Serie A 17/18 (27): Lazio 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 marca 2018, 17:47

LukaszG / DLuGi pisze:Troszkę chce mi się śmiać jak ludzi się cieszą, że mamy lidera. Pragnę przypomnieć, że Napoli w dalszym ciągu ma punkt przewagi, a patrząc na kaszanę jaką gramy cały sezon, to nie mówił bym HOP przed meczem z Atalantą.
Masz racje a jezcie przed nami bezposredni mecz z Napoli i Milan u siebie oraz wyjazdowe spotkanie z Interem i Roma.
Wiec wszystko przed nami i wazne ze w sobote z -2 (przy wyniku 0-0 oraz wygrana Napoli u siebie) zrobilo sie +3.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 23:56

Kamil_on pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Kamil_on pisze:Jeżeli w tym sezonie, przy takiej formie Napoli, zdobędziemy mistrzostwo, to Max jak dal mnie może siedzieć w Juve do usranej :) W przypadku braku Scudetto, przynajmniej przez kolejny sezon :smile: Ostatnie 3 lata były niemal bajeczne, trzeba doceniać to co jest - kto przechodził przez Serie B i kolejne lata, musi wiedzieć o czym mówię (chociaż z drugiej strony wiem po sobie, że do dobrego łatwo się przyzwyczaić), pozdrawiam! Forza Roma!
Widzisz Napoli poszło do przodu w przeciwieństwie do nas. Pozostanie Maxa? Wiesz ja kibicuję od 1997 roku jesieni, też przyszedłem przez Serie B, no i chce w końcu triumfów w Europie, bo tłumaczenie się Serie B i 2x7 to już jest słabe po prostu. Chce po prostu by ta drużyna się rozwijała, a Max ją niestety hamuje.
W takim razie jesteśmy na dwóch różnych biegunach, bo moim zdaniem Juventus jest w tym momencie u szczytu swoich sportowych możliwości. Problemem według mnie nie jest osoba trenera. Co sezon (od 3 lat) tracimy wartościowych piłkarzy na rzecz innych drużyn, a mimo to utrzymujemy się na europejskim szczycie. Finały, to finały - mogło ułożyć się różnie (chociaż w przypadku historii Juventusu nie brzmi to wiarygodnie). Trzeba jasno powiedzieć, że Juventus dalej jest przystankiem, a nie linią mety dla topowych piłkarzy. Reasumując, wszystko sprowadza się do pieniędzy, którymi nie dysponujemy (raz) i raczej dysponować nie będziemy (dwa) - oczywiście w odniesieniu do klubów pokroju Realu Madryt, FC Barcelony, Manchester'ów, czy PSG.
Hmmm wydajemy kasę na piłkarzy, po 40 mln na skrzydłowych, a jeden siedzi na ławce. Gra Mandzukic bo Allegri ma takie widzimisię. Czy nie można tej drużyny zacząć uczyć ofensywnych schematów? Wykorzystywać potencjał ataku który jest? Dobra niech Ci będzie że Real Madryt, Barcelona, Bayern itp. No ale do diabła, my trzęsiemy portami w CL przed meczami z zaściankiem Europy w grupie. Wiem że odchodzą piłkarze i fakt zgodzę się że jesteśmy przystankiem, ale potencjał który jest starczy na dużo więcej.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany