Serie A 17/18 (28): JUVENTUS F.C 2-0 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 16:07

@Shadow Marshall Dobra, ale też tracił piłkę, źle podawał, dawał się ogrywać. Dzisiaj słabszy mecz w jego wykonaniu póki co.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 16:54

Bezbłędny mecz Ruganiego :bravo:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 16:55

Dyzma z 27 na plecach powinien zostać wywalony na zbity pysk. Facet jest albo kompletną kaleką, albo sabotażystą podrzuconym nam przez De Laurentisa. No przeciez nikt normalny tak nie gra. :confused:
Mecz jak to u nas, szybkie wyjscie na prowadzenie i potem kontrola, zwana w niektórych kregach meczeniem buly. Na plus bezbledni dzis Rugani i De Sciglio, Wojtek za swietna interwencje na poczatku i Dybala za dwa gole. Szkoda ze chlopak oddal pilke Gonzalo, ktory dziś chyba wstał lewą nogą.
Jeszcze jedno. Jak słaby na treningach musi być ten Bentancur, skoro w hierarchii przed nim jest Sturaro, a on sam w wygranym meczu z ogorkiem wchodzi na ostatnie 2 minuty?
Ostatnio zmieniony 11 marca 2018, 16:59 przez Baczu, łącznie zmieniany 1 raz.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 16:56

Jak mnie ci komentatorzy na Eleven wkurzają, tak teraz sto procent racji w dyskusji o Sturaro. :prochno:

Nasz atak - indywidualności są - ale jako formacja to byt teoretyczny.

Kolejna cienizna ligowa do zapomnienia. 3 punkty są i tyle... Zieeeeeew!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 16:57

Sturaro parodysta, cały mecz się zastanawiałem jak to możliwe że on jeszcze gra w Juve.
Ważne 3pkt
FJ!


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 16:57

Ale komentatorzy z Eleven 'usiedli' na Sturaro :prochno: więcej na jego temat nie trzeba dodawać.

Łatwo i przyjemnie, pokaz klasy Ruganiego i Costy :ok:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 16:58

Generalnie Udinese zneutralizowane od A do Z. 3 pkt są, mecz odfajkowany, szału nie było.

Co więcej? Dobry Rugani, bardzo dobry Dybala i Costa. Higuain w zasadzie też dobrze. Najsłabiej chyba oceniłbym De Sciglio, który za bardzo nie musiał pilnować tyłów, a mimo tego z przodu pokazał niewiele.


Obrazek
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 17:04

Na tle naszych ostatnich występów tym dzisiejszy mecz mógł się jako tako podobać.

Mam nadzieję, że zostaniemy przy tym składzie tercetu ofensywnego. Tu jest potencjał. Mandzu powinien być w takim wariancie jedynie zmiennikiem. Choć Max pewnie uważa inaczej...

Dobry mecz Marchisio. Jak on może tak mało grać? Podaje inteligentnie, w tempo, umiejętnie rozciąga grę, gdy trzeba, to przyspiesza. Żaden z naszych pomocników, poza Pjaniciem będącym ostatnio w dołku, nie potrafi tego robić tak dobrze, jak Książę.

Widzę potencjał na mityczną wiosnę. Choć droga do tego jeszcze daleka i zależy również od odpowiednich wyborów personalnych.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 17:07

Kuben pisze:Ale komentatorzy z Eleven 'usiedli' na Sturaro :prochno: więcej na jego temat nie trzeba dodawać.
Oj Ruskie też swoje dodały :smile: "On nie jest zbyt bystry" to takie delikatne.
Nie da sie na niego patrzec, pora na innego mlodego Wlocha w srodku. Chociaz patrzac co robi Max z Bentancurem to smiem watpic.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 17:08

Boże, tak liczyłem na 100 goli strzelonych w Serie A w tym sezonie... :C

Jak w ośrodku miałem wolne wyjścia po zaliczeniu przywileju 1h, kupiłem sobie ze 2 razy piłkę nożną, wierzyłem w to patrząc w tabele. No ale chyba nici z tego definitywnie...

OK Pozytywy: 10? Wygrana z rzędu, w tym wszystkie mecze w Serie A w tym roku, 0 straconych bramek w 2018 w lidze.

Spoko, spoko. No ale niedosyt jest!
Ostatnio zmieniony 11 marca 2018, 17:10 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 2 razy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 17:09

Bardzo fajny występ De Sciglio. Spokój, opanowanie z tyłu, aktywność z przodu, kilkukrotnie pociągnął akcje biorąc na siebie obrońce przeciwników. Szkoda, że bez asysty po sytuacji Khediry.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 17:52

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Boże, tak liczyłem na 100 goli strzelonych w Serie A w tym sezonie... :C

OK Pozytywy: 10? Wygrana z rzędu, w tym wszystkie mecze w Serie A w tym roku, 0 straconych bramek w 2018 w lidze.
11 wygrana z rzędu w lidze. Mamy najwięcej bramek strzelonych w lidze, więcej niż ofensywne Napoli. Real ma 3 więcej, ale jeden mecz więcej, Bayern przy jednym mniej ta sama ilość, Liverpool czyli ofensywny team, że bardziej się nie da, ma trzy więcej , ale trzy mecze więcej, tylko City i Barca mają więcej bramek strzelonych. Także ten...

Co do meczu fajnie , że Dybala wrócił i elegancko się rozumieją z Gonzalo. Jak jeszcze raz zobaczę Sturaro zamiast Claudio , to mnie trafi.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 17:55

Mecz do zapomnienia. Widac,że Dybala wygląda coraz lepiej.Potrzebujemy go takiego,ale dlaczego Higuain wykonuje jedenastki zamiast niego ?


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 17:58

Meczu niestety nie mogłem oglądać, ale zadanie wykonane :hellyes: . Widzę, że Pawełek wraca powoli do formy, a Pipita może niech sobie odpuści karne, ale za to asysta świetna ;)


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 marca 2018, 17:59

3 punkty zdobyte na totalnym luzie.

Szczególnie bym wyróżnił Dybale, Marchisio, Ruganiego. Na plus też De Sciglio i Costa. Najgorszy niestety po raz kolejny Sturaro...

Typowy mecz do wygrania i zapomnienia, bez emocji (tym bardziej jestem pod wrażeniem, że @ForzaItanimulli3vujcm potrafi napisac tyle postów w tak nudnym, obecnie 3-stronicowym temacie meczowym :prochno: ).


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Zablokowany