Serie A 17/18 (31): Benevento 2-4 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 09:50

szczypek pisze:
Bobby X pisze:Nikt nie zauważa na jak dennym poziomie jest cała liga. Szlagiery, które usypiają, wielkie derby z wynikami po 0:0 i tak dalej. Cały obraz włoskiej piłki zakłamuje ten nieszczęsny Juventus, odrodzony jak feniks z popiołów.
Przecież te szlagiery czy wielkie derby to mecze z udziałem tego nieszczęsnego, odrodzonego jak feniks z popiołów, Juventusu. To gra Juventusu usypia i tak dalej. Dlaczego zawsze tłumaczymy się przeciwnikami zamiast grać swoje tak dobrze, żeby przeciwników miażdżyć.

Jeżeli Juventus na arenie międzynarodowej jest wynikiem słabej Serie A dlaczego sami nie staramy się poprawić siebie, podnieść sobie tej poprzeczki wyżej?

Meczu nie oglądałem, zobaczyłem 2:2 i wiedziałem, że będzie wygrane.
Ależ mnie właśnie o to chodzi. I sam nie pojmuję dlaczego cała liga, cały futbol włoski nie robi nic żeby to poprawić. Raz na ruski rok zdarzy się fajny, ciekawy mecz w jednej kolejce bo większość sezonu to miał z mułem. Juventus jak widać od lat nic nie musi w Serie A bo ona podkłada się sama. W Europie to inna bajka. Według mnie to źle, że Juve znów wygra Scudetto, nic się nie zmieni. Byleby chociaż Wybitny Strateg odszedł.


:allegri: na śmietnik
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 11:16

Bobby X pisze: Reszta stawki to druga dziesiątka w Primera Division o Premiership nie wspomnę. Tak czasem się zastanawiam czy w tych dwóch ligach Juventus załapałby się chociaż do czołowej ósemki?
Myślę, że miałby problemy z utrzymaniem. Wiem, że dopiero co zostaliśmy boleśnie sprowadzeni na ziemię i że wciąż aspirujemy do absolutnego topu, ale nie popadajmy w skrajności.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 20:37

Też macie wrażenie, że Buffon nie wyciągnął by tego strzału co wyciągnął Szczęsny chwilę przed golem na 1:1?


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 08:28

Wojtek pisze:Też macie wrażenie, że Buffon nie wyciągnął by tego strzału co wyciągnął Szczęsny chwilę przed golem na 1:1?
też o tym myślałem, to była kapitalna obrona, ale dziś na pewno Buffon zagra he mam wrażenie, że Buffon już nie wyjmie takich piłek wręcz nie do wyjęcia, Szczęsny jest w stanie to zrobić.


Zablokowany