdę zawaliliśmy sprawę u siebie.

Niech się dzieje co chce, mam tylko nadzieję, że pokażą swoją siłę, o awans będzie ciężko (nie ma nawet kursów u bukmacherów na awans realu :D), ale niech to chociaż będzie wielki mecz, jak wtedy z bayernem, 2:2, potem 2:2, dopiero po dogrywce odpadli, ale byli wtedy w mega formie i może to był ten rok, w którym mogli wygrać LM.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 18:04

W sumie muszą wyjść i zagrać tak jak to zrobili w pierwszej połowie na Allianz Arenie 2 lata temu, jedyna opcja.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 18:38

Dzisiaj w Misja Futbol Szpaku powiedział,że zmienili mecz środowy mimo,że wszystko już było przygotowane,bo nie wierzą. Trzeba Dareczkowi i Jacusiowi Kurskiemu utrzeć nosa :P


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 18:39

Musimy zagrac najlepiej jak nas stac i powalczyc o jak najlepsze wynik.
Zeby wygrac na Bernabeo musily zagrac z determinacja i walczyc o kazda pilka i oczywiscie wykorzestac maksymalnie swoich okazje.
O awans ciezko mowic chyba ze Real zagra fatalnie jak z Barcelona i jej pilkarze nam pomoga (jedenastka, czerwona kartka....)
Osobiscie wierze ze stac nas zeby wywalczyc godne wynik i niech tak bedzie jak sie pozegnac to zamazajac plame pierwszego spotkanie.

Adrian czerwona kartka i szybki gol (np swietnie wykonane raut wolny) napewno doda nam skrzydla. Ale watpie ze tak sie stanie bo od kilku lat Realowi sie pozwala grac ostro i bez konsekwencje...


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 19:31

Bukmacherzy oraz 95% piłkarskiego społeczeństwa nie daje nam żadnych szans na awans. Ja jednak wierzę w odrobinę szczęścia bo patrząc na skład - mamy argumenty, aby zrobić "coś" generalnie "z niczego". Pomijając wszelkiego rodzaju sentymenty - jeżeli już mamy odpaść to po WIELKIEJ grze, takiej, w której obojętnie jaki kibic napisze - tak, ten zespół chciał to zrobić. Ja oczekuję Juventusu, grającego na 110% - agresywnego, walecznego, pomysłowego i skutecznego. Podobno oszczędzaliśmy siły w rundzie jesiennej. Najwyższa pora, aby je dołożyć do tych normalnych, przygotowanych na Środę.

Piana w ryjach i do boju - bez żadnego bronienia się.
Wymarzony scenariusz ?? Szybka bramka, później wykorzystany rzut karny i "do szatni" na 0:3. Dalej wyciągnięte wnioski po meczu z Bayernem i ofensywa w zakończona czwartym golem.

Nie ma co ukrywać, będzie bardzo ciężko, ale nie takie rzeczy działy się w piłce nożnej. Przede wszystkim ten zespół MUSI SAM TEGO CHCIEĆ.


Obrazek
WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 19:56

Piękne te Wasze marzenia Panowie. Pamiętajcie, że my musimy a Real może. Przy 3-0 z Turynu, to nam brakuje bramek i podejrzewam, że Ronaldo i spółka dadzą nam pograć by w odpowiednim momencie wyprowadzić kontrę albo dwie i zabić jakiekolwiek nadzieje. A grac z kontry Real potrafi jak nikt inny. Przykro to pisać, ale nie mam żadnej nadziei.
Pocieszające jest jednak to, że nie miałem żadnych nadziei przed rewanżem z Tottenhamem i dwa sezony temu z Bayernem. Zaskoczyli mnie, więc kto wie... :pray: :prochno:


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 20:30

Piłkę oglądam nie od wczoraj, Juventusowi kibicuję nie od dziś. Gdyby obecny Juventus dał radę odrobić taką stratę, byłby to większa niespodzianka niż zeszłoroczna Barcelona z PSG. A wracając na ziemię - Real ma niesamowitego Ronaldo, a Juventus? Mimo, iż Higuain jest niesamowitym napastnikiem, ale on żyje z podań - a takich nie mamy. Cały Juventus musiałby zagrać mecz życia, a co potem? Barcelona, Bayern i L'pool. Limit szczęścia został wyczerpany w meczu ze Spurs. Chciałbym po sezonie zmiany pokoleniowej - bo na taką przychodzi właśnie czas - pożegnać się z Buffonem, Barzaglim, Chiellini na margines, Asamoah, Lichtsteiner oraz Khedira, a jakby ktoś zapłacił to i Dybala. W ostatnich 10 latach LM 6 krotnie wygrywali przedstawiciele BBVA - bo mają niesamowitego Ronaldo i Messiego. Oni rządzą w piłce. Czekamy na erę post - tych dwóch gladiatorów i wtedy będzie szansa. Trzeba przygotować zespół z myślą o tych czasach.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 20:41

towalski pisze: Chciałbym po sezonie zmiany pokoleniowej - bo na taką przychodzi właśnie czas - pożegnać się z Buffonem, Barzaglim, Chiellini na margines, Asamoah, Lichtsteiner oraz Khedira, a jakby ktoś zapłacił to i Dybala. W ostatnich 10 latach LM 6 krotnie wygrywali przedstawiciele BBVA - bo mają niesamowitego Ronaldo i Messiego. Oni rządzą w piłce. Czekamy na erę post - tych dwóch gladiatorów i wtedy będzie szansa. Trzeba przygotować zespół z myślą o tych czasach.
Jeśli faktycznie wspomniani piłkarze odejdą to Chiellini powinien zostać kapitanem na przyszły sezon i nie mam co do tego żadnych wątpliwości,więc posadzenie go na ławę jest niepoważne. Musi być choć jeden doświadczony gracz w zespole. Ten piłkarz jest cenny dla Juventusu i do tego walczak.


Obrazek
Zablokowany