LM 17/18 (1/8) : Tottenham 1-2 JUVENTUS F.C (3-4)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 marca 2018, 19:25

@AdiJuve
Jak to ktoś kiedyś powiedział: piłka nożna to gra błędów. Bez nich każdy mecz kończyłby się bezbramkowym remisem. Nawet w pamiętnym ćwierćfinale z Barcę wynik 3:0 dla nas nie odzwierciedlał do końca faktycznych wydarzeń na boisku, bo nie ustrzegliśmy się tam poważnych pomyłek, a końcowy rezultat był także efektem szczęścia (m.in. niewykorzystana okazja bodajże Iniesty). Podejrzewam, że i w środowym rewanżu z Tottenhamem oprócz postawy godnej Ligi Mistrzów będziemy musieli liczyć także na jakiś "dar od niebios", ale ponoć szczęście sprzyja lepszym.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2018, 19:38

dimebag11 pisze:Nawet w pamiętnym ćwierćfinale z Barcę wynik 3:0 dla nas nie odzwierciedlał do końca faktycznych wydarzeń na boisku, bo nie ustrzegliśmy się tam poważnych pomyłek, a końcowy rezultat był także efektem szczęścia (m.in. niewykorzystana okazja bodajże Iniesty).
To nie była wina Iniesty, bo ten w bramkę trafił dość precyzyjnie przy słupku :) To również nie kwestia szczęścia, to interwencja Buffona :)


Arrivederci Mauro e David :(
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 marca 2018, 22:07

Szczerze mówiąc jesteśmy w bardzo niekorzystnej sytuacji. Patrząc na grę naszą i kogutów, to będzie męczenie buły przez bianconerich. Dlatego nie nastawiam się na super styl, bo oni nas będą cisnąć. Liczę na trochę szczęścia, bi tylko to może pomóc w awansie no i oczywiście 100% skuteczność pipity, bo wiele okazji raczej nie będzie. Trzeba wykorzystać to co się trafi.

Nie chcę nawet myśleć, że odpadamy już teraz, ale... To jest realna opcja :facepalm: :doh:

Mimo wszystko FORZA JUVE!


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 07:58

Spursi sa w lepszej sytuacji; mamy problemy kadrowych oraz jestesmy w slabszej dyspozycji. Jedynie co moze byc na nasza korzysci to brak doswiadczenia rywale w tych rogrywkach. Oczywiscie bedziemy musieli liczyc na pomoc szczescia oraz dobrego spotkanie wszystkich pilkarze w tym kluczowych w ataku.
Szanse oceniam na 65% dla gospodarze i 35% dla nas.
Nie mozemy liczyc na jednego gola bo gospodarze sa w stanie pokonac naszego bramkarza w tym spotkanie.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 08:00

Jeśli Gonzalo rozpocznie na ławce to Dybala wyjdzie jako fałszywa 9 więc na lewe skrzydło sensowny zostaje tylko Alex Sandro co oznacza jednonogiego Asamoaha w podstawie.


Jeśli Allegri będzie chciał wygrać 0-1 to tak jakbyśmy przegrali już przed meczem.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 08:07

juvemaroko pisze:Jedynie co moze byc na nasza korzysci to brak doswiadczenia rywale w tych rogrywkach.
A my mamy to mityczne doświadczenie, które pozwoliło nam dać dupy w wygranym (przy 2:0 z szansami na 3:0) pierwszym meczu w Turynie? Jeśli Tottenham ma małe doświadczenie, to my go w ogóle nie mamy.

Poza wynikiem i awansem interesuje mnie w tym meczu styl, bo mecz zamierzam obejrzeć. Nie widzę powodu, żeby coś chować na resztę sezonu, kombinować czy się oszczędzać, to jest mecz o wszystko.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 08:12

W ostatnich dwóch latach, były dwa takie mecze, w których spodziewałem się, że nas ostro skopią: wyjazd na Allianz Arena (po 2-2 w Turynie) oraz domowe starcie z Barceloną w zeszłym sezonie. Wiemy, jak to się skończyło. Myślę, że nas Max zaskoczy. A może raczej to już nie będzie zaskoczenie, gdy wyjdziemy wysokim pressingiem. Asymetryczne 442 z costą i blaise'm na bokach, przed nimi argentynska para napadziorow, no i w środku Pjanić z królem Khedirą. Co może pójść źle? :prochno:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 10:15

Igła wczoraj pierwszy raz trenował z drużyną. Mario odczuwa ból mięśniowy. Dzisija zapadnie decyzja czy polecą do Londynu.


freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 10:49

Styl niewazny moga grac piach :hellyes: oby tylko wygrali dla mnie moze byc i meczenie buly ale z wyniku 1-0 bd sie naprawde cieszyl :hellyes: oby jutro chlopaki sie spieli na 200%


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 11:47

Na transmisji live z treningu zarówno Mandzukic jak i Higuain trenują z drużyną. Pytanie czy to pod publikę czy faktycznie będą gotowi do gry.


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 13:11

Na treningu wydawało mi się , że widziałem również Mattie De Sciglio.

Marzy mi się jutro przód Costa Igła Dybala , nie ma co kalkulować przed Nami w miarę łatwy kalendarz domowe mecze z Udine i Atalantą oraz wyjazd do Spal , dopiero pod koniec miesiąca większy test z Milanem w formie u siebie.

Wg mnie Igła od początku w razie co wchodzi Jugol. Że też nie możemy sklonować Blaise Matuidi i zastąpić Khedire, który biega jak towarowy z węglem pod góre. Taki Sergiej z Lazio to by było złoto w chwili obecnej, można pomarzyć ...

Mecz ten trochę przypomina mi potyczkę z Realem za Ranieriego też dawano nam małe szanse , czuje 1-2 FORZA JUVE !


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 14:23

Adi666666 pisze:Na treningu wydawało mi się , że widziałem również Mattie De Sciglio.
Też widziałem. Pojedziemy do Londynu "tylko" bez Juana i Federico. Nie ma tragedii. Pytanie czy Igła wytrzyma cały mecz i czy Mandżur w razie czego będzie mógł go zastąpić w pełnym gazie.


EDIT: Bez Mandżu, ale z Igłą i MDS:

http://www.juventus.com/it/news/news/20 ... coneri.php


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 16:45

Nie ma Mandżukicia na liście powołanych. Forum JuvePoland świętuje :hellyes:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 16:48

No to teraz nasze szanse znacząco wzrosły :dance: :prochno:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 17:12

ewerthon pisze:Nie ma Mandżukicia na liście powołanych. Forum JuvePoland świętuje :hellyes:
Bo naprawdę jest co.Takie są fakty.


Zablokowany