LM 17/18 (1/4) : JUVENTUS F.C 0-3 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:40

Do czego to doszło żeby nie było po co jechać na rewanż. :facepalm:
Proponuję sprowadzić Zizu i zostawić Maxa na drugiego trenera, może się nauczy fachu od szkoleniowca z najwyższej półki. Brzmi jak szydera ale jeśli się dwa alta z rzędu dostaje identyczne bęcki to znak, że czas na zajęcia wyrównawcze. Ewentualnie niech chłop szlifuje swoje siermiężne rzemiosło na Wyspach. Cały sezon gówno-piłki skwitowany w taki sposób. :confused:


calma calma
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:40

dajcie spokój, bo żaden trener nie osiągnąłby więcej niż Max, z tymi ofiarami losu...szkoda tylko Gigiego, że nie zmienił w porę klubu, bo miałby kilka uszatków na koncie...[*]


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:40

Real to nie Tottenham.

Cardiff 2.0


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:40

Szkoda...mi po prostu żal naszych chłopaków, przegraliśmy zasłużenie. Real jest lepszy i tyle. Szkoda bo graliśmy fajnie.
Kurde ciężko coś powiedzieć, chciałbym żeby Zizu kiedyś siadł na naszej ławie, mając do dyspozycji też taki skład jak dzisiaj Real.


Nawet nie jestem zły dzisiaj. Ten cykl się po prostu skończył, Maxiu było miło ale dajmy szanse innym.

CO jest stałe i nie zmienne?

Kurde kocham ten klub jak cholera i zawsze będę z NIM.

FORZA JUVE!!! :juve: :juve:


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:41

Przejechałem 220km w 2 godziny, żeby obejrzeć ten mecz. Nie było warto...
Dybala, Chiellini i Barzagli :ahsisi: ...

Trzeba spiąc dupę na ligę i puchar, bo po takiej klęsce to wszystko może się posypać.
Jestem bardzo ciekaw wypowiedzi pomeczowych.

Jak do przerwy na Bernabeu będzie 0:2, to kto wie...? Ramos nie zagra, Dybala nie zagra, wszystko jest możliwe. Niestety Del Piero też nie zagra. Zresztą co ja piszę.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:41

Lypsky pisze:Mam nadzieję, że ten mecz będzie końcem pewnego cyklu.
Allegri powinien sam zrezygnować po sezonie, podobnie jak Buffon i Barzagli. Dybala na sprzedaż, nie mam co dotego żadny wątpliwości. To samo Alex Sandro.
ten mecz jest kontynuacja cyklu, a nie jakimś końcem.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:43

W takich spotkaniach poznaje się wartość drużyny i poszczególnych zawodników. Z całą świadomością i wielką przykrością muszę stwierdzić, że nie chcę aby Buffon kontynuował karierę. Chcę nowego kapitana w przyszłym sezonie. Nie potrzeba nam kapitana pogodzonego z porażką.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:43

Hołek pisze:
Osgiliath pisze:A co ma Allegro zrobić? To nie wina trenera, że jeszcze odstajemy drużyno i nie mamy indywidualności. (Marotta, tylko spróbuj sprzedać Sandro)
Akurat Sandro to po takim sezonie bym sprzedał. Chyba kosmici mu talent ukradli bo ja nie rozumiem jak można taki regres zrobić.

Obawiałem się o naszych oldboyów i miałem rację. Przy wszystkich bramkach dołożyli swoją cegięłkę.
Tak właśnie jest, co do Bentacura tak samo, bedzie z chlopca pozytek ale nie teraz. CO do reszty? Kurde no.... Barza i Gigi, to juz wasz czas.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:43

A Dani Alves siedzi i się śmieje pobierając kosmiczną kasę w PSG.


wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:43

DNA , mistrzowie i inne tego typu pierdoły.
Ta drużyna nie ma jaj ani zawodników którzy brali by grę na siebie.
Jak się buduje drużynę ze skrzydłami na bokach MDS i ASA to :bravo:
Taka gra jest przez cały sezon.
Nie będę pisał allagriout bo kto go niby ma zastąpić.
Tą drużynę trzeba dofinansować a nie kupował półśrodki.
Na SA już to pomału przestaje pomagać.
Co zrobić :angry:


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:43

Nawet nie chcę mi się komentować gry poszczególnych graczy, ale przegrać na własnym stadionie z Realem 0-3 to się naprawdę drużyna postarała. Niestety ale Max znowu przekombinował mecz, jak to on, albo coś genialnego wymyśli i jakoś wygrywamy, albo spierdzieli na całej linii i dostajemy tęgie lanie.
No ale przecież liga jest najważniejsza to nie ma co się przejmować choćbyśmy dziś z 0-10 dostali....


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:44

Zostaliśmy zerżnięci w kakao bez mydła i bardzo dobrze bo najwyższa pora zrobić małe przewietrzenie szatni. Z takimi zawodnikami jak Barza, Buffon, Sandro niczego nie osiągniemy. Buffon już powinien zejść ze sceny bo naprawdę mamy lepszego od niego następcę. Nie chodzi o to, że Wojtuś jest Polakiem bo ja Polakom nie kibicuje i nie oglądam meczów Polski ale Sczęsny jest po prostu lepszy. Dybalę oddać jak najszybciej, podobnie jak parodystę Sandro i te pieniądze przeznaczyć na konkretnych zawodników, którzy będą chcieli tutaj grac a nie się wybić. Dybala dwa wolne w wymarzonych strefach i zero zagrożenia a Ronaldo przy naszej obronie zrobił sobie trening strzelecki i w rewanżu poprawi swój bilans. Ten facet strzelił nam w 6 meczach 9 bramek i mimo wszystko jest to kompromitacja. Na rewanż już nie muszą jechać, niech skupią się na dwóch pozostałych celach. Powtórka z Cardiff, zero wniosków, zero ambicji i nadstawianie dupy. W pierwszej połowie jeszcze co nieco było ale druga to już proszenie o jak najniższy wymiar kary. Ładne zachowanie kibiców w stosunku do Ronaldo, chłop zasłużył na aplauz bo to po prostu nadpiłkarz.


Obrazek
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:44

Brawo Juve !

Jesteśmy dumni Juventus jesteśmy dumni.

Super mecz, naprawdę Khedira, Bentancur dali radę. Zespół zagra bardzo dobrze do czerwonej kartki Dybali.
Mieliśmy dużego pecha nic nie chciało wpaść. A tak ręka w polu karnym Realu... daje wszystko, że w durgą stornę był by karny dla Realu.

Czekam aż ten Realik dostanie wreszcie baty od Barcy, Bo z PSG nic nie grają i grają dalej, dziś też tylko czekali na Ronaldo.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:45

Może w końcu EuroMax da pograć Ruganiemu w rewanżu. Wystawienie Barzagliego to była kompletna głupota.

Dybala miał dwie świetne okazję (rzuty wolne) na wyrównanie wyniku. W Serie A strzela z zamkniętymi oczami a tutaj wszystko w mur. Chłopak pod Maxem już nie wskoczy na wyższy poziom.

Potrzebne jest konkretne przewietrzenie kadry - mam nadzieję , że ten mecz uświadomił to Zarządowi.


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:45

Real przyjechał jak po swoje, bo tylko to im pozostało w tym sezonie. I to było widać. Nasi mają z tyłu głowy Cardiff, mają z tyłu głowy, że liderują w Serie A i pewnie zdobędą Mistrza, dodatkowo pewnie PW. Po co więcej, jeśli ta drużyna mentalnie nie jest w stanie przeskoczyć pewnych standardów? Jesteśmy kadrowo słabsi niż rok temu, to czego tu się można było spodziewać? Może nieco bardziej wyrównanego dwumeczu, a po dzisiejszym możemy nie jechać na rewanż wcale.

Brawo dla Realu, dla Krystyny za przewrotkę i piękne zachowanie naszych kibiców, którzy klaskali niczym kibice Realu Alexowi Del Piero, gdy ten schodził z murawy na Santiago Bernabeu :bravo:
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2018, 22:48 przez WhySoSerious?, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany