Serie A 17/18 (30): JUVENTUS F.C 3-1 A.C Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 21:45

Gattuso nauczyl grac Milan w kilka miesięcy, My dalej nie wiemy jak wyjsc z wlasnej polowy... Moze od razu dac im puchar po tym meczu- po co dwa razy patrzec na to samo..


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 21:46

Nie srajcie pod siebie, z całym szacunkiem dla Milanu, ale z kimkolwiek byśmy dziś nie grali to prawdziwy mecz jest dopiero we wtorek. Stawiam, że nasi remis biorą w ciemno, a jak ukulamy coś więcej to będzie ok. Co do Lichtsteinera na boku to wiadomo, że odpoczywa De Sciglio właśnie na Real. W barwach królewskich dziś odpoczywali Ronaldo, Marcelo, Carvajal, Kroos, Ramos, a po godzinie gry zszedł Modrić i Casemiro. Królewscy walczą już tylko o Ligę Mistrzów i wszystko stawiają na starcie z nami.

Mnie nasza gra na 2 biegu wcale nie dziwi. Nawet jeśli mielibyśmy przegrywać to nie spodziewam się mega ofensywnych zmian i oblężenia bramki Donnarummy. I szczerze? Wcale mnie takie podejście nie dziwi. Gdybyśmy dziś wygrali nawet 10-0 to dla każdego kibica, a także piłkarza czy działacza Juve najważniejszy jest dwumecz z Realem.
Ostatnio zmieniony 31 marca 2018, 21:47 przez koki90, łącznie zmieniany 2 razy.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 21:47

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Piotr Juvefan pisze:Wreszcie poczułem emocje w tej lidze i godnego rywala. !
To nie Milan jest godnym rywalem, to my gramy fatalnie - są takim samym naszym godnym rywalem jak SPAL w poprzedniej kolejce. To nie Milan przełomu lat 80/90, ani początku 21 wieku.
ani Juventus za Bońka i Lippiego :facepalm:

Rywalizacja tych dwóch drużyn to wisienka we Włoszech.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 21:48

koki90 pisze:Mnie nasza gra na 2 biegu wcale nie dziwi. Nawet jeśli mielibyśmy przegrywać to nie spodziewam się mega ofensywnych zmian i oblężenia bramki Donnarummy.
Problem polega tylko na tym, że my cały sezon gramy na drugim biegu i nie zanosi się, byśmy mieli w końcu wskoczyć na wyższy.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 21:48

Mati1990 pisze: Nie chce być złym prorokiem, ale ja tu nie widzę w ogóle zgrania, a jest już kwiecień, we wtorek zagramy bez Pjanica i Benatii, średnio to widzę... :roll:
Akurat absencje Pjanica i Benatii paradoksalnie mogą nam wyjść na korzyść, bo Marokańczyk po serii świetnych spotkań ostatnio jest jakiś mniej pewny. Natomiast Miralem przypomina Pirlo z ostatniego sezonu w Juve. Bośniak zupełnie nie bierze się za reżyserowanie naszej gry, podaje do najbliższego zawodnika i często do tyłu, a o dokładności wielu podań to już nie będę nawet wspominać. Na chwilę obecną, to Pjanić stwarza zagrożenie tylko uderzając rzuty wolne, a to trochę zbyt mało jak na podstawowego zawodnika Juventusu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 21:49

jest Costa kil him :D


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 21:49

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 22:39

Sami MVP, jak zwykle zamyka usta krytykom :smile:

90 minut cierpienia z Realem zapowiada się emocjonująco :roll:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 22:39

Piękne oranko :D


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 22:40

Stało się co miało stać :smile:

Brawa dla Milanu super mecz do 60 minuty,ale po wejściu Cuadrado istniała już tylko jedna drużyna :juve:

Cuadrado jak mi Ciebie brakowało :koszulka:


Obrazek
Vego

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 22:40

Gracz który pomimo, że jest jednym z nagorszych zawodników w Juve(statystyki tragiczne) gra prawie wszystkie mecze. 80% użytkowników nie widzi go w kadrze, a gość wygrywa nam spotkanie niczym Messi, szkoda tylko że takie akcje zdażają mu sie raz na 3 miesiące.

Przejście na 334 i kompletnie inna drużyna, Barza dziś najgorzej(gdyby nie nasz niemiecki Messi) zwalił przy kryciu Bonu.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 22:41

Nawet trochę szkoda tego trzeciego gola, milaiści ine będa tak stękać, że byli lepsi, zasłużyli na zwycięstwo i wrócili. :prochno:

W jednym przekonaniu mnie ten mecz utwierdził - wyjście z francuskim Sturaro na Real to będzie bardzo gruby błąd.


calma calma
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 22:42

Mamy 3 pkty, odskakujemy na 4 pkt Napoli, super, tylko niech ta drużyna zacznie grać w końcu na miarę swoich możliwości, bo ją na to stać. A tak to dostajemy tylko krótkie przebłyski tych możliwości, które na całe szczęście wystarczają nam przeważnie do zwycięstw, ale stać nas na wiele więcej, tylko trzeba zmienić myślenie.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 22:43

Druga połowa to sztos! Emocje za emocje. Każdy mógł krytykować pierwszą, bo było za co. Ja miałem dość jak na boisku został Khedira zamiast Pjanicia, który nie zagra z Realem. A to co się stało potem :bravo: Costa to dobry dych drużyny gdy jest na boisku i bramka Cuadrado po tej dziwnej nieobecności!
4 +


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 22:43

Pluto pisze:Porównanie Khediry i Matuidiego to fantastyczne zobrazowanie powiedzenia, że w futbolu lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Najtrafniejsze zobrazowanie dzisiejszego spotkania. :ok:


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany