LM 17/18 (1/4) : Real Madryt 1-3 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 22:56

dzodzik pisze: Hejże, hej Jarmel za te żółte kartki pewnie za Realem jest :prochno:
Skoro piłkarze dostali chyba 6 żółtek czy więcej to i kibice wzięli z nich przykład :D

Ech, ogólnie najbardziej boli ten pierwszy mecz. Tak jak nie uważam że dzisiaj zagraliśmy aż tyle lepiej od Realu aby wygrać 1:3 tak uważam że w pierwszym meczu zdecydowanie zasługiwaliśmy choćby na remis. Niestety liczy się co w sieci, a nie wrażenia estetyczne.
Naszła mnie też taka myśl... Choć byłem do dziś naprawdę za Dybalą, to mam wrażenie, że bez niego gramy płynniej. Nie ma przetrzymywania piłki, jest więcej zespołowości.

Dobra, ide wypić melise czy coś bo nie zasne, a wy sobie dalej łapcie karteczki, bo beczkę mam nieziemską z niektórych wpisów #niezłośliwie, ale jak tu sie nie śmiać z niektórych cudownych wiązanek :)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 22:57

Powtórka z Bayernu.

Karny podyktowany zasłużenie.

Przypominam o niesłusznie nieuznanej bramce Isco w pierwszej połowie.

Brawa dla naszych, bo nie wierzyłem, że aż tak zagrozimy dziś Realowi :bravo:

Mogę komentować dalej, więc #AllegriOut
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2018, 22:57 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 22:57

Fawek pisze:Niech mi nikt nie wciska, że nie było karnego. Brawo za walkę, tak jak napisałem wcześniej - cieszę się, że emocje były do ostatniego gwizdka :D
w takich meczach nie gwiżdże się takich jedenastek. To mógł najwyżej odgwizdać Marciniak w meczu Juve- Spurs albo ci wczorajsi parodyści z Manchesteru ;)


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 22:57

Allianz vol.2

Od początku do końca.

Zostaliśmy okradzeni, ale jeśli po 60 minucie mamy 30 i nasz gol liczy się podwójnie, a my się cofamy, to ja się pytam o co <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> chodzi?!


#FinoAllaFine
#WeAreOne
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 22:57

Fawek pisze:Niech mi nikt nie wciska, że nie było karnego. Brawo za walkę, tak jak napisałem wcześniej - cieszę się, że emocje były do ostatniego gwizdka :D
Inaczej - gdyby sędzia nie gwizdnął, spokojnie by się z tego wytłumaczył. Jakim cudem Ronaldo nie dostał żółtej za 2613747 nurków, to ja nie wiem......ale się domyślam.


Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 22:57

DonPatch pisze:Karny może i był, ale jego wykonawcy już dawno nie powinno być na boisku. Klasyczny przypadek podwójnych standardów.
Ronaldo 4 nurkowania, wszystko elegancko. Dybala nurkuje pyk żółtko. :ahsisi:


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 22:58

Juve, pięknie. Najlepszy mecz. Naprzeciw sędziemu, naprzeciw płaczkom. Takiego sędziowania nie widziałem dawno. To był mecz sprzedany, nie można inaczej tego nazwać.


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
west88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 czerwca 2014
Posty: 100
Rejestracja: 14 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 22:59

Ze strony Barcelony:
Jak mogli dać czerwo Buffonowi, przecież to co mówił o matce sędziego, to wszystko prawda."
Ha ha :lol: Tak na rozładowanie napięcia, bo pomijając ostatnią akcję i sędziego-to wcale nie musieliśmy do tego dopuszczać, po co odpuściliśmy przy 3-0? Jaki w tym sens?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 22:59

Fawek pisze:Niech mi nikt nie wciska, że nie było karnego. Brawo za walkę, tak jak napisałem wcześniej - cieszę się, że emocje były do ostatniego gwizdka :D
Po co wciskać coś oczywistego?

Przypomnieć Ci zeszłoroczny finał i akcje Ramosa? A może wyczyny sędziego w meczu z Bayernem?

Jeżeli to był karny, to byśmy przy co drugim rożnym mieli jedenastkę.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 22:59

Mówiłem przy 0-3 do brata że jest jak w Janosiku- wszystko fajnie a na ko&#241;cu go powieszą.Bałem się tej ostatniej minuty i stało się.Najgorszy możliwy sposób.

Jestem dumny z Buffona mimo tej kartki bo pokazał że ma jaja.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 23:00

Beznadziejna końcówka genialnego meczu. Znowu to samo, czyli po uzyskaniu w miarę korzystnego wyniku totalna zmiana nastawienia i cofnięcie się zamiast załatwić mecz. Zmiany nie przeprowadzone bo trener pewny dogrywki. Allegri nigdy się nie nauczy. Dalej nie wiem co was tak cieszy? Co pokazaliśmy światu? że odpadliśmy tak jak z Bayernem 2 lata temu po wyrównaniu wyniku z 1 meczu? dajcie spokój. Mentalność przegrywów


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 23:00

Adrian27th pisze:
Fawek pisze:Niech mi nikt nie wciska, że nie było karnego. Brawo za walkę, tak jak napisałem wcześniej - cieszę się, że emocje były do ostatniego gwizdka :D
Po co wciskać coś oczywistego?

Przypomnieć Ci zeszłoroczny finał i akcje Ramosa? A może wyczyny sędziego w meczu z Bayernem?

Jeżeli to był karny, to byśmy przy co drugim rożnym mieli jedenastkę.
Właśnie tak, kurde jak cholernie szkoda....


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 23:01

Brawo dla Juve. Dla mnie wiadro zimnej wody za to że nie wierzyłem. Karny ewidentny. Nic więcej nie będę komentował. Brawo chłopaki. Wracamy do serie a wygrać ligę.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 23:01

Ktoś potrafi wyjaśnić za co Gigi wyrwał to czerwo?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 23:01

Juve to Juve, dali ciała jak z Bayernem. Stało się to samo, znów boki obrony pozwoliły na akcje, które rozstrzygły mecz.

Do karnego było perfekcyjnie...świetny mecz, dzięki Juve, bo bałem się że tu również przegramy.


Zablokowany