LM 17/18 (1/4) : JUVENTUS F.C 0-3 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:00

Ja się cieszę, że Matuidi nie będzie nas męczył swoim bezpłciowym bieganiem. Nie wiem jak to wypali ale Max wie co robi


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:03

Czuje leciutki gwałcik na Juve w środkowej strefie boiska, taki bardzo leciutki, coś jak filmy z Sashą i 50 murzynami.

Casemiro, Kroos, Modric; Isco, a za nimi będzie kroczył Khedira :shock:
Na 30 metrze już będzie wesoło
MRN pisze:Ja się cieszę, że Matuidi nie będzie nas męczył swoim bezpłciowym bieganiem. Nie wiem jak to wypali ale Max wie co robi
Jest chaotyczny, ale przynajmniej doskakuje do rywala, Niemiec jest obserwatorem. Oby ostatni sezon
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2018, 20:09 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:08

albertcamus pisze:
Piotr Juvefan pisze:
albertcamus pisze:Oficjalnie z UEFA.com

Gigi - MDS, BARZE, Kielon, ASA - D. COSTA, BENTANCUR, KHEDIRA, A. SANDRO - IGŁA, DYBALA
4-4-2 jednak :prochno:
Juve zarzeka się, że to stare dobre 4-2-3-1, Uefa w ogóle się gubi w rozpiskach, ale może właśnie to wyglądać 4-4-2
Racja to jest na pewno 4-2-3-1 ale na boisku będzie to wyglądać zapewne inaczej może 5-4-1 może 7-2-1 ważne tylko,żeby nie przegrać a remis taki jak z Totkami będzie w Madrycie o wiele trudniej odrobić.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:15

Widzę mecz się jeszcze nie zaczął, a tu już podsumowania :lol:
Cobra pisze:Gdzieś dzisiaj wyczytałem, że Ronaldo zdobył z nami 7 bramek w 5u meczach, w których oddał 8 (sic!) celnych strzałów.
Weź Ty się Buffon zepnij, co?
Gdyby tylko tak prześledzić skuteczności Ronaldo przeciwko innym zespołom to proporcja była by podobna. Nie ma w tym nic dziwnego.
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2018, 20:19 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:16

Ufam Maksowi, ale obawiam się tych najbardziej doświadczonych czyli Buffona i Barzagliego. Wiem, że i tak nie było szans na Szczęsnego, ale przy całym szacunku do Gigiego- jest w słabszej dyspozycji. Tak jak gazety wspominały coś o Ruganim, tak znów mamy zachowawczo Andreę. Nie będę przypominał jak zaprezentował się w meczu z Totkami, chyba każdy się ze mną zgodzi, że nie jest to już ten bezbłędny profesor. Nie oceniam tylko na podstawie Bianconerich, ale też kadry Włoch- mam wrażenie, że ci najbardziej doświadczeni, gubią się najczęściej wtedy, kiedy potrzebny jest przykład z ich strony. Obym się mylił, ale wolałbym miło zaskoczyć się Ruganim niż zawieść Barzaglim- a ostatnio często się to jemu przytrafia.

Oczywiście zaraz jakiś forumowy ekspert zaliczy mnie do forumowych narzekaczy, chociaż jest to moja pierwsza uwaga co do składu przed meczem. Jak wspomniałem, ufam Maksowi i mam nadzieję, że moje troski są bezpodstawne.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:18

Będzie wybijanie piłki na oślep i liczenie, że Dybala lub Igła coś zrobią ale z przodu tej dwójce będzie ciężko. CR7 już się rozgrzewa i nastawia celowniki :D
Ale ku naszej radości przegra ;)


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:18

Kurczę coś mam złe przeczucia przed tym meczem:https://www.youtube.com/watch?v=2h7Ff2FibJM

Obym się mylił Forza Juve!


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:19

Hołek pisze:Ufam Maksowi, ale obawiam się tych najbardziej doświadczonych czyli Buffona i Barzagliego. Wiem, że i tak nie było szans na Szczęsnego, ale przy całym szacunku do Gigiego- jest w słabszej dyspozycji. Tak jak gazety wspominały coś o Ruganim, tak znów mamy zachowawczo Andreę. Nie będę przypominał jak zaprezentował się w meczu z Totkami, chyba każdy się ze mną zgodzi, że nie jest to już ten bezbłędny profesor. Nie oceniam tylko na podstawie Bianconerich, ale też kadry Włoch- mam wrażenie, że ci najbardziej doświadczeni, gubią się najczęściej wtedy, kiedy potrzebny jest przykład z ich strony. Obym się mylił, ale wolałbym miło zaskoczyć się Ruganim niż zawieść Barzaglim- a ostatnio często się to jemu przytrafia.

Oczywiście zaraz jakiś forumowy ekspert zaliczy mnie do forumowych narzekaczy, chociaż jest to moja pierwsza uwaga co do składu przed meczem. Jak wspomniałem, ufam Maksowi i mam nadzieję, że moje troski są bezpodstawne.
Jestem podobnego zdania, ale jeżeli chodzi o środek pola to wolałbym dzisiaj tam widzieć Markiza niż Bentacura, młody się jeszcze pali, prawie w każdym meczu łapie głupie żółtko swoimi wślizgami, oby się dzisiaj na tym nie przejechał.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:23

Hed pisze:
Hołek pisze:Ufam Maksowi, ale obawiam się tych najbardziej doświadczonych czyli Buffona i Barzagliego. Wiem, że i tak nie było szans na Szczęsnego, ale przy całym szacunku do Gigiego- jest w słabszej dyspozycji. Tak jak gazety wspominały coś o Ruganim, tak znów mamy zachowawczo Andreę. Nie będę przypominał jak zaprezentował się w meczu z Totkami, chyba każdy się ze mną zgodzi, że nie jest to już ten bezbłędny profesor. Nie oceniam tylko na podstawie Bianconerich, ale też kadry Włoch- mam wrażenie, że ci najbardziej doświadczeni, gubią się najczęściej wtedy, kiedy potrzebny jest przykład z ich strony. Obym się mylił, ale wolałbym miło zaskoczyć się Ruganim niż zawieść Barzaglim- a ostatnio często się to jemu przytrafia.

Oczywiście zaraz jakiś forumowy ekspert zaliczy mnie do forumowych narzekaczy, chociaż jest to moja pierwsza uwaga co do składu przed meczem. Jak wspomniałem, ufam Maksowi i mam nadzieję, że moje troski są bezpodstawne.
Jestem podobnego zdania, ale jeżeli chodzi o środek pola to wolałbym dzisiaj tam widzieć Markiza niż Bentacura, młody się jeszcze pali, prawie w każdym meczu łapie głupie żółtko swoimi wślizgami, oby się dzisiaj na tym nie przejechał.
Celna uwaga z Bentancurem, ma chłopak gorącą głowę co by nie mówić. A co do Barzagliego i Buffona to liczę właśnie,że u siebie stara gwardia nie zawiedzie ;)


Obrazek
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:27

Hed pisze:
Hołek pisze:Ufam Maksowi, ale obawiam się tych najbardziej doświadczonych czyli Buffona i Barzagliego. Wiem, że i tak nie było szans na Szczęsnego, ale przy całym szacunku do Gigiego- jest w słabszej dyspozycji. Tak jak gazety wspominały coś o Ruganim, tak znów mamy zachowawczo Andreę. Nie będę przypominał jak zaprezentował się w meczu z Totkami, chyba każdy się ze mną zgodzi, że nie jest to już ten bezbłędny profesor. Nie oceniam tylko na podstawie Bianconerich, ale też kadry Włoch- mam wrażenie, że ci najbardziej doświadczeni, gubią się najczęściej wtedy, kiedy potrzebny jest przykład z ich strony. Obym się mylił, ale wolałbym miło zaskoczyć się Ruganim niż zawieść Barzaglim- a ostatnio często się to jemu przytrafia.

Oczywiście zaraz jakiś forumowy ekspert zaliczy mnie do forumowych narzekaczy, chociaż jest to moja pierwsza uwaga co do składu przed meczem. Jak wspomniałem, ufam Maksowi i mam nadzieję, że moje troski są bezpodstawne.
Jestem podobnego zdania, ale jeżeli chodzi o środek pola to wolałbym dzisiaj tam widzieć Markiza niż Bentacura, młody się jeszcze pali, prawie w każdym meczu łapie głupie żółtko swoimi wślizgami, oby się dzisiaj na tym nie przejechał.
Zgadzam się też co do Markiza i Bentacura. Najdziwniejsze jest to, że jak już Claudio zagra to nie robi jakichś błędów. Tym bardziej w fazie defensywnej, także nie wiem dlaczego jest na marginesie.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:27

Czyim sprzymierzeńcem jest deszcz??


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:28

Matko oby Allegri miał rację,ale ten skład mi się średnio podoba ::/:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:34

Indywidualnie na pewno Real ma dużo mocniejszy skład, tu nie ma co się czarować, mam obawy co do Bentacura, ale liczę że Max wie co robi. Real identycznym składem jak 10miesięcy temu...ałłł...

Wierzę w ten zespół.

FJ!


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:38

Ostatnim razem jak Bentancur wyszedł w podstawie na LM to przegraliśmy 0-3 :prochno: Głupie jest to, że z takimi Beneventami Bentancur się nie ogrywa, a na taki Real wychodzi w podstawie, bo nie ma innych opcji.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 20:41

Kurde też mi się średnio podoba te zestawienia Bentancura i Khediry z tymi armatami pomocy z Realu :roll: boję się że będziemy bezsensownie wybijać z obrony do ataku z pominięciem pomocy. Jak przegramy walkę o środek to przegramy wszystko, ale Allegri już nie raz pokazywał że wie lepiej od wszystkich, mam nadzieję że tak będzie i tym razem.

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Zablokowany