LM 17/18 (1/4) : JUVENTUS F.C 0-3 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:36

Kolejne Cardiff. Jesteśmy drużyną z najmniejszymi jajami, czy istnieje jeszcze jakiś zespół który przy 0-2 zamiast spróbować odwrócić losy dwumeczu to spuszcza głowę i daje się zlać jeszcze bardziej? Jesteśmy ewenementem :hellyes:
Zero woli walki, zero charakteru. I ten Buffon który przy strzałach już nawet się nie rzuca tylko patrzy czy wpadnie, nie psuj nam swojej legendy mistrzu i odejdź. Dzisiaj już utwierdziłem się w przekonaniu, że jednak mają rację ci którzy stawiają Wojtka wyżej.

Można przegrać ok, Real to lepsza drużyna, ale żeby tak się poddawać bo jest 2-0? WSTYD.
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2018, 22:37 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:36

Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr, wiosna! :whistle:


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:36

Czy ktoś jest zdziwiony? Ale tak autentycznie?


Fawek

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2017
Posty: 11
Rejestracja: 02 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:36

Sila Spokoju pisze: Sędzia - dzisiaj przesadził (zresztą jak zwykle w LM nie mam szczęścia do sędziujących), ale nie ma co szukać winy akurat w nim, bo mieliśmy sytuacje, które powinniśmy wykorzystać.
Że co??
W którym momencie sędzia przesadził?


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:37

A co ma Allegro zrobić? To nie wina trenera, że jeszcze odstajemy drużyno i nie mamy indywidualności. (Marotta, tylko spróbuj sprzedać Sandro)

Dybala, nie strzymał ciśnienia. Nie przedłużajcie kontraktu Buffonowi i Barzy.

Co najlepsze - graliśmy dobrze, mieliśmy okazje a brami strzelał Real. Przynajmniej wiem, jak czuje się 90% serie a w meczu z nami.

Przynajmniej będziemy mogli skupić się już tylko na Serie A. Szkoda, ale cóż - przeczuwałem. Z drugiej strony lepiej odpaść teraz, niż przeżywać znowu męki w finale.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:38

Ale można się pomylić pisząc post po pierwszej połowie. Ogromne brawa dla Realu, bo rozłożyli nas po prostu na łopatki. Ta przewrotka Ronaldo to bramka sezonu. Szkoda tylko, że strzelona nam, a na dodatek szkoda, że podarowana przez naszych dwóch weteranów. Dybali chyba odcięło prąd, pachniało czerwoną kartką i dostał ją zasłużenie. Pozostaje się skupić na Serie A i CI.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:38

Przegrac dwu mecz z Realem ok ale zeby bylo 0-3 u siebie i kupa szczescia bo moglo byc duzo gorzej!
Spotkanie znow przegralismy mentalnie i w szatni skoro za szybko stracilismy gola ktore ulatwilo zadanie Realowi.
Dybala pokazal ze ma slaba psychika i nie jest w stanie zagrac na wysokiego poziomu z takiemi rywalami.
Szkoda ze Bentencur nie gra za czesto bo pokazal ze jest waleczny.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:39

Uff świetny mecz! Uśpiliśmy czujność rywala i teraz na wyjeździe wypunktujemy Real 4-5:0 :rotfl: Od początku sezonu nie gramy nic i tylko ślepy nie widzi, że Max nie ma pomysłu na grę. Biadolenie o tym, że Maxa bronią wyniki to krótko wzroczność..


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:39

Przereklamowany Dybała. Bezjajeczny i niewidoczny Higuain. Jeździec bez głowy Costa. Kosmiczny babol Chielliniego. Oto obraz Juve AD 2018.

Czym tu się podniecać? Ta drużyna umie wyszarpać 3pkt drużynom na poziomie EL vide Lazio. Z drużynami z topu kończy się sromotnych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Juve wygra CL, ale nie w tej epoce. Może za jakieś 10 lat. Póki co nie ma na to szans.


FORZA JUVENTUS !!!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:39

Fawek pisze:
Sila Spokoju pisze: Sędzia - dzisiaj przesadził (zresztą jak zwykle w LM nie mam szczęścia do sędziujących), ale nie ma co szukać winy akurat w nim, bo mieliśmy sytuacje, które powinniśmy wykorzystać.
Że co??
W którym momencie sędzia przesadził?
Nie wiem, może przelewa się przeze mnie czara goryczy, ale miałem wrażenie, że z każdą akcją chciał nas jeszcze bardziej poddusić. Nie bierz tego do siebie, napisałem że sędzia nie jest winny i nie obarczam go przegraną, ale mógł podyktować karnego (na ręce) i mógł nie wyrzucać Dybali.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:39

Scenariusz jak z Cardiff. Gol Realu, pozniej niezla gra Juve w 1 połowie a po przerwie szybkie nokauty od Realu. Deja vu.
Niestety, ale pewien cykl dobiegl konca. Buffon, Barzagli, Dybala, Khedira, Mandzukic, Lichsteiner powinni po sezonie pożegnac sie z klubem natychmiastowo. Allegri chyba też juz stracil pomysl na ta druzyne.
Potrzebujemy na gwałt 2 albo i trzech srodkowych pomocnikow, prawego obronce i kogos do rotacji w przodzie formacji. Środkowy obronca rowniez mile widziany, nie wyobrazam sobie by 80-letni Barzagli w przyszlym sezonie na tym etapie znów scigal sie z Asensiami czy Neymarami.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:39

Baliśmy się żeby Bentancur nie dostał czerwa, a tu Dybala takie coś odwalił...Dramat jakiś.
Dla Kielona bura za gola na 0:2, dramat jakiś.

Real miał masę szczęścia dzisiaj.

Fajnie, że w tym roku nie przegramy finału.

FINO ALLA FINE.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:39

Osgiliath pisze:A co ma Allegro zrobić?
Podpiąć pada i grać Chiellinim tak żeby ten nie robił idiotycznych błędów. No przecież to oczywiste, że była to wina Maxa :prochno:


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:39

Osgiliath pisze:A co ma Allegro zrobić? To nie wina trenera, że jeszcze odstajemy drużyno i nie mamy indywidualności. (Marotta, tylko spróbuj sprzedać Sandro)
Akurat Sandro to po takim sezonie bym sprzedał. Chyba kosmici mu talent ukradli bo ja nie rozumiem jak można taki regres zrobić.

Obawiałem się o naszych oldboyów i miałem rację. Przy wszystkich bramkach dołożyli swoją cegięłkę.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 22:39

kacek_ pisze:Czy ktoś jest zdziwiony? Ale tak autentycznie?
Heh.. liczyli na remis


Zablokowany