Serie A 17/18 (29): SPAL 2013 0-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:52

Hed pisze:Bentacur i Marchisio na ławce czy mi się wydaję?
Oczywiście Marchisio powinien grac więcej, Bentancur także - by się rozwijał - ale jednak na ten moment nie są oni gwarancją lepszej jakości aniżeli 2 w pomocy i 4 (3+1) z przodu.

No ale co Ci Kolego ustawienie da? Tu trzeba chcieć i starać się!

Fajni Maxa, jadący wątpiących po fuksiarskim 1-2 z Tottenhamem - gdzie jesteście????


#cznandj #ripgangsquad :hi:
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:52

O panie złoty, CÓŻ ZA PIĘKNA KOMPROMITACJA :rotfl:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:53

Wystarczy założyć minimalny pressing (tak jak chociażby gra się w LM) i nasi się zupełnie gubią.

Nie wiem wyniki póki co broniły trenera, ale styl gry to kompletna tragedia. Nie opowiadam się po żadnej ze stron, ani tych, którzy chcą zwolnienia bez względu na wyniki, ani tych, którzy chcą pozostania bez względu na styl gry.

Prawda jest taka, że Tottenham przeszliśmy dzięki masakrycznej dozie szczęścia i mówiła o tym każda postronna osoba niekibicującą Juve (takie osoby są obiektywne w porównaniu do kibiców jednej czy drugiej strony). Strasznie cieszę się z awansu, ale tych pierdół jaki to świetny dwumecz rozegraliśmy nie dało się czytać :facepalm:

Nie jest źle póki co nadal pierwsze miejsce, nadal gramy na wszystkich frontach, rozliczać będę po sezonie, ale nie podoba mi się gra tego zespołu - odnoszę wrażenie, że rok temu graliśmy sporo ładniej, a teoretycznie z przodu przybyło sporo jakości.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:56

Juventus pierwszy remis w 2018 r., a komentarze jakby stało się nie wiem co. Tak wiem z kim ten remis - ze SPAL, ale dla nich to wydarzenie dosłownie 50 lat. A naszym taki mecz jak dziś (w sensie, w którym nie wpadło nic) musiał się przytrafić.

możecie sobie wyobrazić, że nasi zremisowali 0:0 z Lazio, a dziś wygraliśmy 0:1. Lepiej Wam?


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2557
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:57

Może po tym meczu niektórzy nasi kibice zamkną jadaczki i schowają znów szampany do lodówek, bo póki co nie ma powodów do świętowania, a Napoli wciąż jest w grze o Scudetto.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 23:00

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Oczywiście Marchisio powinien grac więcej, Bentancur także - by się rozwijał - ale jednak na ten moment nie są oni gwarancją lepszej jakości aniżeli 2 w pomocy i 4 (3+1) z przodu.

No ale co Ci Kolego ustawienie da? Tu trzeba chcieć i starać się!
Gwarancją?! My graliśmy z europejski topem, czy ze SPAL?
Zagwarantować to Ci mogę, że taki Marchisio i Bentancur włożyliby więcej serca i ambicji w ten mecz niż Pjanić.


Podpisuję się pod słowami Szczypka, AllegriOut bez względu na wyniki. Wygramy potrójną koronę będę mu wdzięczny i mu podziękuje, ale to nie zmieni faktu, że ta drużyna stoi w miejscu i w ogóle się nie rozwija. Ten brak pomysłu na grę z przodu jest porażający.
Ostatnio zmieniony 17 marca 2018, 23:01 przez Kadziel, łącznie zmieniany 1 raz.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 23:00

To gdzie są teraz obrońcy i zwolennicy Maxa? Choćbyśmy mieli dalej na farcie zdobyć nawet trzy trofea to nie chcę gościa za żadne skarby widzieć na ławce w przyszłym sezonie. Patrzeć się na to nie da. Naprawdę nie widzą tu niektórzy tego, że stylowo gramy coraz gorzej z roku na rok? W tym roku to już sięgnęło szczytu. I nie zasłaniajmy się tylko wynikami, bo całe szczęście, że przy tym graniu jeszcze je zdobywamy, ale zawdzięczamy to tak słabej lidze. Nasza gra zwłaszcza w tym sezonie opiera się od początku tylko na szczęściu i na indywidualnych przebłyskach piłkarzy. Natomiast nie ma żadnego pomysłu na grę, motywacji i żadnych schematów - a to zadanie należy do Maxa. W takim razie co nam po takim trenerze, który mając takich zawodników nie potrafi ich w ogóle wykorzystać? Nie zwalajmy też winy na samych zawodników, bo za sam styl gry odpowiada Allegri, a tego stylu nie mamy wcale. Jeśli PSG jest chętne to niech go biorą, bo przyszedł już czas na zmianę, inaczej może być za późno. Niektórzy jednak przejrzą na oczy dopiero wtedy jak przyjdzie sezon, że nie wygramy niczego i trzeba będzie tą naszą drużynę sklejać od nowa (co trochę czasu może potem zająć).


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 23:01

Vanquish pisze:
Jacky pisze:
Vanquish pisze:Żałosne jest to Spal. 90 minut autobusu i cieszą się z remisy jakby wygrali Ligę Mistrzów. Życzę im spadku, bo taka drużyna nie zasługuje na grę w Serie A. Im szybciej władze ligi to zrozumieją i ograniczą liczbę ekip do 18 lub nawet 16, tym lepiej, bo na takie prowincjonalne twory, których jedyną ambicją jest remis 0-0 szkoda patrzeć. Powinni zwrócić kasę za bilety kibicom przyjezdnych, bo widać, że gospodarzom taki beton pasuje.
Serio masz pretensje do SPAL, o wynik tego meczu?XD
W którym miejscu napisałem, że mam do nich pretensję? Mówię tylko, że są żałośni prezentując takie podejście do wyniku jakie zaprezentowali.
Żałosny wywód.

To jest właśnie kwintesencja Drewnoligi i to czego brakuje La Liga. Jak masz słabszy dzień, a grasz z 17-20 zespołem w tabeli, to nie ważne czy nazywasz się United, Liverpool czy Arsenal - tracisz punkty. Jak się jest Mistrzem Kraju, to jest się (a przynajmniej powinno być) mistrzem na boisku i należałoby dążyć do tego, aby takie mecze były spacerkiem.
Ostatnio zmieniony 17 marca 2018, 23:02 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 23:01

najgorsze, że teraz trzeba czekać 2 tygodnie na mecz i mieć ciągle w głowie ten remis. Wszystkie zwycięstwa z ostatnich dni wręcz zapomniane, tylko złe myśli po tym remisie..


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 23:02

rammstein pisze:Juventus pierwszy remis w 2018 r., a komentarze jakby stało się nie wiem co. Tak wiem z kim ten remis - ze SPAL, ale dla nich to wydarzenie dosłownie 50 lat. A naszym taki mecz jak dziś (w sensie, w którym nie wpadło nic) musiał się przytrafić.

możecie sobie wyobrazić, że nasi zremisowali 0:0 z Lazio, a dziś wygraliśmy 0:1. Lepiej Wam?
Bardzo przytomna uwaga.
Szkoda tylko, bo takich ogórasów powinniśmy przerobić na wiosenną mizerię, a mizeria była... tylko nie w tę stronę. No cóż, cytując klasyka "liga będzie ciekawsza". A pewnie wyszło trochę zmęczenie po ostatnimi dwoma - trzema tygodniami.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 23:02

Własnie o to jest cała ta dyskusja w temacie o Allegrim.. Przecież ja osobiście już nawet meczy nie oglądam tylko puszczam sobie komentarz w tle i robię inne rzeczy. Tego się przecież nie da oglądać. Z całym szacunkiem do tych których interesuje taktyka etc, ale ja naprawdę nie widzę żadnego kunsztu w tym co my gramy. Jak dla mnie osobiście to my tylko liczymy na cud, posyłając piłki na Dybale...

Co więcej tak też grał Milan Allegriego. Jak był Zlatan to było na kogo grać, a jak zaczęli grać na Montolivio to jakoś już wyników nie było.

Ja już nawet osobiście wolałbym Ancelottiego, chociaż on z nami i my z nim nie mamy po drodze...

Nazywajcie mnie Januszem, ale ja naprawdę chciałbym co weekend odpalić mecz i chociaż zobaczyć, że im zależy.
Za conte nasi też grali kaszane(szczególnie w ostatnim sezonie... I to magiczne 3:5:2), ale chociaż było widać, że im zależy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 23:04

Nicram_93 pisze:To gdzie są teraz obrońcy i zwolennicy Maxa?
No jestem, no i co ? W czym problem, w tym, że ten optymalny skład za który każdy dałby się pokroić przed meczem nie potrafi stworzyć choc jednej sytuacji ?
To ja zapytam, gdzie są zwolennicy i obrońcy Sandro, którzy chcą tego sabotażystę zatrzymać za wszelką cenę ? Przecież Asa chęciami i umiejętnościami bije go na łeb a już z całą pewnością przydatnością dla drużyny.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 23:04

juvemaroko pisze:Nie wypadam na styl Allegriego ale kim on mial dzis grac?.
Stary, ten skład co był powinien zmiażdżyć ich w pierwszej połowie. Spójrz na nasz jedenastkę i na ich.
juvemaroko pisze:Czy to jego wina ze co rok odchodzi z klubu waznych pilkarze
To tylko SPAL nie Real Madryt. My 1 miejsce w tabeli oni 17.
juvemaroko pisze:że niektorze robia nam laska ze zostaja (jak Sandro).
Tu mam inne zdanie.
juvemaroko pisze:Pelna kontrola z tylu to fakt bo od 30 grudnia nie stracilismy gola w serii A jest to 10 spotkanie z rzedu.
To była kpina z mojej strony w stronę #Bukol87Team.

Wstyd!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 23:07

Zero przyjemności dla kibica, a już dla postronnego widza oglądanie spotkań Juve to katorga. Jeszcze w zeszłym sezonie cieszyłem się na każdy nasz mecz, a teraz :mad2: Czuję, że przegramy w tym sezonie wszystko. Nasza aktualna sytuacja, granie na trzech frontach i masa szczęścia nie odzwierciedla w rzeczywistości, że jest po prostu źle. Dobra passa w lidze tylko pokazuje, ile jest warta Serie A.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 23:10

rammstein pisze:Juventus pierwszy remis w 2018 r., a komentarze jakby stało się nie wiem co. Tak wiem z kim ten remis - ze SPAL, ale dla nich to wydarzenie dosłownie 50 lat. A naszym taki mecz jak dziś (w sensie, w którym nie wpadło nic) musiał się przytrafić.

możecie sobie wyobrazić, że nasi zremisowali 0:0 z Lazio, a dziś wygraliśmy 0:1. Lepiej Wam?
Człowieku to się stało że z meczu na mecz coraz gorzej i bez pomysłu grają także nie dziw się ze większość chłopaków wkur***na !!


Zablokowany