Serie A 17/18 (31): Benevento 2-4 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 17:15

Napiszę z największym spokojem, na jaki mnie stać. Bądźmy wdzięczni Allegriemu za jego dotychczasową kadencję, niezaprzeczalnie zrobił dobre wyniki, ale pora mu podziękować i poszukać kogoś innego, bo przedłużająca się stagnacja i to, co ta drużyna prezentuje od kilku(nastu) miesięcy jest niegodne, choćby pieniędzy w nią inwestowanych, ale też kibiców śledzących jej poczynania.

Naprawdę, czas powiedzieć 'dość'. 80 minut człapania i drżenia o wynik z Benevento to tylko mały dodatek do całej reszty bezpłciowych meczów Juve, których było tyle, że trudno je zliczyć. Już chyba nawet entuzjaści tej gównopiłki i suchych wyników nie za bardzo wierzą w rozwój tej koncepcji.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 17:16

dimebag11 pisze:@ForzaItanimulli3vujcm
Miejmy tylko nadzieję, że jeśli Dybala pozostanie w Juve, to dojrzeje (przede wszystkim mentalnie) i dzięki doświadczeniu zacznie też regularnie strzelać przeciwko mocnym ekipom. Wbrew pozorom, gdy drużynie nie idzie wykonanie karnego pod presją (i niech nikt nie pisze, że nie było takowej, bo to tylko Benevento) nie jest wcale takie łatwe. Chwała Paulo za to, że dziś podołał oczekiwaniom i wyegzekwował pewnie obie jedenastki, bo gdyby spudłował, to morale Juve spadłyby do zera i nie wiem czy wywalczylibyśmy dziś chociaż 1 pkt.
Facet ma już 25 lat, on tylko wygląda na małolata. Oczywiście, dla mnie on może zostać, niech strzela w lidze, ale to jest zawodnik który powinien być rezerwowym szczerze mówiąc w drużynie która mierzy w zwycięstwo w CL. Cieszy mnie ten jego hat-trick, to że ma już 21 goli w lidze. Jednak opieranie na nim wyjściowego ataku w Europie jest mocno ryzykowne. Ech 3pkt. są...

Szkoda że Khedira nie dołożył gola...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 17:21

Powiem tak. Zagryzałem zęby do momentu gola Costy, by za chwilę zagryzać zęby do końca meczu...

Wszyscy grali tak, jakby mieli na plecach 15 kilo albo nakaz oszczędzania na mecz z Realem...

Nie wiem, kto krył gracza Bene, który strzelił gole, ale wiem, że tego nie robił. Markiz w innym świecie, podobnie jak Matuidi. Już Igła zrobił więcej niż Mandzu.

Na tle tej beznadziei to chociaż Cuadrado się wyróżniał i trochę Dybala. Dobrze, że wszedł Costa. Dobrze, że dziś derby Manchesteru, może tam pooglądam jakąś piłkę.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 17:23

Wygrac z Bene...cośtam, po dwoch karnych... Powiem tylko tyle: XD

Dobranoc.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 17:31

130 mln musiało wejść z ławki, żeby Juventus zainkasował 3pkt.przeciwko 2goligowcowi. To jest właśnie przewaga, jaką mamy nad resztą ligi, pozwalająca kontynuować zdobywanie Scudetti. W tym momencie Maks bardziej przeszkadza, niż pomaga.

Może przydałby się manewr jak za bana Conte, gdzie kibice odczuli powiew świeżości z Carrerą za sterami.
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2018, 17:34 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 17:33

Hm, a co jeśli nasza gra wygląda tak, jak wygląda, bo jakiś social media ninja przekonał nasz zarząd, że liczy się tylko końcowy wynik, bo na Facebooku nikt nie pokazuje całych spotkań? :lol: 4:2 w poście wygląda całkiem OK, a jak do tego dorzuci się chwytliwe hasztagi... :D

Zupełnie na serio: składam publiczną deklarację, że od dzisiaj trzymam kciuki za odrodzenie Milanu! Nawet przestanę pomstować przy każdej okazji na Inter i Napoli... żartowałem, merdaczy i śmieciarzy darzę szczerą antypatią. :P
Potrzeba nam silnego rywala/rywali w lidze, bo inaczej w tym klubie nic się nie zmieni na plus :!

PS.
Od przyszłego sezonu Gigi może odpowiadać za przytulanie zawodników rezerwowych w trakcie meczów - może im to osłodzi te katusze związane z oglądaniem sytuacji na boisku.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 17:39

Dobra, może Rugani zawalił bramki z Sandro, ale ja już wolę by on zawalił niż oglądać Barzagliego, Chielliniego którzy też swoje zawalą. Niech chłopak zbiera doświadczenie. Znowu co mnie irytowało to przy 2-4 ta gra do tyłu. Ludzie przecież to jest bardziej ryzykowne, niż narażanie się na ewentualną kontrę, o stratę nie trudno w naszym wykonaniu. Przykre tez że nie ciśniemy przy takim wyniku ponieważ drużyna powinna ćwiczyć atakowanie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 17:46

Mignęła mi ostatnio wypowiedź, że lepiej zatrzymać Mandzu niż wydawać 20 mln na vice Higuaina, czy odgrywać Keana. No chyba kurcze nie. Z resztą Pan Snajper kolejny raz sam dał odpowiedź 'klasowym' występem. Drewno do tartaku, gdzie jego miejsce.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 17:55

Po pierwszym karnym na 1-2 nasi pewnie pomyśleli sobie tak : Szkoda że to nie 90 minuta tylko 45 i jeszccze trzeba całą drugą połowę grać.

Karny na Higuainie - wstyd patrzeć na taką symulkę.

Czemu trener uwziął się na Marchisio ???

A i jeszcze na koniec standardowo - najgorszy Mandzukić.Strzelecki impotent,zagrał ręką i jeszcze się dużo fryga.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 18:06

jackop pisze:Mignęła mi ostatnio wypowiedź, że lepiej zatrzymać Mandzu niż wydawać 20 mln na vice Higuaina, czy odgrywać Keana. No chyba kurcze nie. Z resztą Pan Snajper kolejny raz sam dał odpowiedź 'klasowym' występem. Drewno do tartaku, gdzie jego miejsce.
Przecież Max po meczu powiedział, że mimo słabego występu Mario, jest niezbedny dla tej drużyny. Także dopóki Allegri będzie naszym trenerem dopóty Mario będzie podstawowym zawodnikiem.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 18:38

Poprostu pisze:
jackop pisze:Mignęła mi ostatnio wypowiedź, że lepiej zatrzymać Mandzu niż wydawać 20 mln na vice Higuaina, czy odgrywać Keana. No chyba kurcze nie. Z resztą Pan Snajper kolejny raz sam dał odpowiedź 'klasowym' występem. Drewno do tartaku, gdzie jego miejsce.
Przecież Max po meczu powiedział, że mimo słabego występu Mario, jest niezbedny dla tej drużyny. Także dopóki Allegri będzie naszym trenerem dopóty Mario będzie podstawowym zawodnikiem.
Całe szczęście to już niedługo. Niech sobie Wybitny Strateg zabierze bałkański bagaż ze sobą do Londynu :dance:


:allegri: na śmietnik
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 18:51

Może PSG. Chciałbym zobaczyć minę Neymara albo Mbappe kiedy Maks informuje, że jeden z nich musi grzać ławę, bo Mario na skrzydle jest mu niezbędny :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 19:13

Uff ciężko wywalczone 3pkt z pretendentami do mistrzostwa.. hahaha :rotfl:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 20:47

pumex pisze: Naprawdę, czas powiedzieć 'dość'. 80 minut człapania i drżenia o wynik z Benevento to tylko mały dodatek do całej reszty bezpłciowych meczów Juve, których było tyle, że trudno je zliczyć. Już chyba nawet entuzjaści tej gównopiłki i suchych wyników nie za bardzo wierzą w rozwój tej koncepcji.
Ale powiedz, jestes zadowolony z Costy?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 20:51

@ForzaItanimulli3vujcm
Zdaję sobie sprawę z tego, że Dybala nie jest już młodym perspektywicznym tylko w pełni ukształtowanym zawodnikiem. Jednakże ma jeszcze czas, by poprawić swoje mankamenty i wskoczyć na najwyższy światowy poziom (szczególnie, że praktycznie całą profesjonalną karierę spędził we Włoszech i chyba dostosowuje się do kolegów z Italii, którzy często "odpalali" bliżej 30stki niż tuż po 20stce). Jakkolwiek z tym, że powinien być rezerwowym to jednak przesadziłeś (zwłaszcza, że raczej orientujesz się jaki dystans finansowy zaczyna dzielić Juve od klubów angielskich, PSG, Barcy, Realu czy Bayernu).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany