Serie A 17/18 (26): JUVENTUS F.C 2-0 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 18:25

Vinylside pisze:Zanim niektórzy zaczną narzekać, proszę sobie popatrzeć ile Europejskich potęg ma zadaszone stadiony. To nie hala tylko boisko piłkarskie.
No tylko że nasz stadion był budowany niedawno w stosunku do innych stadionów. Reprezentacja Polski ma? Narodowy w podobnym okresie budowany. My nie możemy? Dlaczego niby?
Vinylside pisze: A ktoś kto pisze, że nasz stadion to "szajs" najwyraźniej w dupie był i gówno widział :mad2: )
Co ty możesz o mnie wiedzieć?

Zresztą nie tylko ja uważam że ten stadion jest taki sobie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 18:26

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Piotr Juvefan pisze:Trzeba wybudować nowe Delle Alpi na 75 tysięcy jak w Monachium i z dachem :) .
W tych czasach kryty dach to chyba nic nadzwyczajnego? Jak już coś budować za gruby hajs, to budować jak należy.
Wojtek pisze:
Piotr Juvefan pisze:Trzeba wybudować nowe Delle Alpi na 75 tysięcy jak w Monachium i z dachem :)
No jasne, a potem na każdym meczu stadion wypełniony w 60 %. Wolę mniejszy, ale zawsze pełny :ok:

Żart taki. Gdzie nasi teraz będą stadion modernizowali i po co.


Obrazek
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 18:32

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Vinylside pisze:Zanim niektórzy zaczną narzekać, proszę sobie popatrzeć ile Europejskich potęg ma zadaszone stadiony. To nie hala tylko boisko piłkarskie.
No tylko że nasz stadion był budowany niedawno w stosunku do innych stadionów. Reprezentacja Polski ma? Narodowy w podobnym okresie budowany. My nie możemy? Dlaczego niby?
Widocznie klub stwierdził, że jest to droższa i niepotrzebna inwestycja, ponieważ nie gramy w lidze futsalu a dzisiejsza sytuacja zdarza się raz na kilka lat, o ile nie na kilkanaście.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Vinylside pisze: A ktoś kto pisze, że nasz stadion to "szajs" najwyraźniej w dupie był i gówno widział :mad2: )
Co ty możesz o mnie wiedzieć?

Zresztą nie tylko ja uważam że ten stadion jest taki sobie.
Takie sobie to są Twoje forumowe wypociny i nie tylko ja tak uważam :D
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2018, 18:35 przez Vinylside, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 18:33

ForzaItanimulli3vujcm pisze:W tych czasach kryty dach to chyba nic nadzwyczajnego? Jak już coś budować za gruby hajs...
ForzaItanimulli3vujcm pisze:No tylko że nasz stadion był budowany niedawno w stosunku do innych stadionów. Reprezentacja Polski ma? Narodowy w podobnym okresie budowany. My nie możemy?
Człowieku :facepalm2: My swój stadion zbudowaliśmy za 125 milionów €, czyli mniej więcej za równowartość Pogby. Narodowy kosztował 500 milionów €. Nie chcę być nieuprzejmy, więc po prostu napiszę: sam wyciągnij wnioski i nie pleć bzdur. Ode mnie to tyle.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 18:40

@Vinylside Ja po prostu byłem na 100% przekonany że mamy kryty dach - było to dla mnie oczywiste - więc dzisiaj przeżyłem szok. Takie sytuacje rzadko ale się zdarzają, jednak. Tak to nie futsal jasne, jednak w piłce nożnej warunki pogodowe potrafią uniemożliwić grę.

A nie umiesz bez wycieczek osobistych? Mam swoje zdanie o tym stadionie i tyle i nie tylko ja.

@pumex Hmmmmm Może i racja. Musze uzupełnić braki w tej materii.

Po prostu kryty dach wydawał mi się rzeczą naturalną w tych czasach, tak jak wspomaganie kierownicy w samochodzie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 18:44

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Vinylside pisze:Zanim niektórzy zaczną narzekać, proszę sobie popatrzeć ile Europejskich potęg ma zadaszone stadiony. To nie hala tylko boisko piłkarskie.
No tylko że nasz stadion był budowany niedawno w stosunku do innych stadionów. Reprezentacja Polski ma? Narodowy w podobnym okresie budowany. My nie możemy? Dlaczego niby?
Dlatego, że w Turynie pogoda uniemożliwiająca grę z powodu śniegu jest pierwszy raz nie wiadomo ilu lat, a w Polsce takie coś jest na tyle często, że nawet mimo przerwy zimowej się zdarzają problemy?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 18:50

Widać chłopie „że w D byłeś i G widziałeś” parafrazując naszą Biatlonistkę z Pjongczangu.

Mogłeś się nie przyznawać nawet do tego, że nie widziałeś, że nie mamy dachu. Wiesz, że stadion mamy w Turynie? Najwiecej masz do powiedzenia o stadionie, na którym nawet w życiu nie byłeś. Ale odezwać się trzeba dla zasady, milion postów samo się nie nabije :ok:

Źle się stało, że mecz odwołany ale nie pękajmy przed wypoczętą Atalantą. Środa będzie nasza ;)


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 18:52

ale jaja - jakby zagrali o 15. to by go rozegrali.. śnieg dopiero zaczął padać po godzinei 17. Wymyślają jakieś 18ste.. a Atalanta i tak grala rezerwą, czyli tutaj 3 godz dluzej odpoczynku po BVB nie ma zadnego znaczenia..


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 18:55

ForzaItanimulli3vujcm pisze:w piłce nożnej warunki pogodowe potrafią uniemożliwić grę.
W innych sportach również i jakoś kibice z tego powodu nie plują na klub za brak dachu na stadionie. Emocje, emocjami. Wiem, że kupiłeś już sobie piwko, ale inni, podobnie jak Ty też są rozczarowani. Mimo wszystko potrafią powstrzymać się od tekstów "nasz stadion to szajs". Odpowiednio przygotowanego stadionu nie pochwali nikt, ale gdy pierwszy raz od niepamiętnych czasów przekładają nam mecz z powodu pogody to już jest wielka "ch*jnia" bo nie ma dachu. Masakra.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:@Vinylside Ja po prostu byłem na 100% przekonany że mamy kryty dach - było to dla mnie oczywiste - więc dzisiaj przeżyłem szok.
Dlatego nie bez powodu napisałem poniższe zdanie :smile:
Vinylside pisze:Ktoś kto pisze, że na stadion to "szajs" najwyraźniej w dupie był i gówno widział.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 18:58

A swoją drogą...
Kiedy ostatnim razem odwołano mecz Juve w Turynie z powodu pogody oraz konkretnie z powodu śniegu?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 19:04

Nie no zły jestem bo miałem nadzieje że Marchisio świetnie zaprezentuje się na tle rywala grającego rezerwami i nabierze pewności siebie. Podobnie jak ciekawił mnie drugi z rzędu mecz Sandro na LS.

Zmasowany atak w Forze. Tak dobra niech wam będzie, wiele spraw przyjmuje za aksjomat i bywam ignorantem - muszę z tym coś zrobić - zadowoleni? Tak, nie byłem w Turynie, nigdy nie miałem na to pieniędzy - bo przez ostatnie lata byłem w ciągu narkotykowym. Usatysfakcjonowani?

@Vinylside Nie nie kupiłem sobie piwka, w ogóle nie pije - nie jestem alkoholikiem, ale alkohol jest dla mnie wyzwalaczem. Wypije piwo, drugie i zaraz mam chęć przywalić w nos. Nie umiem pić alkoholu bez prochów.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 19:42

a wy wszyscy nie macie innych problemów, tylko dissowanie kogoś, bo nie wiedział jak stadion wygląda, jakby to była najważniejsza rzecz na świecie.
Mamy obowiązek wygrać ten mecz, kiedykolwiek by się nie odbył.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 19:42

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Nie no zły jestem bo miałem nadzieje że Marchisio świetnie zaprezentuje się na tle rywala grającego rezerwami i nabierze pewności siebie. Podobnie jak ciekawił mnie drugi z rzędu mecz Sandro na LS.

Zmasowany atak w Forze. Tak dobra niech wam będzie, wiele spraw przyjmuje za aksjomat i bywam ignorantem - muszę z tym coś zrobić - zadowoleni? Tak, nie byłem w Turynie, nigdy nie miałem na to pieniędzy - bo przez ostatnie lata byłem w ciągu narkotykowym. Usatysfakcjonowani?

@Vinylside Nie nie kupiłem sobie piwka, w ogóle nie pije - nie jestem alkoholikiem, ale alkohol jest dla mnie wyzwalaczem. Wypije piwo, drugie i zaraz mam chęć przywalić w nos. Nie umiem pić alkoholu bez prochów.
Czasem tak sobie myślę, że bardziej się tym chełpisz niż tego żałujesz. Podejrzewam że 90 % użytkowników forum już wie że miałeś problemy z ćpaniem. Ja wiem że jest CI pewnie cięzko i trzymam mocno kciuki za Ciebie żebyś sobie z tym poradził, bo dokonale wiem co to za gówno, ale czasem zastanów się zanim coś napiszesz, to tak odnośnie dachu.

P.s Co do meczu, coś wiadomo kiedy go rozegramy?
P.s 2 Łączę się w bólu z chłopakami ,,z forum'' którzy pojechali na ten mecz.
PS3 @down dzieki
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2018, 20:51 przez Hed, łącznie zmieniany 1 raz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 20:34

Hed pisze:
P.s Co do meczu, coś wiadomo kiedy go rozegramy?
13-14 marca.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 21:39

nie przypominam sobie, żebyśmy odwoływali mecz od początku istnienia tego stadionu. Może ktoś pamięta?
Swoją drogą nie ma tam podgrzewanej murawy? Z tego co czytałem śnieg zaczął padać na godzine przed meczem, więc pogdrzewana płyta powinna dać radę


Zablokowany