LM 17/18 (1/4) : Real Madryt 1-3 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 12:01

Juve prowadzi właśnie transmisje na żywo z treningu. Kto ma chwilkę, może sobie obejrzeć. Klik

Berna trenuje normalnie z resztą.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 12:07

Czemu Oni tam w rugby grają :prochno:


Obrazek
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 12:56

Kibicuje od 96 roku, ale nie wierzę w awans, trzeba Panowie zejść na ziemię... :roll:


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 13:12

Emeryt Andrea nie trenował dzisiaj z drużyna i media sugerują, że nie będzie go w kadrze na Real.


casus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2013
Posty: 10
Rejestracja: 17 września 2013

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 13:14

Zauważyłem, że znowu się nakręcam przed meczem tak, jak przed pierwszym spotkaniem i potem się mega zawiodłem, nastawiłem się na super widowisko, odpaliłem projektor, rozsiadłem się, a tu klapa.
Teraz dziwnie żyję jakimiś marzeniami, bo wielu mówiło, że odpadniemy w Anglii, a tu dwie akcje i awans.
Nie ma co porównywać Totków do Realu, bo tam grają jakieś dzieciaki, ale poczekamy do jutra z ocenami, co będzie, to będzie, mam tylko nadzieję, że się postawią i zagrają wielki mecz, jak coś strzelą, to przedłużą nadzieję, a jak stracą i spuszczą głowy to, jak to już gdzieś pisałem, niech się gonią, a ja sobie włączę bayern, tylko bez polskiego komentarza, bo nie będę się wkurzał :D


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 14:02

Ja, jak zawsze w takich sytuacjach, jestem niepoprawnym optymistą. Wierzę w dobrą grę, walkę i 0:3 a w dogrywce sito Gonzalo :D W fortunie kurs na awans to 30zł, na real nawet nie przyjmują zakładu :D Jak to mówią - kto nie ryzykuje ten nie ma, więc mała sumka poszła na awans :lol:


pelbel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2010
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 15:32

5 minuta -Sandro jakimś cudem prawą nogą dośrodkowuje, a Higuain wślizgiem na 1-0. Rozkłada ręce i sunie po trawie w stronę choragiewki.

49 minuta - po wejściu Mandzukicia na boisko i głupim błędzie Varana, piłka zostaje dośrodkowaną przez Lichego z boku boiska, Mario potyka się, robi fikołka i przy okazji uderza piłkę z wysokości 3 piętra (domku dla lalek).

76 minuta - Giorgio wbiega w pole karne, kopie w Navasa piłka odbija się w górę i leci w stronę bramki. Nasz obrońca potyka się o bramkarza i plecami wbija piłkę do siatki.

92 minuta - koniec spotkania.

Reszta wiadomo.




Tak naprawdę wierzę, ze strzelimy jedna bramkę, by się chwile pocieszyć. Remis super, wygrana jakakolwiek to najszczęśliwszy dzień w tym sezonie.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 15:40

Tą drużynę stać na wygranie tego meczu - oczywiście, że tak - ale z jakiś powodów, nie grają płynnie, nie przyszła słynna forma na wiosnę, nie ma automatyzmów, Sandro dośrodkowania wali cholera wie do kogo, MDS nie potrafi z kolei tej czynności zrobić poprawnie, Dybala nie nadaje się do 433, Berna kontuzja, Cuadrado to samo. Bez tego Higuain nie ma za dużo okazji. Liczę na przyszły sezon kilka zmian oraz na sztywno 433 i jak to się mówi - wszyscy do ataku.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 16:03

Wyczuwam zwycięstwo i bramkę Benatii.

W tym meczu naprawdę nie mamy nic do stracenia, dlatego każda próba kalkulacji czy innego oszczędzania będzie żałosna. Nie bądźmy żałośni.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 17:02

Snilo mi sie ze bedzie 1-4 dla Juventusu. Potwierdzone info.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 17:41

Mecz z gatunku niemożliwych do wygrania. Albo inaczej: niemożliwych do wywalczenia awansu. Mało kto wygrywa na Bernabeu 3-0 czy 4-1, ale też jeśli jest zespół (poza PSG :smile: ) który może stracić te 3 bramki, to właśnie Real bez Ramosa w obronie.

Naszym problemem jest to, że w LM z tymi mocnymi nie wygrywamy na wyjazdach. Zawsze robiliśmy wynik u siebie a na wyjeździe rozpaczliwie i heroicznie się broniliśmy.

Wszystko na jedną kartę. Odpaść po 0-3 w dwumeczu czy po 0-7... Co za różnica?

Dopóki piłka w grze, walczymy. Nie takie historie pisała piłka...


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 18:14

A jak tam Bernardeschi? :lol: Już miał być gotów do gry, ale widzę że naprawdę ciężko go postawić na nogi. Szkoda, że chociaż kwadransa nie dostanie bo alternatyw na ławce w ofensywie nie mamy.

Zresztą, nie oszukujmy się. Cuda w piłce się zdarzają, ale naprawdę trudno szukać jakichś przesłanek za tym, że jutrzejszy wieczór miałby być jednym z tych wyjątkowych. Za nami przemawia jedynie absencja Ramosa. Biorąc pod uwagę armaty, jakimi dysponują Królewscy to bardzo niewiele. Ślepe kibicowskie serce nakazuje wierzyć do końca, ale rozum mówi, że tutaj już jest po ptakach. Zresztą, ten sezon - mimo prowadzenia w Serie A i dojścia do finału CI - jest dla mnie sporym rozczarowaniem i wtorkowy pojedynek z Realem był tego kulminacją. Z tego powodu jakoś ciężko przychodzi mi emocjonowanie się jutrzejszym pojedynkiem. Ale mimo wszystko, jakaś tam nadzieja się tli.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 18:21

Szczerze, to kompletnie nie wierze w awans i stawiam na wygraną Realu. Moze nie 3:0, ale jakieś 2:1.

Jesli awansujemy to obiecuje, ze wrzuce na forum fotorelacje z depilacji nóg :prochno:.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 18:22

Panowie z Eleven trafnie to podsumowali.
Jak tu żyć jakąkolwiek nadzieją na awans, skoro Juventus sam na własnym boisku w niego nie wierzył? Ile myśmy w tym sezonie zagrali tak jak na Juventus przystało? (Mówię o LM), gdyby tak pozbierać całą fazę grupową, 1/8 i pierwszy mecz z Realem - nie wiem czy ustykałoby się 90 minut.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 18:51

Śmieszy mnie medialne motywowanie drużyny przed tym meczem. Okładki gazet, wypowiedzi ekspertów, byłych piłkarzy. O tydzień za późno, zakładając, że ma to jakikolwiek pozytywny wpływ na ten zespół.

Ja nie ukrywam, że w awans nie wierzę. Ot, po prostu nie wierzę. Nie widzę racjonalnych przesłanek ku temu, by miałby być inaczej. Od meczu oczekuję tego co @szyczypek - żebyśmy się nie skompromitowali, kunktatorząc przez 3/4 meczu.
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2018, 18:53 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Zablokowany