LM 17/18 (1/4) : Real Madryt 1-3 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
west88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 czerwca 2014
Posty: 100
Rejestracja: 14 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:30

Mecz życia lub nie, ale pokazali charakter i z Barcą grać potrafią, nie mówię o podpalaniu się bo nasz styl gry jest zupełnie inny, ale trzeba uszanować taką walkę.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:32

Można być dumnym jako fan calcio z Romy. Niesamowite nigdy bym Romy o to nie posądził, ale na mnie wrażenie zrobili. :bravo:


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:36

Moja ocena naszych szans się nie zmienia, ale Roma naprawdę dzisiaj zaimponowała.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:36

Litza za kilka lat będzie trenował Juve. Jestem tego pewny :D

Ale hola, hola. Patrzymy na siebie.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:37

Roma pokazała jak to się robi.Przygotowanie mentalne przede wszystkim i zaangażowanie na boisku.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:38

Jestem w szoku, wielkie brawa dla Romy :bravo: , pokazała nam jak trzeba zagrać z Realem. Nie wierzę w to co się stało w Rzymie. Roma udowodniła wszystkim, że można. Boję się tylko żeby limit cudów w ćwierćfinałach LM właśnie się nie wyczerpał.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:39

Roma pokazała nam jak zwyciężać mamy. Zagrali z charakterem, Barcelona tak na dobrą sprawę miała dziś niewiele z gry bo rzymianie grali w każdym aspekcie konkretniej od Barcelony.
p.s Skoro w Romie może świetnie zagrać dziadzio De Rossi i zaliczyć w takim meczu bramkę i asystę, może Maxiu postawi na naszego księcia?


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:39

Sorek21 pisze:Roma pokazała jak to się robi.Przygotowanie mentalne przede wszystkim i zaangażowanie na boisku.
Dokładnie, jak widać pieniądze nie grają. Zawsze można nadrobić zaangażowaniem i sercem. Wielkie brawa dla Romy.

Gigi, zrehabilituj się i weź ich wszystkich za mordy :pray:


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:39

Wiecie co właśnie Roma zrobiła? NARZUCIŁA PRZECIWNIKOWI SWÓJ STYL! Bez żadnego badania, "cynizmu" czy innych bzdur. Po prostu wyszli, zagrali cały mecz na pełnej wiadomo czym i wybili Barsie z głowy jakąkolwiek myśl o zwycięstwie.
Jeśli jutro nie awansujemy, chcę w przyszłym sezonie trenera, który wpoi naszej drużynie taką mentalność.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:41

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Allegri sugeruje 424 z Mandzukicem - no nie wiem, Chorwat raczej nic nie da. Już lepiej dać Bernardeschiego, trudno jest po kontuzji, ale to mecz sezonu - choćby miał leczyć się do sierpnia po Madrycie, trudno! Za cenę awansu warto.

Nie no, nie przesadzajmy, narażenie Berny na jakieś odnowinie kontuzji, czy zerwanie więzadła to przesada, nawet kosztem tego awansu-nie warto. Zresztą jak mamy awansować, to będzie nam potrzebny. A Mandżu? Cóż, ma charakter walczaka, doświadczenie i jakieś tam umiejętności, może czas na jakieś przełamanie? Potrafi(ł) strzelać świetnym drużynom, strzelał City, strzelał Bayernowi i nawet Realowi, temu Realowi, niech pokaże, że może się na coś przydać...




ForzaItanimulli3vujcm pisze: To może chore co napiszę, ale nawet gdybyśmy mieli grać w dziesiątkę, powinni nasi brutalnie skosić C. Ronaldo na początku meczu, powodując kontuzję, tak żeby go znieśli na noszach. Real M po takiej jego stracie mógłby wpaść w konsternacje. I tak nas Europa nienawidzi i tak. Juventus ponad wszystko!

:facepalm: Tak, to jest chore...Człowieku co Ty piszesz? Nawet jeśli Juve byłoby najbardziej znienawidzonym klubem w Europie, jakby Ronaldo odwalał jakieś najgorsze cyrki, to coś takiego? Chamski, celowy, brutalny faul, powodujący poważną kontuzję? To byłby po prostu boiskowy bandytyzm i wybitnie żałosne zachowanie-nie potrafimy wygrać fair, to chwytamy się nieczystych, obrzydliwych zagrań... To nie przystoi takiemu klubowi(a właściwie to żadnemu klubowi). Rozumiem, że taki Chiellini czy Mario potrafią grać ostro i jakieś chamskie zagrywki też im się zdarzają, ale bez przesady... Poza tym, jeśli nas nienawidzą, to lepiej pokazać się z dobrej strony, ładną, w miarę czystą grą, walką, zaangażowaniem i... zwycięstwem z awansem ;)




Co do awansu, to ja wierzę, będzie ciężko, ale szanse zawsze są, oby nasi też uwierzyli i zagrali na 110%. Może i na naszą korzyść przemawia tylko zawieszenie Ramosa, ale to zawsze coś, może właśnie go im będzie najbardziej brakować. Wysoki pressing, szybka bramka, może ich obrona pogubi się bez lidera. Gdy nasi są skazywani na porażkę, to często sprawiają jakieś niespodzianki, LM potrzebuje czegoś niezwykłego, a remontada z wielkim Realem z pewnością czymś takim by była, więc może niech Juve będzie bohaterem tej edycji. Ale jeśli mają odpaść to tylko po wielkiej walce, po meczu pełnym zaangażowania i po zostawieniu potu i serc na boisku. Dopóki piłka w grze... Fino alla fine...


P. S. Brawa dla Romy, chociaż szkoda, że nie udało im się awansować

Edit: Coś mi się popieprzyło i wydawało mi się, że tydzień temu grali w Rzymie, a dziś na Camp Nou i trudno uwierzyć, że wyeliminowali Barcę :P
Tym większe brawa dla nich :bravo: :bravo: :bravo: Naprawdę jestem pod wrażeniem!
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2018, 23:22 przez Forza Juve, łącznie zmieniany 1 raz.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:41

Oglądałem trochę i City i Romę. Bardziej stawiałem na The Citizens, że odrobią straty, bo Guardiola ustawił swój zespół mega ofensywnie. Jednak nie samymi napastnikami / ofensywnymi pomocnikami wygrywa się mecze, co pokazala Roma. Mam nadzieję, że Allegri przed meczem z Realem wyciągnie wnioski, które doprowadzą nas przynajmniej do tak emocjonującego spotkania jakie mieliśmy dziś na Stadio Olimpico. Szacun dla Romy i liczę na dobry spektaktl jutro.

Wykorzystajmy to, że nie ma Ramosa. Wykorzystajmy naszych skrzydłowych i wykreujmy Higuainowi jak najwięcej okazji. Awans będzie arcytrudny, ale możemy wygrać i pokazać jaja na boisku. Napsujmy krwi królewskim i wskrześmy jutro nadzieję w sercach każdego Juventino. Na to liczę.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:41

Dzisiaj właśnie AS Roma pokazała przepiękny futbol, serce i zapieprz od pierwszej do ostatniej minuty.
Jutro Juventus pokaże Khedire, Mandżukicia i rozpaczliwe bronienie 0:0 przez Wybitnego Stratega.


:allegri: na śmietnik
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:43

Mam nadzieje,żę nasi to dzisiaj oglądali... Aż tyle i tylko tyle żeby się odpowiednio zmotywować.

PS: nie wierze Roma wywaliła Barce :prochno: :prochno: :prochno: :prochno:


Obrazek
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:46

Dziwne tak sobie poczytałem kilka komentarzy na stronie Barcy po tym meczu. I generalnie to jakbym czytał komentarze z obozu #Allegriout. A tutaj Barca jest przedstawiana jako wzór...

Cóż za paradoks.
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2018, 22:52 przez jurson09, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve per sempre sara...!!!!
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 22:47

Ferguson z Turynu na pewno ma genialną taktykę na jutrzejszy mecz, w meczu z Czarownicami dał psychicznie odpocząć naszym kopaczom, żeby od następnego dnia wpajać im "jesteście zwycięzcami" :ok:

A tak na serio, patrząc na naszą drużynę w tym sezonie wierzycie, że jesteśmy w stanie w ogóle wygrać z Realem nie mówiąc o takiej remontadzie? :lol:
Ten zlepek graczy, który za każdym razem wygląda jakby grał ze sobą po raz pierwszy?

Nie życzę nigdy źle naszej drużynie ale realnie patrząc jutro odpadamy z LM (w sercu głęboko liczę jednak na naszych graczy - nie na trenera), co mam nadzieje będzie pieczęcią do tego o czym pisałem już na początku sezonu (i spotkałem się ze srogim hejtem). Czas Maxa dobiega końca, formuła drużyny w takiej formie się wyczerpała. Dziękuje, dobranoc.


Zablokowany