LM 17/18 (1/4) : Real Madryt 1-3 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:11

Piotr Juvefan pisze:Z drugiej stronie na środku obrony Realu gra jakiś no name. Na Madzura i Gonzalo jak znalazł.
Ten no name zjada d.pą ponad połowę waszych stoperów (Howedesa, Barzagliego i Ruganiego).


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:13

mzm pisze:
Piotr Juvefan pisze:Z drugiej stronie na środku obrony Realu gra jakiś no name. Na Madzura i Gonzalo jak znalazł.
Ten no name zjada d.pą ponad połowę waszych stoperów (Howedesa, Barzagliego i Ruganiego).
A Twoi to sobie co najwyżej mogą przegrać 6-0 w lidze i odpaść z Salzburgiem w LE. Napinaczu :rotfl:


Obrazek
mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:14

To prawda, mogą, ja bym się za takiego Vallejo w BVB pokroił, ale co to ma wspólnego z tematem? :)

Czy po prostu atakujesz mnie, bo ci prawda nie w smak? :rotfl:


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:17

Ktoś z Was słyszał może o Vallejo dla którego ten typ chce się dać pokroić? :prochno:


Obrazek
freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:19

Myślę że tylko mecz o honor ;)


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:19

Mocne słowa. To, że taki Vallejo przydałby się w BVB nie czyni z niego nie wiadomo jakiego stopera.

Bez złośliwości. Na jakiej podstawie uważasz że młody Hiszpan jest lepszy od Ruganiego? Do klasy Barzagliego sprzed kilku lat też z pewnością stoperowi Realu sporo brakuje. Pewnie także do Hoewedesa z czasów kiedy ten jeszcze kopał piłkę w reprezentacji Niemiec a nie spędzał popołudnia w szpitalu turyńskim. Serio, skąd ten zachwyt tym piłkarzem? Pytam bo ja na przykład pierwsze słyszę o nim.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:23

Vallejo to jest bardzo dobry grajek, może faktycznie nazwisko nie jest znane szerszemu gronu, ale jak dla mnie to jest niemal kopia Varane'a. Zidane nie jest idiotą. Nie wystawiłby w tak ważnym meczu gościa, który nie ma odpowiednich umiejętności, ani nie jest w pełni zdrowy. Niemniej z pewnością nie będzie to poziom Ramosa i jakiś mały plus dla nas to jest. Młody będzie mia prawdziwy chrzest. Z tego co widziałem go w akcji to ma b. dobre warunki fizyczne, jest wysoki, ale mimo to szybki, dobrze się ustawia i bardzo dobrze operuje piłką. Coś pomiędzy Varanem a Ruganim.
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2018, 20:35 przez koki90, łącznie zmieniany 2 razy.


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:25

Panowie gdzie w internecie zobaczę mecz po polsku z dobrą jakością? Mogę zapłacić za jakiś stream z dobrą jakością.


Fino alla fine.
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:26

koki90 pisze:Vallejo to jest bardzo dobry grajek, może faktycznie nazwisko nie jest znane szerszemu gronu, ale jak dla mnie to jest niemal kopia Varane'a. Zidane nie jest idiotą. Nie wystawiłby w tak ważnym meczu gościa, który nie ma odpowiednich umiejętności, ani nie jest w pełni zdrowy. Niemniej z pewnością nie będzie to poziom Ramosa i jakiś mały plus dla nas to jest. Młody będzie mia prawdziwy chrzest. Z tego co widziałem go w akcji to ma b. dobre warunki fizyczne, jest wysoki, ale mimo to szybki, dobrze się ustawia i bardzo dobrze operuje piłką. Coś pomiędzy Varanem a Ruganim.
Ok mamy jakiś konkret i mimo braku doświadczenia i tak zjada Ruganiego z Barzaglim :think:


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:26

Moze to dobre pilkarz ale nie ma doswiadczenie i w takich spotkaniach grajac przeciwko doswiadczonych pilkarze to moze miec swoj wplyw.
Napewno byloby jemu trudniej gdyby po pierwszym spotkanie padlo dobrego wyniku dla nas.
A tak to on moze zagrac z swiadomoscia ze jeden jego blad nie spowoduje wielka katastrofa.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:27

Z tego co widać na transfermarkt, to Vallejo w ubiegłym sezonie był wypożyczony do zespołu Eintracht Frankfurt, więc chyba @mzm jako kibic BVB ma o tym zawodniku większe pojęcie niż kibice Serie A. Może i młody Hiszpan zapowiada się na świetnego stopera, ale z pewnością brakuje mu ogrania na poziomie europejskich pucharów i w tym upatrywałbym nasze szanse.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:29

dimebag11 pisze:Z tego co widać na transfermarkt, to Vallejo w ubiegłym sezonie był wypożyczony do zespołu Eintracht Frankfurt, więc chyba @mzm jako kibic BVB ma o tym zawodniku większe pojęcie niż kibice Serie A. Może i młody Hiszpan zapowiada się na świetnego stopera, ale z pewnością brakuje mu ogrania na poziomie europejskich pucharów i w tym upatrywałbym nasze szanse.
A no tak zapomniałem,że w Bundeskopance są same najlepsze grajki :lol:


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:31

Piotr Juvefan pisze:
koki90 pisze:Vallejo to jest bardzo dobry grajek, może faktycznie nazwisko nie jest znane szerszemu gronu, ale jak dla mnie to jest niemal kopia Varane'a. Zidane nie jest idiotą. Nie wystawiłby w tak ważnym meczu gościa, który nie ma odpowiednich umiejętności, ani nie jest w pełni zdrowy. Niemniej z pewnością nie będzie to poziom Ramosa i jakiś mały plus dla nas to jest. Młody będzie mia prawdziwy chrzest. Z tego co widziałem go w akcji to ma b. dobre warunki fizyczne, jest wysoki, ale mimo to szybki, dobrze się ustawia i bardzo dobrze operuje piłką. Coś pomiędzy Varanem a Ruganim.
Ok mamy jakiś konkret i mimo braku doświadczenia i tak zjada Ruganiego z Barzaglim :think:
Na szybko patrząc po statystykach to w wieku 19/20 lat rozegrał 2055 minut i 25 spotkań w Bundeslidze. A byłoby znacznie więcej gdyby nie kontuzja na koniec sezonu. Nie jest więc tak, że Real wziął sobie jakiegoś gracza z juniorów czy II zespołu bo nie ma kim grać. Coś tam już w dorosłej piłce chłopak pograł.
Dla nas jest tak samo anonimowy jak pewnie dla kibiców innych drużyn nasz Bentancur i tyle.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:34

@Piotr Juvefan
Ciekaw jestem gdzie ja napisałem, że to najlepszy grajek. Stwierdziłem tylko, że gość który regularnie ogląda Bundesligę ma raczej większe pojęcie o tym zawodniku od kibica Serie A, a ciebie chyba zabolało, że na twój post o no name na ŚO Realu mzm cię pojechał.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 20:36

Piotr Juvefan pisze:
koki90 pisze:Vallejo to jest bardzo dobry grajek, może faktycznie nazwisko nie jest znane szerszemu gronu, ale jak dla mnie to jest niemal kopia Varane'a. Zidane nie jest idiotą. Nie wystawiłby w tak ważnym meczu gościa, który nie ma odpowiednich umiejętności, ani nie jest w pełni zdrowy. Niemniej z pewnością nie będzie to poziom Ramosa i jakiś mały plus dla nas to jest. Młody będzie mia prawdziwy chrzest. Z tego co widziałem go w akcji to ma b. dobre warunki fizyczne, jest wysoki, ale mimo to szybki, dobrze się ustawia i bardzo dobrze operuje piłką. Coś pomiędzy Varanem a Ruganim.
Ok mamy jakiś konkret i mimo braku doświadczenia i tak zjada Ruganiego z Barzaglim :think:
Ja nie mówię, że ich zjada. Kompletnie nie o to chodzi. Zwyczajnie nie ma co deprecjonować umiejętności gościa, na którego nie zwrócił nikt nigdy uwagi, a Zidane wystawia go do 1 składu mając w zanadrzu inne opcje (np. cofnięcie Casemiro).

Ja akurat miałem o tyle szczęście, że Vallejo spotkałem na żywo w ośrodku Realu. Bardzo mi zaimponował swoją skromnością, przez co uważnie go oglądałem w wygranym przez Real meczu z Sevillą (5-0) i w jednym z meczy pucharowych z Numancią. Nie jest to jakaś wyrocznia jego umiejętności, ale daje już jakiś obraz.


Zablokowany