Serie A 17/18 (31): Benevento 2-4 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 18:16

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 31 kolejki Serie A 17/18:
Benevento - JUVENTUS F.C


Czas:

7.14.2018 (sobota), godzina 15:00


Mecz na ELEVEN SPORTS 2


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 19:26

Gramy z najgorszą ekipą Serie A gdzie mecz powinien toczyć się na ich połowie więc Allegri powinien postawić na graczy kreatywnych w środku pola czyli Pjanicia i Bentancura oraz Marchisio na regiście.Zespoł powinien zagrać ofensywnie dla kibiców i wygrać 0-3 czy 0-4 na pocieszenie po ostatniej kompromitacji.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 19:40

ten mecz to powinien być trening strzelecki, po tym co wydarzyło się we wtorek. Powinni wyjść nabuzowani, z chęcią zmazania plamy i wpakować 4-5 goli do przerwy.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 19:49

Jakoś z hitu Juventus-Real trudno mi przestawić się na Benevento :doh:
Naszym piłkarzom też mentalnie może być z tym ciężko,ale chyba niespodzianki nie należy się spodziewać. Tak z 0-10 byłoby spoko :lol:


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 19:52

Obstawiam męczenie buły tak jak na jesieni i jakas fartowna wygrana. A tak jak ktos wyzej napisal - to powinien byc mecz w ktorym nasi gracze powinni podreperowac wyniki strzeleckie, a co za tym idzie morale. Licze na Szczesnego, Ruganiego, Markiza, Coste i Dybale w podstawie, niech chlopak walnie hattricka i winduje cene za ktora go pogonimy w lecie.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 20:22

Jedno jest pewne - będzie ciężko to oglądać.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 20:28

Będzie remis :D


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 21:17

Oj obawiam się że będziemy się męczyć, stracimy całą masę energii na rewanż, w końcu wymęczymy jakieś 0-1...

#CynicznyJuventus*

* Tylko w Serie A!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 21:52

Rozumiem, że oszczędzamy siły na LM?

#MitycznaWiosna


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 22:38

#AutobususMaxususJuventusus :C

Szkoda sobotniego popołudnia na ten mecz..


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2018, 07:38

Ja wiem, że porażka z Realem boli. Że nie gramy technicznie jak Barcelona Guardioli czy szybko jak Real Zidanea. Ale takie pitolenie jak powyżej o mitycznej wiośnie czy cynicznym Juve kolesi powyżej powoduje, że odechciewa się czytać to forum i zrezygnowałem z udzielania się z 2 lata temu... Szambo jak na fejsie.

Jeden przegrany mecz w LM (paradoksalnie, jesteśmy jeszcze w grze. Poczytajcie Marchisio) i wiadro pomyj.

Nie oglądajcie jak tak Wam ciężko :D Rozumiem, że to pisanie "szkoda popołudnia", "nie ogladam bo męczenie buły" to takie zwracanie na siebie uwagi jak nastolatka w gimbazie przed pierwszym okresem?

MOże po sezonie odejdzie zły Allegri, zatrudniony zostanie jakiś Montella i będziemy grać piękny football, z każdym w Serie A po 4-0 bo jest przecież taka słaba, a wygrywanie jej to obowiązek, a w LM takie 2-0, ze słabszymi zespołami pokroju Manchesteru City 3-0. W dupach się Wam poprzewracało.



Co do meczu, fajnie by było zobaczyć, że oszczędzamy siły na Real, a więc chcemy powalczyć.


Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2018, 08:19

Podpisuję się pod powyższym postem dosłownie i w przenośni. Jak widać "cyniczny Juventus" to i "cyniczne posty" na JP :D

Generalnie wszystkie ostatnie wyniki w LM, poza tym w meczu Sevilli z Bayernem, pozostawiły zdecydowanego faworyta - mam nadzieję, że chociaż w jednym z rewanżów zdarzy się coś nieprawdopodobnego i to będzie w naszym meczu :)

Co do Benevento - strata punktów może nas słono kosztować w walce o Scudetto. Nic innego poza zwycięstwem nie wchodzi w rachubę, liczę na 2:0 po dobrym meczu i sprawdzenie ustawienia bez Dybali.
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2018, 08:45 przez Cube - fan Juve, łącznie zmieniany 1 raz.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2018, 08:25

stahoo pisze:Ja wiem, że porażka z Realem boli. Że nie gramy technicznie jak Barcelona Guardioli czy szybko jak Real Zidanea. Ale takie pitolenie jak powyżej o mitycznej wiośnie czy cynicznym Juve kolesi powyżej powoduje, że odechciewa się czytać to forum i zrezygnowałem z udzielania się z 2 lata temu... Szambo jak na fejsie.

Jeden przegrany mecz w LM (paradoksalnie, jesteśmy jeszcze w grze. Poczytajcie Marchisio) i wiadro pomyj.

Nie oglądajcie jak tak Wam ciężko :D Rozumiem, że to pisanie "szkoda popołudnia", "nie ogladam bo męczenie buły" to takie zwracanie na siebie uwagi jak nastolatka w gimbazie przed pierwszym okresem?

MOże po sezonie odejdzie zły Allegri, zatrudniony zostanie jakiś Montella i będziemy grać piękny football, z każdym w Serie A po 4-0 bo jest przecież taka słaba, a wygrywanie jej to obowiązek, a w LM takie 2-0, ze słabszymi zespołami pokroju Manchesteru City 3-0. W dupach się Wam poprzewracało.



Co do meczu, fajnie by było zobaczyć, że oszczędzamy siły na Real, a więc chcemy powalczyć.
Zgadzam się, sama szczera prawda.
Ja sie nie usprawiedliwiam bo sam po meczu byłem zły jak cholera, dalej uważam że to koniec Maxa w Juve bo po prostu to jest ten czas gdzie trzeba nam zmian. Przyjdzie nowy trener i zapewne się część ludzi zdziwi, jak nie będziemy golili frajerów po 5:0 w serie A. Ja obejrzałem wszystkie mecze Juve w tym sezonie i oczywiście ten też obejrzę, apetyty cały czas mamy coraz większe ale możliwości nie zwiększają się wprost proporcjonalnie.

FJ! Per Sempre...


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2018, 09:48

Spodziewam się mimo wszystko bardzo ciężkiego meczu. Nasi pewnie jeszcze w szoku po Realu, a Benevento ostatnio zlało 3-0 Hellas, w dodatku nasza drużyna ma ciężkie mecze w tym sezonie z beniaminkami. Najważniejsze wygrać i nie stracić punktów, raczej nie spodziewam się wielkiego strzelania z naszej strony.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2018, 10:45

wyczuwam max. 0:2. z drugiej strony nasi powinni pokazać złość za Real (i przed Madrytem) i "zrewanżować" się za pierwszy mecz, bo wygrać u siebie z Benevento tylko 2:1 to trochę wstyd.


Zablokowany