LM 17/18 (1/4) : JUVENTUS F.C 0-3 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
dominikowaty

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2014
Posty: 204
Rejestracja: 06 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2018, 23:58

Allegri na ostatnim treningu testował 4-3-3 z Ruganim i Bentancurem. Zobaczymy czy jutro obaj wybiegną na boisko o 20:45.


PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 00:58

DonPatch pisze:Mam nadzieję na Markiza w podstawie. Tylko zwycięstwo! :hellyes:
Oby!
Ciężkie spotkanie przed nami, ale może to będzie ten MOMENT? Jak z Barceloną w ubiegłym sezonie?


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 01:26

dominikowaty pisze:Allegri na ostatnim treningu testował 4-3-3 z Ruganim i Bentancurem. Zobaczymy czy jutro obaj wybiegną na boisko o 20:45.
To znaczy, obrona bedzie wygladala tak: Alex Sandro/Asamoah, Chiellini, Rugani, Barzagli?

Czyli to nie jest raczej klasyczne 433, ale raczej 352 przechodzące w 433 i to jest niezly pomysl na Real. To znaczy, osobiscie zagralbym 343, ale ja jestem tylko i wylacznie januszem z Juvepoland :prochno:.

Boje sie tego meczu, zwlaszcza ze ostatnie nasze spotkanie z Realem skonczylo sie bardzo, bardzo zle. Jesli mialbym obstawiac na chlodno, to pachnie mi tutaj jakimś wysokim remisem (np. 2:2) albo porażką. Nie podoba mi się nasza gra w ostatnich tygodniach i albo faktycznie zacznie się ta mityczna wiosna i zagramy w koncu na poziomie albo Real po prostu przejdzie dalej.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 07:09

Mimo, że Mattia niepewny to wolałbym zaryzykować z nim niż z Barzaglim na prawej stronie, ustawienie z trójką w obronie na Real to chyba też nienajlepszy pomysł. W tym meczu w miejsce Pjanicia wystawiłbym Marchisio, a nie Bentancura bo to raczej mecz zbyt dużego kalibru dla niego. Oczywiście liczę na dobry występ Claudio, Bentancur mimo że dobrze prognozuje to jednak jeszcze dużo pracy przed nim. Powinien za to dostawać więcej szans w lidze. Niemniej znając Allegriego, to Marchisio zacznie na ławce.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 11:17

Canal+ dzisiaj stawia wyżej mecz Sevilla-Bayern od naszego :rotfl: Dramat.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 11:34

Wojtek pisze:Canal+ dzisiaj stawia wyżej mecz Sevilla-Bayern od naszego :rotfl: Dramat.
jak Juve wygrywa, sprawia niespodziankę, to zawsze to mniej osób obejrzy :D


RoyM

Bawarczyk
Bawarczyk
Rejestracja: 22 lutego 2016
Posty: 69
Rejestracja: 22 lutego 2016

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 11:37

Macie mecz na nsport, nir znam sie na kablowkach i ofertach, ale to chyba bez roznicy na ktorym kanale. chyba ze pakiety canal+ w innyvh kablowkach nie zawieraja nsport to wtedy faktycznie smieszna decyzja.

co do meczu to skopcie Realowi dupsko.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 11:47

jakku1 pisze:
dominikowaty pisze:Allegri na ostatnim treningu testował 4-3-3 z Ruganim i Bentancurem. Zobaczymy czy jutro obaj wybiegną na boisko o 20:45.
To znaczy, obrona bedzie wygladala tak: Alex Sandro/Asamoah, Chiellini, Rugani, Barzagli?
Dlaczego? Przecież może być zarówno: MDS, Kielon, Rugani, Sandro.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 12:15

W końcu w Bayernie Lewy więc... Canal postawił na rodaka.

Co do naszego meczu...uff...nie mam pojęcia czego się spodziewać, chociaż myślę że będzie to podobnie wyglądało do tego meczu z Milanem. Mam kiepskie przeczucia, oby to był dobry omen. Liczę na Coste i Dybale.

FJ!

P.s Jedziemy po swoje.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 12:23

Też mnie dzisiaj najbardziej rozbawiło, że naszego meczu nie ma na Canal Plus :D w sumie powinienem się cieszyć bo akurat Nsport w pakiecie mam a LM musiałem oglądać przez canal plus sport online, ale jedyne co mnie denerwuje to jakość dźwięku na Nsport która jest słaba. No cóż - będzie trzeba dać głośniej pudło na szafce i jazda :D przynajmniej dwa mecze Juve w LM w tv będą na pewno :D co do samego meczu to podchodzę ze spokojem, ale mam nadzieję że panowie tyłki zepną mimo wszystko. Do usłyszenia wieczorem i FORZA JUVE !!!


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 12:26

Abstrahując już od naszego ustawienia i graczy czyli elementów,które w trakcie gry można zmienić musimy wejść w ten mecz z odpowiednim nastawieniem i to nam da zwycięstwo.

Czuję,że wygramy 2-1. Taki wynik mi po głowie chodzi cały czas.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 12:30

albertcamus pisze:
jakku1 pisze:
dominikowaty pisze:Allegri na ostatnim treningu testował 4-3-3 z Ruganim i Bentancurem. Zobaczymy czy jutro obaj wybiegną na boisko o 20:45.
To znaczy, obrona bedzie wygladala tak: Alex Sandro/Asamoah, Chiellini, Rugani, Barzagli?
Dlaczego? Przecież może być zarówno: MDS, Kielon, Rugani, Sandro.
Nie no, jasne ze tak moze byc ;-).

Niemniej, jesli to bedzie Barzagli-Rugani-Chiellini-Alex Sandro to pewnie bedziemy plynnie przechodzic w trakcie meczu z 352 do 433.

Komentarze kibiców Realu przed tym meczem są wyjątkowo buńczuczne ;/.

Edycja: Chociaz ostatnie plotki sa takie, ze zagramy w klasycznym 433: Buffon; De Sciglio, Rugani, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Bentancur, Matuidi; Douglas Costa, Dybala; Higuain.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 12:45

Mecz w ktorym detale zrobia roznica.
Kontuzja, czerwona kartka, jedenastka czy indywidualne blad obroncow badz bramkarza.
Juventus nie moze tak zagrac rezykujac ze nie bedzie po co jechac na Bernabeo, wiec bedzie to spotkanie taktyczne i liczynia na blysk pilkarza ktore zrobi roznica (Dybala, Higuian, przed wszystkim).
Juventus awansowalo i pokonalo Tottenham dzieki doswiadczenie i dobrych zmian. Przeciwko Realu to krolewce maja przewaga jesli chodzi o doswiadczenie oraz duzo lepsza lawka ktora moze zrobic roznica.
Allegri musi wycignac wnioski z porazka z Cardiff i odpowiednio ustawic druzyna i znow dobrze trafic z zmianami.
Stawiam na bramkowy remis.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 12:53

RoyM pisze:Macie mecz na nsport, nir znam sie na kablowkach i ofertach, ale to chyba bez roznicy na ktorym kanale. chyba ze pakiety canal+ w innyvh kablowkach nie zawieraja nsport to wtedy faktycznie smieszna decyzja.

co do meczu to skopcie Realowi dupsko.

ja mam w kablówce nc+ i bardzo się cieszę, że taką decyzję podjęto :hellyes:

Postaramy się, do zobaczenia w finale.

Btw. kurs całkiem niezły, stawiać na Juventus oszczędności życia? :prochno:


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 13:16

jakku1 pisze:
albertcamus pisze:
jakku1 pisze:To znaczy, obrona bedzie wygladala tak: Alex Sandro/Asamoah, Chiellini, Rugani, Barzagli?
Dlaczego? Przecież może być zarówno: MDS, Kielon, Rugani, Sandro.
Nie no, jasne ze tak moze byc ;-).

Niemniej, jesli to bedzie Barzagli-Rugani-Chiellini-Alex Sandro to pewnie bedziemy plynnie przechodzic w trakcie meczu z 352 do 433.

Komentarze kibiców Realu przed tym meczem są wyjątkowo buńczuczne ;/.

Edycja: Chociaz ostatnie plotki sa takie, ze zagramy w klasycznym 433: Buffon; De Sciglio, Rugani, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Bentancur, Matuidi; Douglas Costa, Dybala; Higuain.
Skład prawie idealny, ale prawie, bo musi zagrać Marchisio, inaczej bez żadnego rozgrywającego nie widzę szans na jakąkolwiek walkę w środku pola, gdzie i tak stoimy na straconej pozycji. Bentancur tak jak ktoś już tu wcześniej napisał lepiej odbiera, natomiast rozgrywający na razie póki co z niego żaden.

Co do transmisji boję się, że za tydzień w środę również TVP pójdzie drogą NC+ i pokażą Bayern, zamiast prawdziwego hitu dnia, bo przecież ważniejszy Robert :mad2: , ale obym się mylił.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Zablokowany