Serie A 17/18 (26): JUVENTUS F.C 2-0 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2018, 13:27

Łatwo nie będzie bo to 3ci mecz w przeciągu 9 dni więc zmęczenie może dorwać naszych, ale wygrana jest obowiązkowa, bo mamy dużo gorszy kalendarz od Napoli + LM i musimy ciułać te punkty.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 marca 2018, 14:38

Allegri potwierdził Buffona jutro w podstawie. Do tego zastanawia się między Igła a Mario. Alex Sandro jest trochę zajechany i nie powinniśmy go jutro zobaczyć. Na 99.99% Pjanic zagra od początku. CO to reszty pomocy Max jeszcze nie zdecydował. Takie krótki podsumowanie z konferencji. Allegri stwierdził, że rekordy go nie interesują w odniesieniu do 102pkt Conte dla Maxa liczy się tylko Scudetto nawet jeżeli wystarczyłoby do niego 81 pkt.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 marca 2018, 16:31

@Poprostu
Alex Sandro pauzował za kartki w niedzielnym meczu ligowym z Udinese, więc nie wiem czym jest zmęczony Brazylijczyk. Następny mecz przed przerwą reprezentacyjną gramy ze SPAL i wtedy będzie mógł sobie odpocząć, a w podstawie wyjdzie Asamoah. Jutro czeka nas ciężki pojedynek z Atalantą, w którym musimy koniecznie zwyciężyć i odskoczyć na 4 pkt Napoli ze względu na nasz trudny terminarz (m.in. mecze z Milanem, Interem, Napoli, Romą oraz minimum dwa spotkania w LM oraz finał Coppa Italia czyli gra praktycznie co 3-4 dni prawie do końca sezonu).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 marca 2018, 18:15

Zapowiada się ciekawy mecz oby ze zwycięstwa wyszedł JUVENTUS.Stawiam 2:0 ;)


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2018, 19:44

Howedes nie powolany na jutrzejszy mecz. Mam nadzieję że to koniec tego kopacza w Turynie i w ogóle wszelkich interesów z Schalke zabierać Pjace stamtąd bo gra tam ogony
Mecz z typu must win aby później nie spinac się na Rome czy napoli mam nadzieję że taktycznie Benatia z Gonzalo się wykartkuja jutro na Spal a nie żeby grali na pół gwizdka przed meczem z Milanem
FJ!!


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 marca 2018, 23:06

Jutro Atalanta ma wyjść rezerwowym składem, tak jak chcieli to zrobić za pierwszym razem :D cieawke. A Gomez na bank nie zagra.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 05:57

Wojtek pisze:Jutro Atalanta ma wyjść rezerwowym składem, tak jak chcieli to zrobić za pierwszym razem :D cieawke. A Gomez na bank nie zagra.
Jeśli rzeczywiście wyjdą rezerwami to będzie to strasznie śmierdziało jakąś ustawką...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 07:42

Nie wierzę w to tym bardziej, że Atalancie tylko Serie A pozostało. Jeżeli zaś tak będzie to co się będzie działo jeżeli wygramy :D


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 10:43

Warto w to spotkanie wygrac zeby bardziej dobic pilkarze Napoli i miec 4 pkt przewagi. Nie wazne jakim stylem wazne zeby przedluzyc seria zwyciestw w serii A.
Atalanta ma przed soba tylko walka o najlepszej lokate w serii A wiec napewno jej pilkarze powalcza w to spotkanie i watpie ze zagraja rezerwami.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 16:53

Nie ma czasem takiego przepisu, który nakazywałby grać w przełożonych meczach takim składem jaki był awizowany do wyjście na boisko w pierwotnym terminie? Przecież tak jest z meczami przerywanymi w trakcie, że na boisko musi powrócić taki skład, jaki był obecny w momencie przerwania meczu. (oczywiście nie licząc sytuacji takich jak kontuzja).


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 17:13

Juventus XI: Buffon; Lichtsteiner, Benatia, Chiellini, Asamoah; Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Dybala, Mandzukic; Higuain


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 17:17

Il_Bianconero pisze:Juventus XI: Buffon; Lichtsteiner, Benatia, Chiellini, Asamoah; Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Dybala, Mandzukic; Higuain
Co to jest? Wszyscy atakujący na boisku :lol:
Wojtek pisze:Jutro Atalanta ma wyjść rezerwowym składem, tak jak chcieli to zrobić za pierwszym razem :D cieawke. A Gomez na bank nie zagra.
No to niezły bank.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 17:22

PlanetJuve pisze:
Il_Bianconero pisze:Juventus XI: Buffon; Lichtsteiner, Benatia, Chiellini, Asamoah; Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Dybala, Mandzukic; Higuain
Co to jest? Wszyscy atakujący na boisku :lol:
No cóż pod Mandzu nawet taktykę specjalnie zmieniamy, aby go gdzieś wcisnąć, inna sprawa że zastąpi Khedirę, więc w pewnym sensie zastąpi swój swojego w ostatnim czasie :P


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 17:31

Nicram_93 pisze:
PlanetJuve pisze:
Il_Bianconero pisze:Juventus XI: Buffon; Lichtsteiner, Benatia, Chiellini, Asamoah; Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Dybala, Mandzukic; Higuain
Co to jest? Wszyscy atakujący na boisku :lol:
No cóż pod Mandzu nawet taktykę specjalnie zmieniamy, aby go gdzieś wcisnąć, inna sprawa że zastąpi Khedirę, więc w pewnym sensie zastąpi swój swojego w ostatnim czasie :P
:ok:

Przynajmiej w końcu, mam nadzieje, pomocnicy beda od pomocy, a nie niepotrzebnego zamiesznia z przodu.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 17:36

Il_Bianconero pisze:Juventus XI: Buffon; Lichtsteiner, Benatia, Chiellini, Asamoah; Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Dybala, Mandzukic; Higuain
Mając dwóch j dynych rezerwowych atakujących kontuzjowanych dalbym ktoremus z czwórki odpoczac no ale to tylko moje zdanie
Atalanta lekko rezerwowa my mocno podstawowi więc nie widzę żadnej się innej opcji jak 3 pkt najlepiej zapewnione do przerwy


Zablokowany