Serie A 17/18 (27): Lazio 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 23:52

a ja miałem dziwne przeczucie, że padnie gol w samej końcówce, choćby za ten przegrany finał SuperCoppa. oglądałem od około 70 min. i nawet powiedziałem znajomemu znająć wynik 0:0, że wróce do domu i akurat gol w 90 minucie:D no i sprawdziło sie :)


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 00:23

Kompletnie nie wierzyłem w pozytywny wynik dzisijesEgo meczu widząc naasza dyspozycje a tym bardziej widząc awizowany skład na Lazio jednak powiedziałem sobie ze jeśli wygrają dzisiaj mimo tylu przeciwności losu to scudetto jest nasze i tym bardziej wierzę teraz ze tak będzie

FJ!!


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 09:38

rammstein pisze:a ja miałem dziwne przeczucie, że padnie gol w samej końcówce, choćby za ten przegrany finał SuperCoppa. oglądałem od około 70 min. i nawet powiedziałem znajomemu znająć wynik 0:0, że wróce do domu i akurat gol w 90 minucie:D no i sprawdziło sie :)
No to poproszę wtorkowe wyniki losowania lotto :P Wygraną chętnie się podzielę :P


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 10:13

Allegri - JuvePoland: jakiś milion do zera.

Pełna kontrola meczu.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 10:23

albertcamus pisze:Allegri - JuvePoland: jakiś milion do zera.

Pełna kontrola meczu.
Wyjdź. Nie wracaj.


:allegri: na śmietnik
Kolakow

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 listopada 2008
Posty: 38
Rejestracja: 16 listopada 2008

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 11:06

Brakuje mi tego co kiedyś robiliśmy czyli udawania że chcemy coś zrobić środkiem tylko po to aby wywalczyć faul i po szmaciarskim meczu wygrać 1-0 po strzale z wolnego Pjanica, Dybali, Pogby, Pirlo, Delpiero. Wprawdzie do końca byłem spokojny bo wiedziałem że strzelimy coś w tej 92 minucie, jednak kiedyś był większy komfort mieć świadomość że gramy totalny syf ale wygrywamy po wolnym jakiegoś kozaka w tej dziedzinie :D, Ale zgodzę się z kolegą, pełna kontrola. A tak z innej strony to miałem wrażenie ze napaleńcy z Rzymu chcą naszym pourywać nogi przed Totenhamem, dlatego ciesze się z wyniku i z braku kontuzji?(nie zapeszam)


Forza Juve
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 11:10

Wczoraj stało się coś niebywałego..Max zdjął Mandzura z boiska!! :jaw:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 11:24

Wojtek pisze:Wczoraj stało się coś niebywałego..Max zdjął Mandzura z boiska!! :jaw:

Chciał mu dać odpocząć przed Totkami. :prochno:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 12:45

Nawet nie strsz że zagra.Byłby tam bezwartościowy jak w Monachium kiedy zmienił Moratę


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 22:46

Nie oglądałem ostatnio Juve i mecz z Lazio utwierdził mnie w przekonaniu, że lepiej spożytkowałem czas. Sześciokrotny mistrz Włoch nie stworzył żadnej składnej akcji przez 90min :bravo:
wagner pisze:
AdiJuve pisze:Mówisz o tej formie,która dała w ostatnich 10 meczach 30 na 30 pkt przy stracie 1 bramki xd? Rozumiem,ze gra nie powala na kolana ale jest bardzo skuteczna w kwestii punktowani ;)
Do niektórych nie dotrzesz nawet w ten sposób. ;) Efekt <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> widać po Neapolu, koniec końców ich kibice z tego piękna płaczą.
Tą wspaniałą skuteczność i świetną obronę obnażyły dwa finały LM... "do niektórych nie dotrzesz".

P.S Może zacznijmy się porównywać do największych klubów w Europie, a nie do nędznego Napoli.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 marca 2018, 06:59

Alexinhio-10 pisze:
wagner pisze:
AdiJuve pisze:Mówisz o tej formie,która dała w ostatnich 10 meczach 30 na 30 pkt przy stracie 1 bramki xd? Rozumiem,ze gra nie powala na kolana ale jest bardzo skuteczna w kwestii punktowani ;)
Do niektórych nie dotrzesz nawet w ten sposób. ;) Efekt <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> widać po Neapolu, koniec końców ich kibice z tego piękna płaczą.
Tą wspaniałą skuteczność i świetną obronę obnażyły dwa finały LM... "do niektórych nie dotrzesz".

P.S Może zacznijmy się porównywać do największych klubów w Europie, a nie do nędznego Napoli.
Chęć zabłyśnięcia zabrania ci myśleć? Została przytloczona statystyka meczów rozegranych w Serie A. Resztę łamigłówki pozostawiam tobie.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 05 marca 2018, 12:31

wagner pisze:
Alexinhio-10 pisze:
wagner pisze:Do niektórych nie dotrzesz nawet w ten sposób. ;) Efekt <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> widać po Neapolu, koniec końców ich kibice z tego piękna płaczą.
Tą wspaniałą skuteczność i świetną obronę obnażyły dwa finały LM... "do niektórych nie dotrzesz".

P.S Może zacznijmy się porównywać do największych klubów w Europie, a nie do nędznego Napoli.
Chęć zabłyśnięcia zabrania ci myśleć? Została przytloczona statystyka meczów rozegranych w Serie A. Resztę łamigłówki pozostawiam tobie.
Raczej Tobie przeslania pewne rzeczy. Sytuacja powtarzajaca sie co sezon. Minimalistyczna gra, pare fajnych meczow na caly sezon, obrona "mur bie do przebicia", po czym zostajemy zgwalceni przez druzyny, ktore umia cos zdzialac w ofensywie i sa w formie. Niestety przez to ze nic nie robimy przez caly sezon w ofensywie, nie mamy zadnych schematow i liczymy na indywidualne zrywy, przegrywamy sromotnie.
Ostatnio zmieniony 05 marca 2018, 15:17 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 2 razy.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 marca 2018, 13:35

Alexinhio-10 pisze:Nie oglądałem ostatnio Juve i mecz z Lazio utwierdził mnie w przekonaniu, że lepiej spożytkowałem czas. Sześciokrotny mistrz Włoch nie stworzył żadnej składnej akcji przez 90min :bravo:
Racja, mecz słaby, ale wg mnie warto było oglądać 90 minut tej padaki, dla tej bramki i radości w 93 min! ;)

ps. :hellyes:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 marca 2018, 16:35

Nie bylo latwo ale to moze byc gol na wage scudetto tak jak interwencja Wojtka z Roma.
Ten sezon o ile Napoli sie nie zalamie po ostatnia porazka bedzie byc rekordowy gdzie lider i vice lider moga osiagnac 100 pkt!


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 05 marca 2018, 17:23

Troszkę chce mi się śmiać jak ludzi się cieszą, że mamy lidera. Pragnę przypomnieć, że Napoli w dalszym ciągu ma punkt przewagi, a patrząc na kaszanę jaką gramy cały sezon, to nie mówił bym HOP przed meczem z Atalantą.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Zablokowany