Serie A 17/18 (29): SPAL 2013 0-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:43

No to macie Panowie geniusz Allegriego, to było pewne, że w końcu te punkty stracimy, bo ile można jechać tylko na szczęściu. Żeby nam tylko na koniec te stracone punkty bokiem nie wyszły. Drużyna ze strefy spadkowej, więc trzeba wyciągnąć rękę do Napoli i stracić punkty. Pjanić niech w końcu usiądzie na ławce, bo mimo że go lubię to ostatnio nie da się na niego patrzeć. Jeszcze tylko brakuje żeby Chiellini wyleciał na Real i zagramy w środku duetem Barzagli-Rugani. Choć z takim graniem o pokonaniu Realu szkoda nawet marzyć. Ostatnia szansa na zimny prysznic, ale nie wróżę w tym roku mitycznej wiosny. Nasza gra to dno dna i dziś się to zemściło. Nie przystoi nam tak grać. Dziękuję Panowie ze kolejne świetnie spędzone 2 godziny w tym sezonie :mad2:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:43

Szacunek, że wyszliśmy na boisko. To było trudne dla tych gwiazd. Czapki z głów. To co dziś odwalilismy możemy długo wspominać. 17 drużyna a my jej nie strzelamy gola w optymalnym składzie :rotfl: :bravo:
Zrobiliśmy z siebie posmiewisko. Jak to było pumex, trzeba mieć szacunek do siebie? :smile:


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:43

Dybala jak zostanie na kolejny sezon to będzie cud. Jak on widzi radość gry w takim męczeniu buły to nie mam pytań. Bentacur pokazał więcej przez 8 minut, aniżeli ta pseudo pomoc. Wcale mi nie żal tego sezonu, nie zasługujemy na mistrzostwo. Parodia i tyle.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:43

Trzeba mieć wyjątkowo spaczone podejście do futbolu żeby naszą kopaninę i kompletny brak stylu nazywać jakimś stylem.
Może jednak jestem niepotrzebnie złośliwy i kiedy drużyna jest w trakcie dziwacznego, permanentnego okresu przygotowawczego do finału LM, ledwo stoi na nogach i kolejni gracze łapią kontuzję, to rzeczywiście był mecz nie do wygrania i remis należy traktować jak sukces? Nie na nasze małe głowy tajemnice warsztatu Allegriego.
Niemniej jednak jest zabawne, że mentalna sraczka kibiców przyznających sobie tytuł jeszcze nie spłynęła a my już zmarnowaliśmy przewagę. Z tą różnicą w stosunku do Napoli, że w meczu z samym dołem tabeli a nie jej czołówką.
Ostatnio zmieniony 17 marca 2018, 22:52 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


calma calma
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:44

Zwróciło się za Lazio. Ostetnio Spal 3 mecze 7 pkt. Ja wiedziałem że to nie będzie spacerek i nie zamierzam ich wyzywać od najgorszych. Opanujcie się.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:44

Nasi musieli przecież oszczędzać siły na przerwę reprezentacyjną :prochno:


#AllegriOut
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:45

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Hed pisze:Ktoś mi wytłumaczy czemu nie gramy 4-3-3? .
Cobra pisze:4231 Nie ma miejsca w tym Juventusie.
A kogo mamy w pomocy?

Zresztą tu nie chodzi o taktykę - rozpiskę cyferek - tu chodzi o brak pomysłu na grę z przodu.
Bentacur i Marchisio na ławce czy mi się wydaję?


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:46

Zatrzymał na Thiago Cionek,ależ wstyd :prochno:

Wychodzi na to,że te ustawienie nam kompletnie nie leży.

Mecz tragiczny w naszym wykonaniu. Najlepsza puenta to jak zamiast po koniec wrzucać na pole karne SPAL to nasi woleli poklepać jakby prowadzili i chcieli dowieść wynik :facepalm:

Chiellini nie może nam wypaść :mad2:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:47

jarmel pisze:Nasi musieli przecież oszczędzać siły na przerwę reprezentacyjną :prochno:
Z której połowa z kontuzjami wróci i na Real wyjdzie Primka. Cała pomoc jest słaba...Matuidi to zawodnik, którym tutaj się społeczność zachwyca ale on nic nie daje w takich meczach. Asa bije na łeb Sandro, który gra jak za karę.


Obrazek
Vego

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:47

Chcieli być jak Jagiellonia, ale do tego trzeba chociaż chcieć :bravo:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:48

Pluto pisze:Trzeba mieć wyjątkowo spaczone podejście do futbolu żeby naszą kopaninę i kompletny brak stylu nazywać jakimś stylem.
:bravo: :bravo:

Warte kartki : <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z taką grą.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:49

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Podania do tyłu w pierwszej połowie się zemściły. Nie będzie rekordu Serie A w tym sezonie.
juvemaroko pisze:Tak to jest jak sie lekcywaze przeciwnika i sie nie gra na 100%
Allegri zagral najmocniejsza 11 ale nie on gra na boisku!
Oczywiście lekceważenie się mści.

Allegri nie grał, fakt! No ale on jednak daje zawodnikom wytyczne co do sposobu gry.


Aha : Pełna kontrola!
Nie wypadam na styl Allegriego ale kim on mial dzis grac?
Czy to jego wina ze co rok odchodzi z klubu waznych pilkarze i ze niektorze robia nam laska ze zostaja (jak Sandro).

Pelna kontrola z tylu to fakt bo od 30 grudnia nie stracilismy gola w serii A jest to 10 spotkanie z rzedu.
Widac wyraznie brak schematow z przodu i brak kluczowych zagrania przy ataku pozycyjnym.

Ten awans do 1/4 LM moze nam kosztowac sile na serii A. Bo Napoli latwo sie nie podda i przed nami 9 spotkan w tym jedno bezposredni.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:49

Vanquish pisze:Żałosne jest to Spal. 90 minut autobusu i cieszą się z remisy jakby wygrali Ligę Mistrzów. Życzę im spadku, bo taka drużyna nie zasługuje na grę w Serie A. Im szybciej władze ligi to zrozumieją i ograniczą liczbę ekip do 18 lub nawet 16, tym lepiej, bo na takie prowincjonalne twory, których jedyną ambicją jest remis 0-0 szkoda patrzeć. Powinni zwrócić kasę za bilety kibicom przyjezdnych, bo widać, że gospodarzom taki beton pasuje.
Serio masz pretensje do SPAL, o wynik tego meczu?XD


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:50

Już nawet nie chce mi się tego powtarzać, ale takie sytuacje się będą powtarzać, lepiej się do tego przyzwyczaić. Ciągle tu nie ma ambicji, ciągle to jest kalkulacja, bo ciągle jest przekonanie, że to Scudetto się zdobędzie, że mecz się wygra, że te 30 minut dobrej gry wystarczy.

Mam nadzieję, że po tym sezonie (niezależnie od wyników) nastąpią zmiany, które pozwolą wejść temu zespołowi, przede wszystkim w mentalności, na wyższy poziom - żeby rywali zjadać, a nie kąsać. Już teraz dołączam do zespołu #AllegriOut, żeby nie było, że po jakichś porażkach czy zwycięzcach, dołączam do #AllegriOut niezależnie od końcowego rezultatu tego sezonu. Będę pierwszym, który powtórzy ten wpis nawet po wygranej LM. Serio.

A teraz dziękuję, dobrej nocy.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:50

Jacky pisze:
Vanquish pisze:Żałosne jest to Spal. 90 minut autobusu i cieszą się z remisy jakby wygrali Ligę Mistrzów. Życzę im spadku, bo taka drużyna nie zasługuje na grę w Serie A. Im szybciej władze ligi to zrozumieją i ograniczą liczbę ekip do 18 lub nawet 16, tym lepiej, bo na takie prowincjonalne twory, których jedyną ambicją jest remis 0-0 szkoda patrzeć. Powinni zwrócić kasę za bilety kibicom przyjezdnych, bo widać, że gospodarzom taki beton pasuje.
Serio masz pretensje do SPAL, o wynik tego meczu?XD
W którym miejscu napisałem, że mam do nich pretensję? Mówię tylko, że są żałośni prezentując takie podejście do wyniku jakie zaprezentowali.


Zablokowany